چرا لوفت هانزا پوسته $163 میلیون دلار برای بازگرداندن یاد '50s هواپیمای—کشیده و سپس پلاگین

بحث در مورد برگشت از بخت و اقبال. در آخر فصل یک در حال اجرا, قدیمی, هواپیما, حماسه آن نازل شد در هفته گذشته که

توسط ETELARESANKHABAR در 24 اردیبهشت 1399

بحث در مورد برگشت از بخت و اقبال.

در آخر فصل یک در حال اجرا, قدیمی, هواپیما, حماسه آن نازل شد در هفته گذشته که لوفت هانزا پرداخت $163 میلیون دلار برای بازگرداندن یک سال 1958 Lockheed Constellation Starliner ستاره از دجله به نعناع پرواز وضعیت تنها jettison پروژه پس از ده سال کار مرمت. آن را در حال حاضر نشسته در قطعه در unheated انبار در برمن.

در انتهای دیگر از تعجب پایان دادن به طیف "کانی" یک دوم Starliner که خطوط هوایی آلمان خریداری شده تنها برای قطعات به بازسازی ستاره از دجله تبدیل شده مرسوم, مد روز, نمونه ممتاز ویژه نمایش سالن خارج TWA هتل در شهر نیویورک در فرودگاه JFK.

آلمانی در صنعت حمل و نقل هوایی سایت Aerotelgraph هفته گذشته گزارش داد که Lutfhansa مدیر عامل کارستن Spohr گفت: در یک جلسه عمومی که شرکت هواپیمایی صرف $163 میلیون دلار (150 میلیون یورو) در تلاش برای بازگرداندن ستاره از دجله به طوری که او نه تنها قادر به پرواز دوباره اما به عنوان یک مسافر حامل. Spohr گفت: هزینه 10 ساله پروژه تا حد زیادی تحت پوشش اهدا کنندگان و حامیان مالی.

Lockheed Starliner

لاکهید Starliner از گذشته Lockheed Constellation سری و نماد عصر طلایی پرواز. ویکیپدیا

معرفی شده در سال 1956 به Lockheed Constellation Starliner L-1649A بود glitzy روی بورد سالن با آثار هنری اصلی, با کلاس اول-بخش ها در جلو و عقب ، آن در نظر گرفته شد دولت از هنر در امکانات و فن آوری است. "صورت فلکی نمایندگی نهایی در هواپیمایی عملکرد و لوکس در سال 1950" نوشته رالف Pettersen در وب سایت خود را پوشش می دهد که باقی مانده صورت فلکی هواپیما در سراسر جهان است.

علاوه بر TWA هوایی فرانسه و PanAm, لوفت هانزا شد یک مؤمن در Starliner کسب چهار در 1950s و تغییر نام آنها را فوق العاده Starliners. "لوفت هانزا استفاده از آنها را به پرواز اطلس و آنها در نظر گرفته شده نهایی در لوکس" Pettersen گفت: Robb Report. "آنها تنها انجام شده 40 مسافر برای آنچه که آنها به نام سناتوری است."

آن سلطنت کوتاه بود. لاکهید ساخته شده تنها 44 Starliners در طول یک دوره چهار ساله. توسط 1960 تا به حال جت آواره سرپا نگه داشتن هدایت هواپیما را به عنوان پادشاهان از اقیانوس اطلس سفر ارائه بهتر محدوده در سرعت سریع تر.

بیش از سه دهه بعدی باقی مانده Starliners تنها جان سالم به در تخلیه حمل و نقل, هر چند بیشتر به پایان رسید تا زنگ زدن در هواپیما گورستان. موریس Roundy که درک ارزش تاریخی از آخرین صورتهای فلکی نجات سه و پارک آنها در نزدیکی خانه اش در لوستن-Auburn فرودگاه در ایالت مین است. Roundy ندارد منابع مالی برای بازگرداندن آنها به طوری که آنها به پایان رسید و زنگ زدن در جاده اسفالته دارای سنگفرش برای سال, تا زمانی که اقدام به ورشکستگی حراج در سال 2007.

Lockheed Starliner

روح دجله نشسته در کنار فرودگاه در Lewiston, Maine, پس از نجات. اما منتظر برای یک دهه دیگر برای اعاده با جیب عمیق. RM Pettersen

که در آن نقطه لوفت هانزا swooped و آنها را خریداری. پنجاه سال پس از انجام اولین مسافران ستاره دجله در نظر گرفته شد مناسب ترین از سه برای لوفت هانزا مرمت.

برنارد کنراد بازنشسته افسر ارشد فناوری در لوفت هانزا بود پشت خرید Starliners با توجه به Airspacemag.com. کنراد نمیفهمد که این بنیاد خیریه از لوفت هانزا می تواند خرید Starliners بازگرداندن ستاره از دجله با استفاده از این دو هواپیما برای قطعات.

لوفت هانزا نمی خواهید به تنها ستاره از دجله پرواز دوباره, اما برنامه ریزی برای از نو خلق کردن زرق و برق روز مسافرت هوایی. این امر ترکیب خاص 1950s-دوره های داخلی به تاریخ های ایمنی ویژگی های است که اجازه می دهد آن را برای حمل مسافر. بلند پروازانه انجام که مورد نیاز جیب عمیق, بازسازی بلافاصله یک علت برای جشن در میان کلاسیک هواپیما عاشقان در سراسر جهان است.

Lockheed Starliner

این لاکهید Starliner تبدیل به یک سالن مرسوم به عنوان بخشی از TWA در فرودگاه JFK. Adobe

بازسازی آغاز شد و در سال 2008 در یک آشیانه در لوستن فرودگاه. در سال 2016 یکی از لوفت هانزا مهندسین نظارت بر مرمت گفت: Airspacemag.com که بسیاری از قطعات خورده بودند به طوری که آنها تا به حال به تولید قطعات اصلی و مد جدید bulkheads. مرمت پروژه برنامه ریزی شده بود به دو تا سه سال اما هشت سال بعد ده ها تن از مکانیک هنوز هم در حال کار بر روی این پروژه به مدت 60 ساعت در هفته است.

کنراد گفت: در سال 2016 است که او امیدوار است ستاره از دجله خواهد بود آماده برای پرواز آزمایشی تا پایان سال 2018 است. "هواپیما خواهد بود به طور کامل گواهی به هواپیمای حمل و نقل دسته بندی," او گفت: Airspacemag. "این نه تجربی."

در سال 2018 بدون هشدار, کار مرمت در روح دجله متوقف شده است. این هواپیما که تقریبا آماده برای پرواز از هم جدا گرفته شده از جمله آن تک قطعه بال و حمل به آلمان است. لوفت هانزا داده نشده است جزئیات بسیاری در مورد آن نهایی سرنوشت اما گفت که این امر در نهایت در یک موزه حمل و نقل هوایی به جای پرواز است. لوفت هانزا نیست پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

توقف ناگهانی این پروژه که بسیاری بر این باور بود که خیلی نزدیک به پرواز نا امید نه تنها مکانیک و مهندسین در پروژه بلکه هواپیما هنردوستان که می خواستم برای دیدن یک صورت فلکی پرواز در تمام شکوه و عظمت خود را دوباره. "آنها رفت و آجیل می گوید:" Pettersen.

Lockheed Starliner

2016, روح از دجله تا به حال تبدیل شدن به یک کاملا جدید هواپیما با بیش از 150 میلیون دلار سرمایه گذاری به مرمت. RM PETTERSEN

این نظر رایج این بود که آن را صرفا تصمیم گیری های مالی. این پروژه در حال حاضر راه رفته گذشته خود را حدود دو تا سه سال زمان قاب و معلوم بود که آیا آن خواهد بود یک viably هواپیماهای تجاری.

"لوفت هانزا همه چیز کلاس اول—قرار بود همه چیز بهتر از جدید می گوید:" Pettersen. "من شنیده تخمین می زند که 95 درصد از ورق فلزی پوست جایگزین شد و 80 درصد از ساختار جایگزین شد. آنها نگهداری موتورهای شش و redid کنسرت بربس. این یک پروژه شگفت انگیز اما آن را خارج از کنترل است."

Pricetag از $163 میلیون دلار برای مرمت کار است که احتمالا کم می افزاید: Pettersen که دعوت شده بود توسط لوفت هانزا به پروژه روبان برش در آبرن در سال 2008. "کاملا در حالی که آنها تا به حال بیش از 100 نفر شاغل در آبرن آشیانه, هفت روز هفته," او می گوید. "آنها نیز تعمیرات اساسی غرفه موتور و دیگر قطعات در پيمانكاران فرعي در صنعت هوا و فضا،"

کانی های Starliner به مقصد قطعات یدکی احتمالا بیشتر به دست آوردن تحسین از ستاره از دجله. مانند دیگر Starliners, کانی زندگی گذر گاه ثروتمند و معروف در سراسر اقیانوس اطلس کوتاه بود پایه توسط بوئینگ 707 بود که 300 مایل در ساعت سریع تر است. در سال 1961 کانی تبدیل شد به یک هواپیمای باری و برای 20 سال آینده بخت و اقبال خود را کاهش یافته است. توسط 1981 او در حال اجرا بود ماری جوانا بین کلمبیا و آریزونا. او رها شد در هندوراس در سال 1983. مدت کوتاهی پس از Roundy او را نجات داد و پرواز او به مین است.

Lockheed Starliner

از اصل 44 Starliners ساخته شده توسط لاکهید تنها چهار باقی می ماند. ستاره دجله است در آلمان کانی است که در نیویورک یک سوم این است که در فلوریدا و چهارم است در جنوب آفریقا. Adobe

در سال 2018, کانی ترمیم شد به غیر از پرواز با شکوه با لحاظ تاریخی دقیق اما غیر کار موتور و ملخ و سپس حمل با بال و بدنه هواپیما به شهر نیویورک جایی که او رژه در میدان تایمز قبل از راه اندازی به عنوان یک سالن مرسوم در نزدیکی JFK ترمینال 5 در TWA هتل.

روح دجله امیدوارم مشابه سرنوشت هر چند آن را به احتمال زیاد خواهد بود در هواپیما موزه در آلمان است. "به اعتقاد من بهترین نتیجه خواهد بود این هواپیما ساخته شده و به خوبی استاتیک نمایش می گوید:" Pettersen.



tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن