لا مبتنی بر starchitect ریچارد Landry شده است با نام مستعار شاه از عمارت گاهی اوقات کار در خانه به عنوان بزرگ به عنوان 50,000 متر مربع است. برای بیش از 30 سال او را شناخته شده برای خود را استادانه سخت به دسته بندی طراحی sensibility که محدوده از کلاسیک تا مدرن است. مشتریان شامل ادی مورفی و راد استوارت. ¶ یوسف Spierer کار کرده و Landry قبل از ایجاد شرکت خود را در سال 2009 نیز با تمرکز در بخش در خانه های بزرگ طراحی شده در سبک التقاطی و در درجه اول در کالیفرنیا واقع شده است. ¶ آنها ملاقات کرد زمانی که Spierer بود 13 ساله دانشآموز و Landry کار بر روی یک پروژه با پدرش. آنها وصل پنج سال بعد وقتی او به عنوان یک کارآموز برای شرکت است.

“هنگامی که شما به مردم بگویید که شما می خواهید به یاد بگیرند که مردم باز به شما. من یک معمار برای 35 سال در حال حاضر. من هنوز همان فرد کنجکاو به عنوان زمانی که من آغاز شده. من همیشه می گویم روز من را متوقف یادگیری من قصد دارم به ترک. زمانی که جو یک کارآموز او بسیار کنجکاو. او را از من بپرسید اگر ما می تواند ناهار و او می خواهم آمد با یک پد با یک لیست از سوالات بر روی آن نوشته شده است که او می خواهم بیرون و شروع به در حال اجرا را از طریق. او بسیار موفق در حال حاضر, اما او هنوز هم که توانایی نیاز به سوال بپرسید.

“راه او با من—سوال و واقعا گوش دادن—او را مانند که با مشتریان بیش از حد. کسب و کار ما نیست فقط در مورد ایجاد طرح بزرگ است. آن را بسیار به کار با درک مشتریان ما همیشه استقبال مشتریان ما به فرایند طراحی.

“من بگویید من مردم اینجا: این مهم است هر زمان که شما در حال انجام چیزی است که شما همیشه در حلقه. وقتی کسی به شما می پرسد برای چیزی که مطمئن شوید که آنها آن را دریافت و پس از شما آن را ارسال و از آنها بخواهید برای نظرات. او را همیشه انجام دهد.

“من به یاد داشته باشید در من ناهار پیاده روی در سایت ها و گفت:” هی, من یک معمار جوان که فقط منتقل شده به لا از کانادا. چگونه شما بچه ها کار اینجا ؟ جو بود که. او را به نشستن و صحبت کردن با سازندگان آنها پرسیدن سوال در مورد روند خود را.

“برای من, انتقاد از خود بوده است بسیار مهم است. من به یاد داشته باشید زمانی که من مراجعه عوض به او از خانه من تا به حال طراحی شده از سال قبل. او اساسا از من پرسید اگر آن را خوب خواهد بود برای آمدن و به من نشان می دهد آنچه که او انجام شده بود. او از من خواست به او بگویید که چه فکر می کردم. او ترس از نشان دادن آن به من, بنابراین من می تواند آن را انتقاد. او می خواست به انجام بهترین او می تواند به عنوان من همیشه انجام دهید.

“آن را سخت به اجازه رفتن از مردم خوب اما من همیشه درک آنجا که من آن را خودم—من سه سال در یک شرکت معماری در آلبرتا قبل از حرکت در اینجا. جو بود که اخلاق همه, همراه:, ‘OK من به خود من مشتریان من ساخت شهرت و پرواز در خود من است.’ زمانی که او در سمت چپ من شرکت او به من آمد و من از ایشان تشکر برای همه چیز من انجام داده ام. چند بار در هر سال او طول می کشد مرا برای ناهار به من پرسیدن سوال.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im