چرا باشگاه قایق و قایق بادبانی سهام می تواند بهترین راه برای قرنطینه این تابستان

آماده به داخل منفجر شدن?

با بسته شدن مدارس در طول چند هفته آینده بسیاری از والدین با چالش دیگری سه ماه خانه نشین بودن با بچه های خود را. تابستان اردوگاه های لغو شده, پرواز تجاری است که هنوز هم دارای لیت و لعل زیاد و سفر سالانه به ساحل یا کوه ها ممکن است به تعویق افتاد تا در تابستان آینده.

تعداد فزاینده ای از خانواده ها در حال پیدا کردن که قایق را به بهترین Covid-19 سوپاپ از آنجایی که آنها به طور همزمان ارائه یک فرار به دریا حباب حفاظتی و در اکثر موارد unscripted لذت بردن. شما لازم نیست که به قایق خود را به لذت بردن از آب است. در واقع بیشتر مردم در حال تصمیم گیری برای خرید قایق خود را.

جایگزین های سنتی مالکیت تبدیل شده اند بیشتر شایع در طول چند سال گذشته با مدل کسب و کار متنوع غذا به متفاوت میباشد. باشگاه قایق بوده است اجاره گران راه برای دسترسی به یک قایق یا قایق بادبانی با مزایای بسیاری است که با مالکیت. باشگاه گزینه های طیف وسیعی از ارائه کوچک مرکز کنسول برای چند ساعت به فرود در یک ساحل خالی از آقا اوباش به کسری مالکیت ترجمه شده برای هفته فرار از تمدن است.

Boat Club

قایق باشگاه ارائه سالم انزوا در کسری از هزینه مالکیت. به علاوه, شما لازم نیست که برای تمیز کردن قایق هنگامی که شما انجام می شود. آزادی باشگاه قایق

“ما به فروش می رسد باور نکردنی شماره عضویت در دو ماه گذشته می گوید:” جان Giglio, رئيس جمهور از آزادی باشگاه قایق, بزرگترین قایق-باشگاه گروه در کشور است. “ما اعتقاد داریم آن را برای رفتن به یک رکورد تنظیم تابستان برای بسیاری از دلایل — اما بیشتر به خاطر مردم به دنبال چیزی برای انجام.” Giglio گفت: housebound boaters شد ثبت نام در ارتفاع Covid-19 زمانی که بسیاری از آزادی در محل بسته شد.

آزادی دارای 232 باشگاه در سراسر کشور با بیش از 40 ، 000 عضو دارد. Giglio می گوید که این تعداد در حال رشد 10 درصد در هر سال. قایق اندازه محدوده از 16-پا bowlders برای یک زن و شوهر به 28 فوت موبایل برای 12 مسافران است.

پس از چند ماه از Covid-19 محدودیت Giglio می گوید: بسیاری از باشگاه ها باز خواهد شد ژوئن 1. “در برخی از بازارهای ما در حال محدود کردن کاربران به یک سفر با قایق در هر روز یا صبح یا بعد از ظهر جلسه,” او می گوید. “در ماه جولای خواهیم بود به عنوان بازگشت به حالت عادی ساعت.”

Boat Clubs

Barton & خاکستری

در حالی که قایق های ارائه یکی از بهترین راه ها برای خود جدا کسی است که تظاهر Covid-19 خطرات وجود ندارد. قایق باشگاه به حداقل رساندن هر گونه ممکن است با قرار گرفتن در معرض جدید تمیز کردن پروتکل ها و اجرا های اجتماعی فاصله. بخشی از دلیل برای محدود کردن قایق زمان آزادی جدید بهداشت, سیاست می گوید Giglio که بدان معنی است که با استفاده از محصولات بر روی سی دی لیست تایید شده و همچنین استخدام کارکنان بیشتر برای تمیز کردن قایق.

“کارگران را مجبور به پوشیدن ماسک و توصیه ما به اعضای ما پوشیدن ماسک, بیش از حد, حداقل بر روی اسکله می گوید:” Giglio. “یکی از اشکالاتی از این وضعیت این است که ما تمایل به dote در اعضای ما و گرفتن مسائل خود را و بار آن را بر روی قایق برای آنها. در حال حاضر ما باید برای یک دست کردن رویکرد است.”

بارتون و خاکستری Mariners باشگاه با ناوگان خود را از 45 Hinckley قایق بادبانی از مین به حرکت ازاد و اهسته کلید فلوریدا نیز دیده می شود یک چشم انداز مثبت در عضویت بیش از چند ماه گذشته است.

Boat Clubs

بارتون و خاکستری را مجلل را در باشگاه قایق شامل ناوگان Hinckleys یک کاپیتان و توانایی دسترسی به سواحل جدا شده. Barton & خاکستری

“ما خوش شانس است که ما یک باشگاه خصوصی است و بنابراین اگر شما می خواهید به استفاده از یکی از قایق های ما این امر منجر به منزوی تجربه” ویل Lockman معاون رئیس جمهور از عملیات گفت: Robb Report. “مفهوم ما از قایقرانی نیز در مورد high-end تجربه است.”

به جای دریایی در حال اجرا Hinckleys که همه باید حرفه ای کاپیتان طراحی شده بیشتر برای بعد از فراغت کروز و یا یک پیک نیک در یک ساحل خالی. بارتون و خاکستری قرار می دهد مقررات و تنقلات در تمام قایق بادبانی و کامل غذا نیز یک احتمال است. بسیاری از کاربران با استفاده از Hinckleys در آبهای محلی—رفتن به بلوک جزیره از گرینویچ ، gunkholing در چساپیک و یا غواصی در آب های فیروزه ای در اطراف کلید حرکت ازاد و اهسته.

این Hinckleys اغلب استفاده می شود مانند chauffeured لیموزینها. “اکثر اعضای ترتیب برای کاپیتان و قایق برای دیدار با آنها را در دریا رستوران و یا قایق بادبانی باشگاه به جای آنها می رویم به ما امکانات می گوید:” Lockman. “اعضای ما انتظار داریم که سطح بالای خدمات است.”

Boat Clubs

Ocean oasis: Superyachts پیشنهاد استفاده از قادر بودن به سفر برای روز بدون نیاز به توقف در بندر. AvYachts

بارتون و خاکستری مختلف سطح عضویت شروع با آن پرچمدار کارت است که یک شروع هزینه از $15,000 و حق عضویت سالانه از $29,500 از طریق دریاسالار ($15,000 شروع و $59,500 هزینه سالانه) فراهم می کند که دسترسی بیشتر و مزایای.

این Hinckley ناوگان در محدوده اندازه از 36-ft. پیک نیک قایق به Talaria 48 موبایل. در نانتاکت دو نفره بوستون صیاد بالن Eastport 17s—گوش ماهی و صدف—وجود دارد برای صاحبان به درایو. کاپیتان و نگهداری کارکنان در حال غربالگری سلامت می گوید Lockman در حالی که قایق خود را در حال حاضر دریافت گسترده تر تمیز کردن زیر دستورالعمل CDC.

Boat Clubs

پذیرایی و یک شب باقی می ماند با امکانات برخی از این بالاتر پایان قایق باشگاه است. Barton & خاکستری

محرومیت کامل مالکیت بالاترین سطح دسترسی به مالکیت کسری. در حمل و نقل هوایی جهان است که به معنی خرید یک ربع به اشتراک گذاری در یک کسب و کار جت. Ft. Lauderdale-بر اساس AvYachts دو Westports یک 112-بالا و پایین صفحه و 131-بالا و پایین صفحه که در حال حاضر متعلق به در یک روش مشابه.

این نوع از برنامه های مختلف از عضویت سالانه تا حدودی به دلیل مقیاس سرمایه گذاری (خرید سهم برای وستپورت 112 است در مورد $2.49 میلیون و سه ماهه هزینه برای پوشش هزینه های عملیاتی $70,750) و تا حدودی به دلیل استفاده های مختلف انواع. به جای هفتگی یا حتی روزانه دسترسی به یک کشتی مانند آزادی یا بارتون و خاکستری AvYacht مدل اجازه می دهد تا هر صاحب شش هفته در قایق بادبانی. این شرکت همچنین نظارت کامل مدیریت قایق بادبانی از استخدام خدمه به انجام تعمیر و نگهداری مداوم. آن را نیز به منشور قایق بادبانی برای صاحبان برای کمک به جبران هزینه های عملیاتی.

در حالی که کسری مدل شامل پرداخت سه ماه برای عملیاتی هزینه های AvYachts می گوید پایان هزینه 75 درصد کمتر از کامل مالکیت بیش از یک دوره پنج ساله در آن نقطه قایق بادبانی است به فروش می رسد و درآمد حاصل تقسیم میان صاحبان. “این مدل را می دهد که تجربه مسافرت با قایق تفریحی با از بین بردن بسیاری از موانع ورود می گوید:” کتی کندی افسر ارشد عامل. “با همان قیمت به عنوان یک کوچکتر قایق بادبانی شما می توانید سفر خود را با خانواده و دوستان به مقصد که بکر هستند و نمی شده است تاخت و تاز کردن توسط جمعیت.”

سوالات افزایش یافته بیش از چند ماه گذشته است. “ما شاهد برخی از افراد به دنبال این برای اولین بار می گوید:” کندی. “این ممکن است آنها در حال تغییر اولویت های خود را در زندگی گفت: شاید آن زمان برای انجام مسافرت با قایق تفریحی.”

Boat Clubs

“یکی از اشکالاتی از این وضعیت این است که ما تمایل به dote در اعضای ما و گرفتن مسائل خود را و بار آن را بر روی قایق برای آنها. در حال حاضر ما باید یک دست بیشتر رویکرد می گوید:” جان Giglio, آزادی, باشگاه قایق جمهور.

AvYachts ارائه می دهد روزانه یا هفتگی منشور در آن قایق بادبانی برای صاحبان بالقوه به تجربه زندگی با منشور هزینه های اعمال شده به قیمت خرید اگر آنها را تبدیل به جزئی صاحبان. “ما در حال محکم مؤمن در کودک مراحل را برای افرادی که به مسافرت با قایق تفریحی می گوید:” کندی.

این شرکت همچنین تبدیل شدن به یک شرکت مؤمن در مایع. “ما در حال حاضر دو صفحه ورق که خدمه باید به دنبال زمانی که قایق در حال تمیز می گوید:” کندی. “ما همچنین از نزدیک نظارت بر سلامت خدمه ما.” AvYachts استخدام یک پیمانکار متخصص در تمیز کردن قایق بادبانی. “گران است و یک لایه اضافی, اما ما می خواهیم به صاحبان احساس راحتی زمانی که آنها با استفاده از قایق بادبانی خود را,” او می گوید.

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im