چرا همه ما فقط نیاز به پوشیدن ناجور ماسک

تصاویری/Unsplash به ماسک و یا به ماسک سوال این است که در حال حاضر نیست ؟ نه واقعا tbh. این در واقع آسان است

توسط ETELARESANKHABAR در 31 اردیبهشت 1399
wear-the-damn-face-mask-1
تصاویری/Unsplash

به ماسک و یا به ماسک سوال این است که در حال حاضر نیست ؟ نه واقعا tbh. این در واقع آسان است مردمی. به چند دلیل. ماسک خدمت یک عملکرد حیاتی جهان به شدت نیاز در حال حاضر—آنها جلوگیری از انتقال میکروب مسری. و سیاره ما زندگی می کنند از طریق یک بیماری همه گیر. هنوز در هیئت مدیره ؟ شاید این ماسک حقایق شما را متقاعد کند در غیر این صورت.

ما یادگیری چیزهای جدید در مورد این رمان COVID-19 همه گیر در هر روز وجود دارد و هنوز هم اطلاعات ما نمی دانیم. مثلا ما هنوز نمی دانند که اثرات طولانی مدت مبارزه با این ویروس را در بدن است. ما هنوز در حال یادگیری چگونگی تاثیر آن بر کودکان بسیاری از آنها بدون علامت هستند اما برخی از آنها تبدیل به شدت بیمار است. ما نمی دانیم که چرا این باعث می شود برخی از افراد سالم با هیچ شناخته شده از قبل موجود شرایط تا پایان در ماسک, مبارزه برای زندگی خود را. و ما نمی دانیم که ما باید یک واکسن.

اما در اینجا یک شناخته شده واقعیت پزشکی: قطرات که پرواز از دهان ما — از جمله هنگامی که ما صحبت می کنند نه فقط سرفه یا عطسه — کلید مسیر انتقال برای COVID-19. کسانی که قطرات بخشی از تبخیر شدن ذرات کوچک است که تقریبا غیر ممکن است به استنشاق اگر شما در این نزدیکی هست.

فقط صرفا تنفس و صحبت کردن ما بازدم این قطرات به هوا در اطراف ما و اگر ما آلوده COVID-19 که هوا در حال حاضر آلوده.

اما پارچه ماسک موثر است ؟ تحقیقات نشان داده است که حتی یک ماسک پارچه به طور چشمگیری کاهش می دهد و تعداد ویروس ذرات ساطع شده از دهان ما. به طوری که خط پنبه بین نفس خود و جهان خارج جلب بسیاری از این برنامه به طور بالقوه مسری قطرات است.

یکی دیگر از استدلال برای عدم ماسک استفاده کنندگان است که آنها "احساس نمی بیمار" به طوری که آنها احساس نمی کند و نیاز به هیچ یک ماسک محافظ. یکی دیگر از واقعیت اثبات شده در مورد این ویروس debunks آن موقعیت است. هیچ یک از ما می دانیم که اگر ما در حال حمل آن اگر ما نیستند نشان دادن علائم و نمی شده است تست شده است. مردم در سراسر جهان در حال عبور از این ویروس در اطراف بدون نشان دادن علائم خود را — اما کسی که تصویب آن می تواند در ICU در عرض یک هفته.

"تقریبا نیمی از بیماران مبتلا به افرادی که سرفه یا عطسه نشده است. بسیاری از مردم بدون آگاهی از خطر آنها در برخواهد داشت به دیگران چرا که آنها احساس نمی خود بیمار و بسیاری ممکن است هرگز تبدیل به آشکارا بیمار" آتلانتیک می گوید و مطالعه پس از مطالعه پس از مطالعه تایید کرده است این.

دوبارهما. نیست. می دانم. که. است. بیمار.

در این مقاله پس از آن فراهم می کند این قدرتمند استعاره به درایو خانه نقطه: "فکر می کنم از این بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان یک آتش ravaging ما در شهرستانها و شهرهای کوچک که توسط افراد آلوده تنفس کردن نامرئی embers هر زمان که آنها صحبت می کنند و سرفه یا عطسه."

و تمام "آتش" (یعنی ما کارگران پزشکی) که دیوانه وار در تلاش برای تمبر از فروغ درخواست از شما به پوشیدن یک ماسک بنابراین شما لازم نیست فن شعله.

چرا که چیزی—دیگر طرز فکر ماسک-استفاده کنندگان مجبور به خرید به جای دیگر متوجه می شوند که افراد بدون علامت در حال گسترش COVID-19) در واقع دادن یک گه در مورد دیگران. و یا حداقل درک است که بیشتر از همه ما انجام بخشی از ما (ماندن در خانه پوشیدن ماسک در واقع گوش دادن به و توجه به توصیه های پزشکی) سریع تر ما خلاص شدن از شر این جانور و هر چه زودتر همه ما از فرمانداران و شهرداران و قانون گذاران می تواند به طور کامل دوباره باز کشور است.

آیا شما ببینید که چگونه این همه کار می کند ؟

با امتناع از پوشیدن یک ماسک و رفتن به محل کار و یا هدف قرار دادن تا کافه ها و رستوران ها و فروشگاه های مواد غذایی شما در حال کمک به آتش سوزی ، شما ممکن است فکر می کنم شما نیست چرا که شما "احساس خوب" اما شما می تواند حمل آن را فقط به عنوان بسیار به عنوان کسی که در نیویورک و فلوریدا و یا آلاسکا می تواند آن را حمل.

This Is Why We All Need To Wear Masks
آنا Shvets/Pexels

و با نشان دادن ماسک خود را-اعتراض شما emboldening شخص دیگری برای انجام این همان دلیل که "این حق شما است!" و آن شخص می تواند آن را حمل و در حال حاضر آنها در حال قرار دادن مسری جوانه آلوده نفس به هوا.

همه از این گزینه کشیدن این روند خسته کننده.

همه از این گزینه به معنی ما به احتمال زیاد موج دیگری یا دو ما باید برای بازگشت به کامل قرنطینه ما همچنان در منزل بچه های ما و اقتصاد ما ادامه خواهد داد به فرو ریختن.

شاید شما یک ریاضی فرد و نیاز به دیدن اعداد. پس چگونه در مورد این ؟ هر بیماری عفونی است نرخ تولید مثل به نام Rt. هنگامی که Rt 1.0 است که به معنی متوسط آلوده فرد آلوده یک نفر دیگر. 1918 آنفولانزای همه گیر کشته و 50 میلیون نفر در سراسر جهان 675,000 در ایالات متحده با یک Rt 1.8—تا یک فرد آلوده آلوده تقریبا دو نفر دیگر به طور متوسط.

پنجاه. میلیون. مردم.

COVID-19 رای متفاوت است که ما عمل قرنطینه و اجتماعی دیگر فاصله گرفته است. این به طور مداوم-به روز شده برنامه ردیابی ایجاد شده توسط Instagram موسسان Kevin Systrom و مایک کریگر می دهد یک تصویر کلی از دولت توسط دولت داده — هر دو در حال حاضر و تا شش هفته پیش. قبل از ما در زمان گسترده اقدامات لازم برای متوقف کردن گسترش COVID-19 برخی متحده تا به حال یک Rt به عنوان بالا به عنوان 1.21.

یک بیماری نمی میرند تا آن Rt می افتد تحت 1.0. و به عنوان تعدادی می شود پایین تر از آن می میرد کردن سریع تر. می خواهید بدانید که چگونه می توانید این تعداد را ؟ شما آن را حدس زده. ماسک.

دوباره در اینجا اعداد.

مدل نشان می دهد که اگر 80 درصد از مردم ماسک هستند که 60 درصد موثر (به راحتی دست یافتنی با پارچه) ما می توانید به طور موثر Rt کمتر از یک است. که به اندازه کافی برای جلوگیری از گسترش این بیماری است. کشورها در سراسر جهان در حال حاضر انجام این کار به دلیل آن کار می کند.

فقط در هنگ کنگ پر جمعیت کشور نه چندان دور از ووهان که در آن COVID-19 نشات گرفته است. آنها تا به حال نزدیک به 100 درصد داوطلبانه انطباق مورد با پوشیدن ماسک و به عنوان نتیجه چهار مرگ و میر. چهار.

در مقایسه, آیا می دانید چه کار نمی کند ؟ بسته بندی کافه ها و رستوران ها دقیقه آنها باز با صفر در نظر گرفتن این واقعیت که ما در حال زندگی در یک بیماری همه گیر است که بیش از کشته 83,000 آمریکایی در فقط چند ماه کوتاه است.

ما قصد داریم برای بازیابی به عنوان یک ملت بلکه ما قصد داریم برای ادامه پخش این سراسر جوامع ما از آنجا که ما فقط نمی تواند تصویب "$3 بال شب" در میخانه های محلی. و به جای سفارش آنها را به رفتن ما به جای آن نشسته شانه به شانه با غریبه ها حاضر به پوشیدن یک ماسک و صفر تلاش برای فاصله اجتماعی chomping در حالی که دور.

هستند کسانی که بال ارزش آن را? فقط بخواهید کلینیک مایو که کارشناسان می گویند که "کشورهای که نیاز به ماسک های صورت, تست, انزوای اجتماعی و فاصله اولیه در این بیماری همه گیر به نظر می رسد که تا به حال برخی از موفقیت در کاهش این بیماری را گسترش. حس مشترک نیز نشان می دهد که برخی از حفاظت بهتر از هیچ است."

و در عین حال بسیاری از آمریکایی ها به شدت رد به آنها را می پوشند.

اعداد دروغ نمیگویند و این چیزی است ravaging ملت ما. آن زمان ما در تحقیق و حقایق و قبول است که با پوشیدن یک ماسک به نقض هیچ یک از حقوق ما و حیاتی برای رفاه ما کل کشور است.

در نهایت, شما فقط می تواند یک ماسک از آنجا که شما در واقع در مورد مراقبت از دیگران و شما می دانید که با پوشش دهان خود را, شما ممکن است یک زندگی را نجات دهد. متاسفانه به نظر می رسد که بیش از حد به درخواست تعداد زیادی از مردم است.

در پایان در اینجا سخت حقیقت هیچ کس می خواهد به شنیدن. یک واکسن موثر می تواند مدت زمان طولانی بنابراین ما باید برای مقابله با آنچه که ما در این میان است. و یکی از آن چیزهایی است که مردم عادی مثل من و شما انجام بخشی از ما و ما ماسک.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن