چرا من هرگز پیاده روی سگ من در من 'خوب' محله بدون آوردن دختران من همراه

حسن نیت ارائه میدهد از Shola ریچاردز دو بار در روز پیاده روی سگ من Ace در اطراف محله با یکی یا هر دو دختران

توسط ETELARESANKHABAR در 13 خرداد 1399
SHOLARICHARDS
حسن نیت ارائه میدهد از Shola ریچاردز

دو بار در روز پیاده روی سگ من Ace در اطراف محله با یکی یا هر دو دختران من. من می دانم که به نظر نمی رسد قابل توجه اما در اینجا چیزی است که من باید اعتراف کنم: من می ترسم به مرگ به این پیاده روی بدون من و سگ من. در واقع در چهار سال زندگی در خانه من گرفته هرگز راه رفتن در اطراف محله من به تنهایی (و احتمالا هرگز نخواهد شد).

حتما برخی از شما ممکن است که خوانده ام و فکر می کنم که من در حال ملودرام یا که من "بازی مسابقه کارت" (من هنوز هیچ سرنخی چه جهنم به معنی) اما این واقعیت است. زمانی که من راه رفتن پایین خیابان نگه داشتن دختر جوان من دست و راه رفتن شیرین من سگ کرکی من فقط محبت پدر و صاحب حیوان خانگی در نظر گرفتن یک استراحت از joylessness از بحران مدرسه در منزل.

اما بدون آنها در کنار من تقریبا بلافاصله من جلوه های ویژه گرافیکی را به یک تهدید در چشم برخی از مردمی سفید. به جای اینکه محبت پدر به دو دختر کوچک متاسفانه که برخی از مردم می توانید ببینید که یک 6'2" ورزشی-ساخته شده در یک ماسک پارچه است که راه رفتن در اطراف در یک محل که در آن او تعلق ندارد (حتی اگر من هنوز هم همان مرد که فقط می خواهد برای یک پیاده روی را از طریق محله خود را).

این قسمت مساوی خسته و افسرده به احساس می کنم مثل من نمی تواند راه رفتن در اطراف در خارج به تنهایی برای ترس از هدف قرار دادند.

اگر شما شگفت زده از این نمی شود. ما در یک جهان که در آن وجود دارد مقدار قابل توجهی از مردم که در واقع بر این باورند که نژاد پرستی نیست یک چیز و آن امتیاز این است که یک موجود فانتزی به لحاظ سیاسی درست. بله حتی با وجود جورج فلوید, مسیحی, کوپر, Ahmaud Arbery و Breonna تیلور (و بی شماری نمونه های دیگر قبل از آنها و زیادی را به آمده بعد از آن) برخی از مردم هنوز هم به نظر نمی رسد به آن را دریافت.

بنابراین اجازه دهید من به اشتراک گذاری برخی از حس مشترک امتیاز:

1) داشتن امتیاز سفید به این معنا نیست که زندگی شما نیست مشکل آن را به سادگی بدان معنی است که رنگ پوست شما نیست, یکی از چیزهایی که کمک به زندگی خود را از مشکلات. مورد در نقطه, اگر آن را هرگز عبور خود را به خاطر داشته باشید که شما می توانید از پلیس به نام شما (و یا حتی بدتر, کشته) برای سادگی تماشای پرنده, پس از آن می دانم که یک امتیاز است که بسیاری از سیاه و سفید/قهوه ای مردم (از جمله خود من) آیا در حال حاضر لذت ببرید.

2) در پاسخ به "Black Lives Matter" گفت: "تمام زندگی" موضوع غیر حساس تن-ناشنوا و گنگ است. تمام زندگی می تواند مهم نیست تا زمانی که سیاه و سفید زندگی می کند مهم است.

3) نژاد پرستی بسیار واقعی و لطفا فریب خودتان را به فکر کردن در آن را محدود به حاشیه هاردکور, MAGA جمعیت. به عنوان امی کوپر ثابت آن را فقط به عنوان شایع در لیبرال آمریکا آن را به عنوان در هر نقطه دیگری است.

4) در حالی که نژاد پرستی واقعی است, معکوس-نژاد پرستی نیست. لطفا استفاده از آن مدت ،

5) منظور از نژادپرستی برای دریافت بهتر و سفید و متحدان کاملا حیاتی است. اگر شما سفید و شما را خوانده ام, این دور, امیدوارم شما مراقبت به اندازه کافی به یکی از کسانی که متحدان. لطفا ادامه به صحبت کردن (با وجود برخی از دوستان و خانواده خود را نورد چشمان خود را در شما) به دلیل صدای خود را با توجه به PoC در حال حاضر بیشتر از همیشه.

6) و اگر شما و شما هنوز هم انتخاب را به ماندن و سکوت در مورد این سپس من صادقانه نمی دانم چه بگویم. اگر این جنایات شما را به صحبت کردن و سپس راستش چه خواهد شد ؟ همچنین, آن را به ارزش پرسیدن چرا دوست من ؟ اگر شما مایل به گرفتن یک موضع در برابر اقدامات است که می تواند به من صدمه دیده و یا کشته شده, آن را سخت به این باور است که شما تا کنون در مورد مراقبت از من در وهله اول.

به عنوان من همچنان به پیاده روی این خیابان برگزاری هشت ساله به دست دختر امیدوار است که او را همچنان به نگه داشتن او پدر از آسیب در امان.

من می دانم که برای تلفن های موبایل به عقب, اما این جهان که ما زندگی می کنند در این روز است.

#BlackLivesMatter

جزئیات Shola ریچاردز' زیستی در اینجا.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im