9 بهترین تک خدمت شراب تحویل به درب خود را به خوبی سزاوار شیشه ای برای یک

وجود دارد موارد که در آن شما می خواهید برای فراغت خاطر به اشتراک گذاری کل یک بطری شراب در حالی که ناهار خور

توسط ETELARESANKHABAR در 19 تیر 1399
Single Serve Wine

وجود دارد موارد که در آن شما می خواهید برای فراغت خاطر به اشتراک گذاری کل یک بطری شراب در حالی که ناهار خوری نقاشی با آبرنگ روی گچ در حیاط. اما هم وجود دارد زمانی که یک شیشه ای است که همه شما نیاز دارید— این که آیا شما می خواهید برای جفت کردن یک طعم کمی از چیزی با شام و یا شما باید به سرعت کوچک شدن پنجره بین بچه های خود را' bedtimes. که در آن زیبایی تک خدمت شراب می آید در این مینی بطری به راحتی بخش برای یک بریزید و شما حتی می توانید آنها را مستقیما از بطری و یا می توانید اگر شما نمی توانید فقط با زحمت پیدا کردن یک شیشه تمیز. آنها همچنین یک راه خوب برای مخلوط کردن خانه خود را مزه شراب و بدون پشت سر گذاشتن یک دنباله از باز اما بخشی از مصرف بطری در پی خود را.

پیش رو شما پیدا کنید نه تابستان نوشیدنی گزینه که آیا شما در خلق و خوی برای درخشان و سفید و رز قرمز و یا همه از بالا. آنها در اندازه های کوچک (دفعات بازدید: زحمت به فروشگاه در حال حاضر خود را شلوغ یخچال یا کابینت) اما در سهولت و طعم و مزه. بهترین از همه این خدمت می تواند در حال تحویل به درب خود را با اشتراک و یا قطره. شراب ساعت تماس است. به سلامتی!

واقعا وجود دارد هیچ زمان بد برای حباب و آنها همیشه اضافه کردن سرگرم کننده به روز, آیا آن را با یک چلپ چلوپ آب پرتقال در صبحانه و یا زوج با هر بخشی از یک در غیر این صورت عادی شام. La Marca prosecco تولید شده در ایتالیا ونتو منطقه است و نور و ترد, با, نکات, سبز, سیب, هلو, لیمو, پیچ امین الدوله شکوفه و معدنی undertones. کوچک 187 میلی لیتر اندازه بدان معنی است که شما می توانید به پایان برساند کل بطری (که به طور کلی می آید به یک شیشه ای) در یک نشست بدون هیچ گونه نگرانی در مورد نوشیدن بیش از حد و یا برعکس داشتن بقیه رفتن تخت در یخچال. واحد اندازه خدمت به فروشگاه آسان است و راحت تر به حمل به هر کجا که شما می خواهید به آن لذت ببرید. ما نمی خواهد حتی قاضی اگر شما تصمیم به چشم پوشی از یک فنجان در دسترس نباشد و لذت بردن از حباب های خود را مستقیما از بطری.

6 دلار در آمازوناگر شما می خواهم به طعم های مختلف توسط شیشه ای اما می خواهید شخص دیگری را برای کمک به تصمیم گیری برای شما Vinebox است برای شما. هر جعبه می آید با یک تنوع (معمولا 6-9) دو لیوان شراب در 100 میلی لیتر بخش. این شرکت با استفاده از یک بسته-نیتروژن محیط زیست به مهر و موم شراب و جلوگیری از آنها را از آینده در تماس با اکسیژن بنابراین وعده های فردی می تواند حفظ شود تا سه سال (اگر شما به احتمال زیاد در پایان همه آنها را قبل از آن). این آناناس مجموعه شامل شش rosés از سراسر جهان و هر جفت به خوبی با یک روز گرم تابستان. شما همچنین می توانید ثبت نام برای عضویت در اشتراک و دریافت یک جعبه هر سه ماه با فصلی میدارد و یا در اندازه کامل بطری های مورد علاقه خود را.

یک منتقد گفت: "من فقط به پایان رسید برای اولین بار جعبه و من تا به حال یک انفجار! من خریداری برخی از پیشنهاد جفت و نشستم با شراب و موسیقی است. شراب شد انواع زیادی داشتم و همه آنها را! برخی از آنها را من می خواهم که هرگز در انتخاب خود من است. من نمی توانم صبر کنید برای من بعدی جعبه آمده است:)"

$59 در VINEBOX

معمول شراب ارائه شیک 187 میلی لیتر فنجان کوچک دسته ای پایدار پرورشی شراب از مناطق مختلف در کالیفرنیا است. وجود دارد بدون افزودن قند یا سولفیت در شراب خود. گل رز دسته کوچک موسیقی جاز همراه با 12 عینک (وجود دارد 18 و 24-شیشه ای جعبه و همچنین) ترکیبی از چای آناناس (شامپانی) و هنوز هم آناناس (بدون حباب) شما با دادن گزینه ای برای درخشش اگر اعتصاب خلق و خوی. هنوز آناناس دارای رایحه توت فرنگی, گل رز, گلبرگ و ریواس در حالی که چای خشک, میوه ای و واضح است. وجود جعبه شراب قرمز تنها چای و یک دسته کوچک موسیقی جاز از سه. تا همه چیز را آسان برای خودتان, شما همچنین می توانید ثبت نام برای اشتراک ماهانه و دریافت 17 درصد تخفیف هر یک از حمل و نقل اطمینان شما به طور مداوم خود را معمول آشامیدنی در دست است.

یک منتقد گفت: "چه بهتر از حد معمول افزایش یافت ؟ چرا یک دسته کوچک موسیقی جاز از رز و درخشان! تا آنجا که من عاشق گل رز, خوب, در حال حاضر من اعتراف این جرقه در حال حاضر من جدید fave. تنها بطری جرقه مناسب قبل از میلاد آن را هرچه کاملا به یک, شامپاین, رابطه جنسی با یک شیشه ای بدون نیاز به باز کردن کل یک بطری."

$96 معمول در شراب

آنچه در مورد کنسرو شراب? از آن آسان است برای باز کردن و راحت و بسیار سبک وزن و کمتر به احتمال زیاد برای شکستن تمام کف آشپزخانه اگر شما دست و پا چلفتی. WineSociety باعث می شود شراب ساده و نزدیک با ارائه فقط سه نوع مختلف از کالیفرنیا شراب مخلوط بسته بندی شده در براق به دنبال قوطی. سه-بسته شامل یک می توانید از هر یک از: قرمز و سفید و رز. دچار وسوسه کردن یک ترکیب از Syrah Petit Sirah و Cabernet با یادداشت های تیره میوه ها و لمس بلوط است. سرنوشت ترکیب سفید Chardonnay و Albariño است که واضح و citrusy. و شانس گل رز طراوت ترکیب Zinfandel, Syrah و باربرا با رایحه میوه های قرمز. هر یک می تواند 500 میلی لیتر, می توانید آخرین 15-18 ماه و اشتراک گذاری (اگر شما می خواهید) ارائه حدود 3-4 نفر در هر بسته به اینکه چگونه سخاوتمندانه شما بریزید. اگر شما پیوستن به باشگاه شما می توانید یک جعبه از سه قوطی به صورت خودکار تحویل درب خود را هر سه ماه.

$39 شراب در جامعهفرانسوی شراب Moët & Chandon شده است ساخت شامپاین برای بیش از 270 سال, به طوری که آنها هیچ غریبه ای به ایجاد خوشمزه حباب. Moët امپریالیستی است که گل سرسبد آنها شامپاین (نام امپراتور ناپلئون بناپارت) و این 187 بطری میلی لیتر است بنابراین مناسب است که شما نه تنها باید برای لذت بردن از آن در موارد خاص است. آن را ساخته شده از مخلوطی از 100 مختلف شراب و مزه رایحه گلابی و هلو و سیب و همچنین گل های سفید و تازه آجیل. اما مهمتر از آن آسان است برای نگه داشتن یک انگشت شماری از این تنها در خدمت بطری سرد در یخچال خود را برای کمک به نوبه خود هر روز و یا لحظه ای به چیزی ارزش جشن گرفتن. این که آیا شما ملاقات, مهلت, کردم بچه های خود را برای تغییر به لباس خود و بدون یک بحران شدید و یا فقط جان سالم به در برد بلند دیگری در شنبه کوچک بطری شامپاین است درمان شما سزاوار.

$16 در WINE.COM

شما ممکن است بدانید که کارگردان فرانسیس فورد کاپولا برای خود افسانه ای مانند فیلم The Godfather series اما او همچنین یک شراب. صوفیه Blanc de Blancs به نام بعد از کاپولا دختر درخشان شراب از کالیفرنیا ساحل مرکزی و ساخته شده از مخلوطی از Pinot Blanc Sauvignon بلان و مسقط Cannelli. این نکات از گلابی, پیچ امین الدوله, شور, میوه, لیمو و عسل. این جعبه صورتی همراه با چهار سرگرم کننده, صورتی, تک خدمت قوطی هایی که برای اشتراک گذاری و یا اضافه کردن برخی از رنگ به جدول خود را. هر 187 میلی لیتر حتی می توانید آن را دستی نی به شما اجازه جرعه شراب خود را. فکر می کنم از صوفیه کوتاه مانند یک فرد بالغ نسخه از یک جعبه آب. شراب است که از انگور و پس از آن در واقع آب به هر حال درست است ؟ جرعه دور!

$18 در WINE.COM

هیچ چیز می گوید: تابستان بیشتر از میوه های گرمسیری تا دسته کوچک موسیقی جاز است که با شراب و آب معدنی و شما می توانید یک delish R امتیاز گازدار بنوشید. این 12 بسته سخت seltzer 3 قوطی از هر عطر و طعم (آناناس ساعتی هلو و هلوی شیرین و ابدار, توت فرنگی & گواوا و گیلاس و آلبالو) بنابراین شما و خود را BBQ افراد می تواند به مبارزه با آنها (با احترام). آنها ساخته شده با پابرهنه برنده جایزه Pinot Grigio شراب بنابراین شما vino با الکل کمتر و کمتر کالری است. مطمئن شوید که شما سرما این و یا خدمت به آنها را با یخ برای نهایی تابستان کارایی.

25 دلار در DRIZLYآندروود را فراهم می کند و طعم خوب از اورگان شراب منطقه همه در راحتی از یک 375 میلی لیتر می تواند (در حدود نیمی از یک بطری شراب یا دو لیوان). وجود دارد یک شراب برای هر کام از جمله آناناس, حباب, Pinot Gris, شراب, کوکتل, و بیشتر. اورگان شناخته شده است برای تولید برخی از شگفت انگیز Pinot Noirs و Underwood نسخه مزه رایحه گیلاس و زغال اخته و جعبه سیگار برگ. تاپیک بوش در می تواند به جلوگیری از آلومینیوم از تاثیر طعم شراب, و شما می توانید بازیافت قوطی هنگامی که شما انجام می شود ، اگر شما می خواهید برای مقایسه طعم کنسرو و بطری, نسخه, Underwood شراب نیز می آید در تمام بطری. و پس از آندروود در دسترس است از طریق آمازون/تمام غذاهای شما می توانید شراب خود را قوطی تحویل به خانه خود را در فقط دو ساعت در بسیاری از محله ها.

6 دلار در آمازون

هر شراب می تواند خانه شراب اگر شما نوشیدن آن را در خانه خود اما شراب خانه را آسان می کند با ارائه آن در 375 میلی لیتر قوطی. تمام شراب ساخته شده در واشنگتن و شما می توانید جرعه در آناناس, حباب های مختلف قرمز و سفید و همچنین شراب, کوکتل, سان گری و طعم spritzes. خانه شراب Chardonnay ترکیبی از Chardonnay و شراب سفید و نکات هلو, اسیایی, گلابی, برشته, وانیل و آناناس. با توجه به شراب آن جفت خوبی با "صدف بهار سبزیجات و آفتاب." برای خانه بعدی خود را خوشحال, ساعت, شما می توانید لذت بردن از برخی از خانه شراب در فرمت های مختلف — از قوطی و بطری toteable جعبه (همراه با جمع شدن spigot) و یا هر ترکیبی از این سه است.

$8 در WINE.COM

برای محصولات دیگر به زندگی روزمره خود را بهتر بررسی کنید ما دیگر خانه و آشپزخانه میدارد.

اگر چه ما تنها توصیه میدارد ما واقعا عشق ما ممکن است کسب یک کمیسیون در خرید های ساخته شده از طریق لینک از سایت ما.
فروشگاه داستان
stroke red


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب