زمانی که نوجوان خود را نه فقط اجتماعی فاصله اما خود جدا


Self-Isolating-teen-boy
مامان ترسناک و ریچارد Drury/گتی

پسر من 13 و به صداقت, من تو را دیدم هرگز او را به عنوان ضد اجتماعی. از آنچه من می توانم بگویم دیگر بچه ها در مدرسه و معلمان خود را اغلب صحبت می کنند و بسیار از او در پدر و مادر و معلم ها ، اما در خارج از دوچرخه سواری در اطراف محله با پسر دیگری از پایین خیابان و بودن در یک تیم فوتبال در هر سال او بیشتر صرف وقت خود را به خواندن کتاب در اتاق خود مبارزه مشق و درخواست برای صفحه نمایش زمان است. گمان می کنم من همیشه فرض او کمی درونگرا مثل من و مادرش است اما من تو را دیدم هرگز آن را به عنوان یک مشکل. با این حال باید اعتراف کنم بعد از چند ماه از قرنطینه او گرفته شده خود انزوا به یک سطح کاملا جدید.

زمانی که ما کار خود را از طریق آموزش از راه دور بسته من در واقع راه اندازی یک دفتر در گنجه خود را. من از یک لپ تاپ به عنوان او نشسته در اتاق خود و مطالعه قرار گرفت. من نگه داشته تا با کار من در حالی که او پاسخگو باشد. مانند بسیاری 13 ساله او بهترین نیست در کار مجدانه و بدون نظارت. و در حالی که او در دیدار با برخی از دوستان حاضر به بازی سیاه چال و اژدها و به عنوان درس خوان است که به عنوان آن را به او بدهد و اجتماعی خروجی.

اما کسانی که در جلسات رفته در وقفه برای تابستان. همه گیر مدرسه بیش از, بنابراین من لازم نیست که یک دلیل برای نشستن در اتاق خود و او را مشغول نگه داشتن. شهر ما نقل مکان کرد به فاز 2, بنابراین او می تواند در خارج و سوار دوچرخه خود را, اما او نزدیک ترین دوست در محله مجبور به حرکت از آنجا که پدر پسر خود را از دست داد تا تریستان نیست با انگیزه به ترک خانه. فصل فوتبال لغو شد در حال حاضر, بنابراین او نمی خواهد رفتن به تمرین. من دوست دارم بگویم که او شرکت خود را خواهر کوچکتر از خود, اما خواهد بود که یک دروغ; او می رود خیلی دور از راه خود را به اجتناب از آن دو. و به عنوان سرد به عنوان پدر و مادر خود هستند و به من اعتماد من و همسرم در حال تعریف از سرد — او به نظر نمی رسد که علاقه مند به حلق آویز کردن با ما.

چه همه از این تغییرات اضافه کردن به پسر من است در اتاق خود چراغ خاموش پرده ها کشیده در پشت میز خود نشسته با IKEA لامپ نور درخشان در کتاب خود. او کارهای خود را اولین چیزی که در صبح است. او می شود برخی از زمان روی صفحه نمایش به عنوان پاداش به طوری که او نقش Roblox برای چند ساعت. اما با ناهار او بیشتر یا کمتر از خود جدا تا شام و از آنچه من از دیدن از پدر و مادر دیگر حاضر او تنها نیست.

آن را برای تلفن های موبایل مانند بسیاری از نوجوانان در حال مبارزه با جهان چگونه تغییر کرده است از COVID-19 لغو, مدرسه, ورزش, احزاب حافظه های فوق و فارغ التحصیلی است. برای برخی از آنها به این شکل از صرف ساعت های طولانی در اتاق های خود را به تنهایی. و برای ما به عنوان پدر و مادر ما را به راه رفتن در یک خط خوب بین تلاش برای تصمیم گیری چه در حال رفتن به نگه داشتن بچه های ما امن در طول یک بیماری همه گیر در حالی که همچنین تلاش برای در نظر گرفتن آنچه که بهترین است برای خود روحی و روانی خوبی بودن.

در حال حاضر من را دریافت نمی اشتباه در بسیاری از راه های آن را خوب است برای داشتن یک, کمتر, فرزند, درخواست برای یک میلیون چیز در همه زمان ها. داشتن پسر من صرف زمان خود را در اتاق خود همه بد نیست. و بله, او نمی خواهم به اویختن با دوستان و یا تلاش برای دزدکی حرکت کردن در خارج از خانه به صرف زمان با سرکوب و یا هر یک از آن نوجوانان درام است که بسیاری از والدین در برخورد با حق در حال حاضر طراوت است. اما من نگران در مورد او وجود دارد همه به تنهایی و نه درگیر شدن در هر گونه تعامل اجتماعی ندارند.

اما اگر من واقعا نشستن و فکر می کنم در مورد من 13 ساله خود, من می خواهم که احتمالا انجام چیزی مشابه به همین. من در آن سن و سال که در آن خواهر و برادر من واقعا شروع به اشکال من. من به اندازه کافی برای مراقبت از خودم در بیشتر قسمت ها, و من شروع به از دست دادن علاقه به تلاش بسیار سخت برای به دست آوردن تمام توجه من می تواند از پدر و مادر من. در واقع زمانی که من فکر می کنم در تابستان من صرف به عنوان یک 13 ساله وجود نداشت و همه گیر و من هنوز هم صرف ترین روز در اتاق من به تنهایی. تنها تفاوت واقعی بود مادر من بود که در طول روز کار می کنند و پدر من نشده بود چرا که او می خواهم به سمت چپ چند سال زودتر به طوری که هیچ کس واقعا متوجه است.

بنابراین اگر نوجوان شما است جدا خود در حال حاضر شما به تنهایی نیست. این اتفاق می افتد در اینجا بیش از حد. به نظر می رسد مانند بسیاری از پدر و مادر در حال دیدن آن و رک و پوست کنده مگر اینکه فرزند خود را در حال نشان دادن نشانه هایی از افسردگی و یا درگیر شدن در اعمال خود آسیب آن را احتمالا هیچ چیز به نگرانی در مورد. به آنها این فضا است که آنها نیاز دارند. بررسی کنید در آنها به صورت دوره ای و از آنها بخواهید سوالات خود را در مورد بهداشت شخصی چون wow… برخی از نوجوانان فقط نمی مراقبت در مورد این نوع از چیزی. کشیدن آنها را با خانواده از زمان به زمان. از آنها بخواهید اگر آنها احساس تنهایی و اگر آنها را امتحان کنید برای کمک به آنها در پیدا کردن یک خروجی سالم به تعامل با دوستان خود. اما در کل حتی اگر سال 2020 شده است واقعا عجیب و غریب سال یک نوجوان صرف ساعت به تنهایی در اتاق خود را واقعا نیست که غیر معمول — ما فقط ممکن است بیشتر مستعد ابتلا به نگرانی در آن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>