جف بزوس و Elon Musk در حال حاضر رقابت برای ایجاد آینده کاوشگر قمری

وجود دارد یک نوع جدید از مسابقه فضایی. ناسا به نام سه متعلق به بخش خصوصی شرکت ها برای توسعه قمری landers است ک

توسط ETELARESANKHABAR در 12 اردیبهشت 1399

وجود دارد یک نوع جدید از مسابقه فضایی. ناسا به نام سه متعلق به بخش خصوصی شرکت ها برای توسعه قمری landers است که حمل فضانوردان به سطح ماه در سال 2024—و فراتر از آن. این سه تیم که شامل آبی منشاء Space X و Dynetics شده اند وظیفه خود را برای ساخت lunar landing سیستم های ناسا آرتمیس برنامه. این سیستم به طور بالقوه می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای آینده اعزامی است.

این فضای جدید مسابقه شامل چندین بالا مشخصات میلیاردرهای. Space X متعلق به ایلان و بنیانگذار آمازون جف بزوس گزارش سرمایه گذاری بیش از 1 میلیارد دلار از آمازون سهام سالانه به آبی منشاء CNBC گزارش در سال 2018 است. Dynetics به دست آورد در سال گذشته توسط Leidos منابع توصیف خود را به عنوان یک "فورچون 500 علم و فناوری رهبر."

هدف از آرتمیس است که برای ایجاد یک پایدار و دراز مدت حضور در ماه با پایان این دهه است. به نام آرتمیس کمپ پایه, آن به احتمال زیاد خواهد شد واقع در دهانه شاکلتون در ماه قطب جنوب ناسا گفت: در ماه گذشته. پایه کمپ خواهد بود طراحی شده برای قمری اکتشاف. آن را نیز در خدمت به عنوان یک گفتوگو به سمت اکتشاف مریخ که اتفاق می افتد می تواند به عنوان اوایل به عنوان 2030s.

Artemis

SpaceX را کشتی فضایی استفاده خواهد شد به عنوان lunar landing خودرو, اما آن را نیز طراحی شده برای بلند پروازانه تر اکتشافات فضایی مانند سفر به مریخ است. ناسا

ناسا اعلام دیروز در مورد قرارداد قمری landers هستند گام بعدی به سمت 2024 ماموریت. آرتمیس برنامه ای برای استفاده از اوریون به عنوان یک "موجود انسانی-امتیاز, اعماق فضا, سفینه فضایی" به عنوان اصلی وسیله نقلیه فضایی.

"این اولین بار است که پس از آپولو عصر که ناسا کمک های مالی مستقیم برای یک انسان سیستم فرود و در حال حاضر ما شرکت در قرارداد برای انجام کار برای آرتمیس برنامه گفت:" جیم Bridenstine ناسا مدیر, در بیانیه ای. "با این قرارداد جوایز امریکا در حال حرکت رو به جلو با گام نهایی مورد نیاز برای فرود فضانوردان بر روی ماه تا سال 2024.

آبی منبع در بیانیه ای گفت که مفهوم آن کاوشگر در حال توسعه همکاری با لاکهید مارتین و نورث روپ گرومن و دراپر. "این خواهد بود که بعد از نقطه عطف مهمی در تاریخ بشر پرواز فضایی و ما در حال افتخار به بخشی از آن گفت:" باب اسمیت مدیر عامل آبی منبع در بیانیه ای. "از آن زمان برای رفتن به ماه این بار به ماندن است."

Artemis

این Dynetics کاوشگر قمری است متفاوت از آن دو رقبا با نزول و صعود مرحله است. ناسا

با توجه به Space.com SpaceX پیشنهاد خواهد شد در مرکز بزرگ آن Starship خودرو که SpaceX گفت: همچنین کمک به استعمار مریخ است. از آن خواهد شد راه اندازی از زمین در بالای یک موشک بزرگ به نام فوق العاده سنگین اما کشتی فضایی به زمین و سطح ماه خود را در آن. آبی منشاء مفهوم نشان می دهد که بسیار کوچکتر فرود خودرو. آن پروژه نیز یک صعود وسیله نقلیه و انتقال مرحله. Dynetics دارای یک سیستم دو مرحله ای متشکل از صعود و نزول مراحل.

جوایز برای کاوشگر طرح آمد از ناسا بعدی فضای فن آوری برای اکتشاف مشارکت (NextSTEP-2) برنامه است. این قرارداد به ارزش در مجموع $967 میلیون نفر است.

ناسا گفت: آن کار را با سه تیم بیش از 10 سال ارزیابی پیشرفت به عنوان سیستم فرود در حال توسعه است. که در آن نقطه آژانس تصمیم خواهد گرفت که کدام تیم خواهد بود و مجاز به انجام اولیه تظاهرات ماموریت. ناسا خواهد شد و سپس تصمیم بگیرید که کدام یک از این سه نفر باید در ادامه برای بیشتر تست های پیشرفته و در نهایت که خودرو را در خدمت به عنوان کاوشگر قمری.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن