کاخ سفید اقتصاددان می گوید: “ما فقط باید برای زندگی’ با کروناویروس


Larry-Kudlow-just-live-with-it
درو Angerer/گتی

کاخ سفید اقتصاددان لری Kudlow می گوید: “ما فقط باید برای زندگی” با کروناویروس و به همین دلیل است که هر کسی با گوش دادن به این غیر متخصص ؟

به عنوان coronavirus موارد افزایش در سراسر آمریکا و مقامات کاخ سفید همچنان به تطهیر جدی از این بیماری همه گیر است که خشم در بهترین و خطرناک در بدترین حالت. به وضوح اولویت سلامت اقتصادی بیش از سلامت جسمی متحده بازگشایی اغلب اگر نه همه از خود را غیر ضروری کسب و کار و تنها یک دانش سطحی متحده ساخته شده اند, ماسک صورت اجباری پس از آن خواهد آمد به عنوان جای تعجب نیست که کاخ سفید رسمی لری Kudlow که شورای اقتصاد ملی مدیر گفت که همه ما “فقط باید برای زندگی” با کوروناویروس. Uhhh K?

“وجود دارد هیچ موج دوم آینده. آن را فقط به نقاط داغ,” Kudlow است که یک متخصص پزشکی گفت: در CNBC در روز پنج شنبه 25 ژوئن سال 2020 است. “آنها ارسال در CDC تیم ما باید روش های تست ما رو تشخیص ما رو PPE. و من واقعا فکر می کنم آن را خیلی خوب وضعیت است.”

او سپس در ادامه گفت: “ما در حال رفتن به نقاط داغ بدون سوال. ما فقط باید با آن زندگی کنیم.”

گذشته از بیشتر گفت: مزخرف کلماتی مانند “آنها ارسال در CDC تیم” (هر آنچه که بدان معنی است) اجازه دهید کم ارزش کردن این واقعیت است که آن را در واقع یک “خیلی خوب وضعیت” در ایالات متحده در حال حاضر.

Kudlow همچنین اظهار داشت که “من فکر می کنم در سراسر کشور مثبت رای است که هنوز هم بسیار کم هست زیر 10%” که دقیق نیست یا به دلیل CDC گزارش می دهد که در سراسر کشور رای مثبت (به این معنی که از تمام تست های انجام شده چگونه بسیاری از برگشت مثبت برای COVID-19) است که دقیقا در 10% نیست و در کانون متحده آن را بدتر.

با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز Coronavirus منابع, مرکز مثبت نرخ 22.95% در آریزونا 16.15 درصد در کارولینای جنوبی 16.11% در می سی سی پی و 14.40% در فلوریدا به نام چند. این بسیار بالا مثبت نرخ می تواند برای انجام با این واقعیت است که این نقطه داغ متحده تنها ممکن است آزمایش خود را در افراد بدحال و آنها نیاز به سطح شیب دار تا تست به طور کلی به دست آوردن تصویر دقیق تری با این حال واشنگتن پست‘داده ها نشان میدهد که هفت متحده — آریزونا, آرکانزاس, کالیفرنیا, کارولینای شمالی کارولینای جنوبی تنسی و تگزاس — گزارش بالاترین تعداد از coronavirus بستری شدن در بیمارستان پس از همه گیر آغاز شد و آریزونا تخت بیمارستان در حال پر کردن به عنوان پرسنل بهداشت و درمان می گویند که آنها در حال اجرا هستند از منابع و در حال اجرا خارج از پزشکان.

همچنین از آنجا که CDC شده است آزمایش مردم برای COVID-19 آنتی بادی و همچنین به سادگی تست را کشف کرده که این ویروس CDC در حال حاضر معتقد است که تعداد واقعی COVID-19 نفر در ایالات متحده در حدود 10 برابر بیشتر از حد انتظار است.

“بهترین برآورد ما در حال حاضر است که برای هر [COVID-19] در مورد گزارش وجود دارد در واقع 10 دیگر عفونت” CDC مدیر دکتر رابرت Redfield گفت: در تماس با خبرنگاران در روز شنبه (از طریق NBC News).

همچنین نگاه ساده در هر گراف (مثل این یکی با استفاده از نیویورک تایمز داده) از coronavirus موارد در ایالات متحده به شما خواهد گفت که ما قطعا نمی پهن کردن منحنی.

نیویورک تایمز

تنها خبر خوب این است که جدید و میر گزارش شده توسط روز در ایالات متحده در حال افت هستند. اما برای بازگشت به Kudlow, هیچ, کلی آن را یک “خیلی خوب وضعیت است.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>