چرا صفحه نمایش زمان قبل از خواب است بدون هیچ برای کودکان و نوجوانان

مامان ترسناک و ربکا نلسون/گتی من شش سال به تخت باید به عنوان قلب. من می دانم که برای تلفن های موبایل مانند

توسط ETELARESANKHABAR در 28 تیر 1399
Why-Screen-Time-Before-Bed-Is-A-No-No-1
مامان ترسناک و ربکا نلسون/گتی

من شش سال به تخت باید به عنوان قلب. من می دانم که برای تلفن های موبایل مانند یک اغراق است اما از آن نمی باشد. هنگامی که من در نهایت دریافت که کمی پرحرفی-wagon نمی تواند-اقامت-متمرکز اجرا-طبقه پایین-هر پنج ثانیه busybody در خواب دندان های براق و در بستر من عرق کردن. و نه کمی. زیادی است. مانند گودال لکه های عرق. من نمی خواهم به حالت آشکار اما من از ترس به گرفتن او را به رختخواب به دلیل آن را خسته کننده و گاهی اوقات پس از یک روز طولانی که من فقط می توانم, و او در حال مبارزه با من مثل دیوانه من شکستن "بدون صفحه نمایش در هنگام خواب" حکومت او, اپل, و اجازه دهید او را سقوط در خواب, مشاهده , رئیس نوزاد.

متاسفانه پس از خواندن یک مطالعه جدید از دانشگاه ایالتی آریزونا من ممکن است مجبور به رها کردن بر روی آن تمرین و نگه داشتن در حال اجرا ماراتن در هر شب. یک تیم تحقیقاتی صرف یک هفته پس 547 کودکان سن 7 تا 9 سال است. پدر و مادر نگه داشته و خاطرات روزانه که دنبال رسانه های کودکان و استفاده از الگوهای خواب. آنها همچنین تکمیل یک نظرسنجی که در مورد خواسته فرزندان خود را خلق و خو از جمله توانایی خود را برای تنظیم خود رفتار است. به علاوه آنها تا به حال بچه ها با استفاده از این اینده ساعتهای مچی به نام actigraphs که دنبال جنبش خود را و همچنین نور محیط. این actigraph داده به این تیم تحقیقاتی اطلاعات دقیق در مورد و مدت زمانی که کودکان خواب, و من می خواهم با یکی از اینها برای من نوجوان.

به هر حال آنچه آنها دریافتند که کودکانی که نمی استفاده از صفحه نمایش قبل از خواب و در طول روز خواب 23 دقیقه بیشتر و به رختخواب رفت 34 دقیقه زودتر از کودکان استفاده می شود که رسانه ای ترین شب در طول هفته. در حال حاضر من می دانم آنچه شما در حال فکر کردن: 23 دقیقه و 34 دقیقه در ترکیب کمتر از یک ساعت و صادقانه میگویم که زمان زیادی نیست. و با یک فرزند مثل من شش ساله قربانی خواب کمی در پایان ممکن است تفاوت بزرگی در سلامت روان.

اما, مهم است به درک دقیقا چقدر خوب سازگار خواب می تواند تاثیر یک کودک خردسال در همه چیز از نمرات به دست آوردن وزن است. با توجه به CDC ملی جوانان در معرض خطر بررسی رفتار از سال 2018 "یک" دانش آموزان به طور متوسط از 30 دقیقه از خواب در هر شب (6.71 ساعت) در مقایسه با زمانی که به "D" و "F" دانشجویان (6.16 ساعت). بدیهی است که رفتن به خواب در زمان و به اندازه کافی بخوابید مهم است که در هنگام قرار دادن کودک خود را در یک موقعیت برای انجام بهتر در مدرسه است.

Little kid concentrated on playing with smartphone in the dark
d3sign/گتی

یکی دیگر از مطالعه انجام شده در پن استیت در سال 2018 دریافتند که کودکانی که تا به حال نامنظم bedtimes در اوایل دوران کودکی تا به حال شانس بیشتری برای افزایش وزن بدن است. کودکانی که تا به حال یک سن مناسب خواب در سن نه تا به حال سالم BMI در سن 15 سالگی از کسانی که تا به حال هیچ سخت معمول زمان خواب.

من سعی می کنم به دمدمی مزاجی شما. آنچه من در تلاش برای استرس است که به طور منظم و مداوم خواب بسیار مهم برای کودکان در سراسر هیئت مدیره به خصوص زمانی که آنها جوان هستند و از دست دادن فقط خجالتی از یک ساعت از خواب به دلیل زمان روی صفحه نمایش می تواند تاثیر بیشتری بر پایین جاده.

یکی از جذاب بیشتر قطعات از ASU اين بود که کودکانی که خواب بود و بیشتر تحت تاثیر زمان روی صفحه نمایش قبل از خواب به ثمر رساند و پایین در یک صفت شخصیتی از محققان به نام "effortful کنترل است." لی Doane دانشیار روانشناسی در ASU و ارشد نویسنده در این مقاله تعریف شده به این ترتیب: "بچه ها که نمره پایین در اقدامات effortful کنترل هستند که در تلاش برای صبر کنید برای باز کردن یک در حال حاضر و یا می توان به راحتی پریشان."

در حال حاضر اگر من به نوشتن یک شخصیت شرح من شش سال آن را برای مطمئن شوید که استفاده از کلمات "به راحتی پریشان." او بسیار شبیه است که سگ در فیلم تاهمیشه به دنبال سنجاب. به علاوه او یک زمان سخت باز نیست و او خواهر و برادر' هدیه روز تولد خود را بنابراین شما می توانید فقط در مورد او فراموش نمی تلاش برای باز کردن خود را ارائه. شانس هستند که او را نشان می دهد تا بر روی "تلاش کم کنترل" طیف. بنابراین با توجه به این مطالعه او قطعا نباید تماشای صفحه نمایش قبل از خواب حتی زمانی که من در مورد به کرک — که به نوعی داره ولی چنین زندگی است.

من برای یک واقعیت است که گرفتن فرزندان من به رختخواب است که احتمالا بدترین بخشی از پدر و مادر دوم تنها به زود بیدار شدن در صبح با آنها, بنابراین من درک مبارزه است. اما با توجه به این مطالعه و مطالعات دیگر بر اهمیت گرفتن کودکان, خواب کافی, آن را احتمالا بهترین به برچسب زمان روی صفحه نمایش قبل از خواب به عنوان یک قانون سخت در "هیچ هیچ" لیست. من می دانم آن را بمکد. و بله بچه ها شکایت خواهد کرد. و به عنوان پدر و مادر ما ممکن است نیاز به یک کمی بیشتر بستنی یا یک لیوان نوشیدنی مورد علاقه ما قبل از خواب. اما در دراز مدت از آن خواهد شد برای بهترین. بنابراین نگه قوی هیکل پدر و مادر است. ما زنده خواهد ماند این سفر بدون زمان روی صفحه نمایش قبل از خواب. انگشتان عبور.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de