وقتی که می آید به COVID-19: امتیاز خود را نشان دوباره

ترسناک مامان گلخانه تصاویر و شارون McCutcheon/Unsplash اگر شما شنیده ام در مورد Andrea Askowitz شما در را ب

توسط ETELARESANKHABAR در 17 خرداد 1399
COVID-19-Your-Privilege-Is-Showing-1
ترسناک مامان گلخانه تصاویر و شارون McCutcheon/Unsplash

اگر شما شنیده ام در مورد Andrea Askowitz شما در را برای سوار شدن. Askowitz یک مقاله نوشت: به تازگی منتشر شده در انگلستان مستقل با افتخار با عنوان "من خانواده هستند و حکومت-شکستن قفل-ايميل تحت عنوان آمریکایی ها شنیده اید در مورد طول Coronavirus بیماری همه گیر."

در این مقاله Askowitz جزئیات یک سناریو است که در آن زن به دام افتاده در پشت یک پاسگاه پلیس را وارد کنید کلید حرکت ازاد و اهسته نهفته است و می گوید او را به سمت چپ کودکان خود را در خانه به تنهایی. پلیس اسکورت او بازگشت به خانه و Askowitz به پنهان کردن زیر تخت و منظور فرزندان خود را به دروغ توسط حذف به پلیس. او گفت که اعضای خانواده "برگزار می کردند من برای یک ساعت. آن را خشونت پلیس."

Askowitz تماس پلیس یک "پهلوان پنبه" که فکر او "شاه جهان" اما اذعان او انجام شده بود "شایسته شغل: نگه داشتن coronavirus از Key Largo." او اذعان می کند که آنها دقیقا از افراد پلیس در تلاش بودند به خاطر دلیل های اخیر خود مسافرت های بین المللی. اما آنها نادیده قوانین "به دلیل... خوب ما می خواستیم." که خالص امتیاز. (و خودخواه خطرناک مزخرف.)

مسلما این یک افراطی (و نفرت انگیز) صفحه نمایش است که باعث می شود آن را آسان برای محکوم Askowitz. و من نمی گویم نمی باشد کاملا حق به انجام این کار. اما ما همچنین می دانیم که بسیاری از ما — از جمله خود من — نیز گرفته شده استفاده کامل از ما امتیاز در طول این همه گیر حتی اگر آن است که در یک مقدار کمتر ناخالص راه است.

بیایید نگاهی به برخی از راه های افتخار ارائه می دهد خاصی حمایت و راحتی در طول یک بیماری همه گیر...

پول اجازه می دهد تا مردم با افتخار انتخاب

COVID-19 Your Privilege Is Showing
Arturo ری/Unsplash

شوهر من تصمیم پس از یک دیدار به ما معمول فروشگاه مواد غذایی یک مایل دور است که ما نمی خواهد برای رفتن وجود دارد دیگر: هیچ یک عینک ماسک. صندوقداران ندارد صفحه نمایش بین آنها و مشتریان. مردم نمی اجتماعی فاصله. کسی که در واقع عکس او را با پوشیدن یک ماسک و دستکش به عنوان اگر آن خنده دار بود. هیچ راهی بود که قابل قبول برای هر کدام از ما.

اما ما باید این گزینه از رفتن به یکی دیگر از فروشگاه های مواد غذایی. این یک بیست دقیقه رانندگی از خانه ما و گران ترین در منطقه ما. آنها درخواست کنید که همه مشتریان پوشیدن ماسک. کل کارکنان آنها را می پوشد و می پوشد آنها را به درستی. تنها یک نفر مجاز است در یک راهرو در یک زمان; مشتریان و صندوقداران ارتباط برقرار کردن با یک صفحه نمایش بین آنها وجود دارد مشخص شده خطوط در طبقه نشان می دهد مناسب اجتماعی فاصله.

این جوش پایین به امتیاز. ما را به انتخاب در فروشگاه های گران قیمت فروشگاه. ما پول است. ما باید ماشین را به درایو بیست دقیقه دور. ما می توانید انتخاب کنید و می گویند: این محل کمتر خطرناک از این محل است. ما کمتر احتمال دارد به قرارداد COVID-19 اینجا. ما امتیاز ما را سالم نگه می دارد.

پول را نگه می دارد و مردم با افتخار از رفتن آجیل

ما خود را مناسب و معقول به اندازه حیاط خلوت. که یک امتیاز بزرگ در اینجا در آمریکا که در آن بسیاری از مردم زندگی در آپارتمان یا خانه با متری بزرگتر از یک اتاق زندگی می کنند. کودکان خود را در داخل گیر مگر اینکه آنها گرفته شده و تحت نظارت, در بیرون گردش. و وجود زمین بازی یا پارک در حال حاضر. سلام فیلد خالی یا پارکینگ (ما گاهی نگاهی به کودکان و نوجوانان ما به سوار دوچرخه خود را در خالی بسیاری در این نزدیکی هست) — اگر شما حتی به اندازه کافی ممتاز به یکی از کسانی که. گیر در یک شهر آپارتمان ؟ از آن لذت ببرید با این بچه ها و خود را از 1 ، 000 فوت مربع از انزوا.

نه تنها ما یک حیاط خلوت — هنگامی که ما می دانستیم که ما در این برای مسافت های طولانی من اصرار ما خرید ترامپلاین. شوهر من ساخته شده یک ماموت زمین بازی. این زمان و مقدار قابل توجهی از پول نقد. ما باید بالاتر از سطح زمین ، شوهر من خریداری من امام جواد به نشستن در جلو ایوان بنابراین من می تواند فرار از بچه هرج و مرج در داخل; او خود را به چوب مغازه در گاراژ به همین دلیل است. ما تا به حال به اندازه کافی آماده سرمایه برای این چیزها. ما تا به حال افتخار.

پول ما را نگه می دارد جدا

همه چیز برای تحویل رایگان با سود آمازون نخست حساب; ما افتخار هرگز ترک خانه برای اقلام مانند مواد غذایی سگ یا شامپو و یا آرایش و یا صد چیز دیگر است که یک خانوار در حال اجرا است. اما حتی تحویل مواد غذایی از یک فروشگاه محلی است و بیشتر گران قیمت — قیمت معمولا کمی بالاتر به علاوه هزینه وجود دارد یک نکته.

ما همچنین می توانیم به PPE تحویل: ماسک, ماسک را پوشش می دهد, دستکش های ضد عفونی کننده دست. بنابراین اگر ما ترک خانه ما وسیله ای برای کاهش خطرات فیزیکی و نگه داشتن خود را امن تر است.

پول ما را نگه می دارد کار

شوهر من یک معلم است; من یک نویسنده هستم. ما همه کار از راه دور و یا در خانه; ما مورد استفاده قرار گیرد به مدرسه در منزل (مثال دیگر امتیاز). ما در حال تلاش برای حفظ زندگی است که در آن ما به طور ناگهانی می رود به بچه ها یاد ما هرگز انتظار می رود برای تدریس. ما در حال کشمکش 9 به 5 شغل در حالی که تلاش برای انجام آن یا بیشتر امتیاز.

از همه مهمتر ما کارگران ضروری. ما در وسط یک بیماری همه گیر در معرض ویروس. ما نمی ارائه پست الکترونیکی. ما نمی انتخاب کنید تا زباله. ما نمی گارد زندان و یا کار در بیمارستان. ما نه پلیس. همه ما باید خوش شانس ترین کار در خانه مشاغل. هیچ کس را از کار اخراج ما. پول آینده نگه می دارد.

چرا که ما به اندازه کافی امتیاز برای به دست آوردن آن شغل در وهله اول توان آن را از طریق آموزش رنگ پوست و یا پول است.

ما بزرگترین افتخار همه: بهداشت و درمان

تصور کنید ما مریض است. تصور کنید که ما نیاز به یک دستگاه تنفس مصنوعی.

ما نمی خواهد رک عظیم صورتحساب های پزشکی از یک جلسه با COVID-19. ما می توانیم اتاق اورژانس; ما می تواند پرداخت هزینه برای درمان. هنگامی که ما بازیابی انشالله ما هنوز هم شغل.

ما وحشت زده از COVID-19 آن را به عنوان است. تصور کنید ما ترور اگر ما نمی تواند آن را تقبل کنند.

ما باید افتخار برای جلوگیری از ویروس و حتی اگر ما نمی جلوگیری از ویروس, ما باید افتخار به آن را ندارند. ما افتخار ما اجازه می دهد چیزهایی مانند WiFi مانند آمازون نخست و Netflix و دیزنی+ برای سرگرم کردن بچه های ما. ما یک حیاط خلوت; ما اتاق به اندازه کافی برای جلوگیری از هر یک از دیگر اگر ما نیاز به فضا. ما می توانید انتخاب کنید برای جلوگیری از مردم بدون ماسک. ما می توانید دور ماندن از افرادی که حاضر به لحاظ اجتماعی فاصله.

بسیاری از آمریکایی ها ندارد و انتخاب های ما. آنها اصلا به ما امتیاز.

وقت آن است که کسانی از ما که با افتخار شروع به تحقق بخشیدن به آن است.

پس چه غلطی هستند که ما قرار است انجام دهید ؟

اول: ما نیاز به درک ما ممتاز. که مرحله شماره یک. ما را مجبور به ایستادن و اذعان کرد که ما بیش از افراد دیگر: آزادی بیشتری برای گزینه های بیشتر را که منجر به کمتر احتمال بیمار شدن.

هنگامی که ما انجام داده ایم که ما نیاز به درخواست آنچه که ما می توانید انجام دهید برای کمک به دیگران.

ما می توانیم کمک. ما نمی توانیم داوطلب در حال حاضر, اما ما می توانیم کمک: ما می توانیم لوازم مورد نیاز مانند PPE به دوستان و همسایه ها که به آن نیاز دارید. ما می توانید آن را به کسب و کار در منطقه که ممکن است در مبارزه. ما می توانید آن را به بانک های مواد غذایی. ما می توانیم مواد غذایی به مواد غذایی بانک ها (که بحران خاص نمی توان دور فقط به دلیل COVID-19) — به ویژه زمانی که در مدرسه است و بچه ها که تکیه ناهار مدرسه برنامه به طور منظم وعده های غذایی ممکن است آسیب پذیر تر است.

ما بیشتر. افراد دیگر کمتر است. ما نیاز به به اشتراک گذاشتن آنچه که داریم. به لوازم و اسباب بازی برای پدر و مادر که می دانید ممکن است در تلاش برای سرگرم بچه های خود را (که مثل همه ؟ در حال حاضر زمان برای تمیز کردن بچه های خود را, اسباب بازی استفاده نشده و چرخش آنها را در میان خانواده ها میشم).

بالاتر از همه به یاد داشته باشید: ما خوش شانس هستید. ما واقعا خوش شانس است. تمرین قدرشناسی. بررسی همسایگان خود را اگر شما می توانید انجام این کار با خیال راحت. هنگامی که شما اجرا به فروشگاه مواد غذایی بپرسید سالمندان زن در کنار درب آنچه او نیاز دارد و آن را برای او. اگر به شما پرداخت به طور منظم برای یک سرویس مانند یک خانه دار یا آرایشگر ادامه به پرداخت آنها حتی اگر شما به طور فعال با استفاده از این سرویس در حال حاضر. با تشکر از شما تحویل مردم — آنها را ترک بزرگ راهنمایی و توجه داشته باشید می رود راه طولانی. بنابراین صادقانه "هی ما نمی تواند انجام این کار بدون فداکاری خود را با تشکر از شما برای همه چیز شما انجام می دهند" در یک فاصله امن. هنگامی که شما آنها را با فریاد و درخواست آنها چگونه است. اگر آنها با پوشیدن ماسک ترک یکی از آنها را با یک توجه داشته باشید. چیزهای کوچک می تواند اضافه کردن به آنهایی که بزرگ است.

چیزهای کوچک می تواند اضافه کردن به آنهایی که بزرگ است.

که امر به امتیاز.

اما آن را نیز به مهربانی.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن