آنچه شما باید بدانید در مورد Infinite را زشت محتوای " سیاست

مامان ترسناک, تریسی Le Blanc/Pexels و Tik Tok به عنوان یک self-love فعال در رسانه های اجتماعی من تا به حال

توسط ETELARESANKHABAR در 12 تیر 1399
tik-tok-Policing-Bodies-1
مامان ترسناک, تریسی Le Blanc/Pexels و Tik Tok

به عنوان یک self-love فعال در رسانه های اجتماعی من تا به حال بیش از سهم عادلانه من از لحظاتی که در آن نوشته های من شده اند پرچم برای ظاهر شدن "صریح." به نظر می رسد که بدون توجه به من انگیزه یا قصد همان لعنت چیزی که اتفاق می افتد در هر زمان من تصمیم به افشای من چربی بدن به توده ها. من دریافت کند بازخورد از برنامه مدیران است که صرف نظر از من در skivvies شدت فریاد می زند کلمه "sex." واقعیت این است که من نمی make my body-پذیرش مطالب به صورت مرد زل زل نگاه کردن به این معنا نیست بسیار به رسانه های اجتماعی مدیران عامل تحت مسخره مغرضانه استاندارد. آن را نیز متوقف نمی شود متنفر از شرمندگی من در نظرات.

اما به عنوان خسروانه لعنتی خسته کننده به عنوان این است که به تجربه من درک می کنم که چرا این اتفاق می افتد.

اگر آن را در حال حاضر پرهیاهو و آشکار ما در یک جامعه است که ستایش, سفید نازک بدن و همچنین بداند زنان به عنوان اشیاء جنسی. هنگامی که شما جرات به وجود خوشحالی و آشکارا به عنوان یک انسان مثل من و سند خود را انجام فقط در مورد هر چیزی در لباس شنا, شما همچنین بلافاصله باز خود را به انتقاد شئ, تمسخر, سلامت شرمندگی و حتی اداری پلیس.

و بدترین اجتماعی مجرم از همه آنها را با توجه به اتهامات اخیر است wildly محبوب برنامه Infinite.

در یک disgustingly خارج از لمس تلاش برای ایجاد "مطلوب" مشاهده برای کاربران جدید این پلت فرم است که گفته شده است سرکوب محتوای چربی و معلول و عجیب و غریب. علاوه بر این ، با توجه به رهگیری مدیران بودند و حتی گفته به نگاه کردن و محدود کردن دید از فیلم های که نمایش داده می شود فقر شرایط "آشکار آبجو شکم" بیش از حد بسیاری از چین و چروک و کج و لبخند می زند.

"من تا به حال Infinite را ویدئوها اگر من نوشته شده در یک لباس شنای زنانه دوتکه و یا tankini اما زمانی که شما جستجو "بیکینی" در این برنامه هزاران نفر از ویدئوها پاپ نازک (و عمدتا سفید) سازندگان می گوید:" هانا صعده یک تگزاس مبتنی بر بدن-بی طرفی خالق محتوا. "من مسدود شده بود از پخش زنده به مدت یک هفته برای بودن در لباس شنا و آنها را مسدود کردهاید من از نوشتن مطالب در دسترس نباشد پس از آنها در زمان دو فیلم کردن متوالی."

TikTok May Be Policing Black, Queer, Fat, and Disabled Bodies - And It Needs to Stop
Ketut Subiyanto/Pexels

Infinite ادعای آنها بوده است سرکوب ویدئوها مانند صعده را در تلاش برای "جلوگیری از قلدری" از مردمی آنها مصمم بودند بیشتر در معرض آزار و اذیت سایبر از بقیه جمعیت. بنابراین آنها مجازات مردم آنها فرض خواهد بود قربانیان قلدری. البته در حال حاضر می تواند یک مشکل به اندازه کافی انگیزه همه خود را در آن. اما ظاهرا قلدری است که حداقل از Infinite نگرانی.

با توجه به اسناد داخلی به دست آمده توسط رهگیری در ماه مارس موسیقی برنامه گفته شده است سرکوب ویدئوها از به حاشیه رانده شده مردم به افزایش تعداد کاربران است. بله شما که راست است. Infinite است که متهم به تلاش برای به دست آوردن سود و محبوبیت کاملا به معنای واقعی کلمه با قرار دادن یک گه تن از مردم بیشتر به حاشیه های, است که یک, باسن عقب, فرم قلدری تمام در خود را دارد. اگر این درست است با وادار کردن کسانی که زندگی بدون سفید, غیر معلول به جنس مخالف و نازک امتیاز برای رفتن نهان و بی سابقه آنلاین, رسانه های اجتماعی پلت فرم خواهد بود به طور مستقیم کمک به ما جمعی اجتماعی قطع تعصب و ظلم و ستم از این مردمی.

شما می دانید چیزی است fatphobic و تبعیض آمیز را به عنوان که به شما حتی Lizzo به صدای سنج ایجاد کردن. گرمی برنده جایزه خواننده – که دارای 8.6 میلیون پیروان در برنامه – به طور مستقیم به نام پلت فرم مدیران که نگه داشته در نظر گرفتن ویدئوها از او در لباس حمام در حالی که نگه داشتن مقدار زیادی از محتوای قابل مشاهده از سفید زنان در bikinis.

"Infinite نگه می دارد مصرف کردن فیلم های من با من در لباس حمام. اما اجازه می دهد تا فیلم های دیگر با دختران در لباس حمام. من تعجب می کنم چرا ؟ " نوازنده نوشت: در نوشتن شرح تصاویر و برای او تصویری کارگردانی در برنامه.

همچنین کشف شده است که Infinite ممکن است با استفاده از یک الگوریتم است که به نظر می رسد برای تولید یک نژاد مغرضانه اثر به نام "مشترک فیلتر." این اساسا بدان معنی است که اگر شما شروع به دنبال یک محتوا خالق پلت فرم رسانه های اجتماعی معمولا به شما نشان می دهد بیشتر ویدئوها از مردم سفید. بدیهی است که انجام این کار این است که بسیار محتمل بالقوه برای حفظ سازندگان رنگ با کوچکتر از موارد زیر ساخته شده قابل مشاهده است و توصیه می شود به کاربران است. و برای کسانی که در حال حاضر با نژاد مغرضانه دیدن بیشتر از همان را می ترویج و پرورش سمی فضای خوشنودی است.

و من ذکر است که اکثریت قریب به اتفاق Infinite کاربران سفید مردم ؟ که begs سوال – اگر این اتهامات که Infinite است که پرهیاهو و نژادپرستانه و تبعیض آمیز در تلاش برای رشد آن برنامه درست است این چه چیزی را در مورد ما در جامعه بزرگ?

"Fatphobia ریشه در نژادپرستی به عنوان آنچه که استفاده می شود به عنوان یک نماد از کلاس و امتیاز شد و پس از آن مربوط به فساد که همان نوع بدن دیده می شد در سیاه" صعده می گوید ترسناک مامان. "همانطور که ما در مبارزه برای عدالت نژادی, ما نیاز به شروع به پوست کندن مناطق دیگر از ظلم و ستم به عنوان وجود دارد بیشتر خواهد شد به احتمال زیاد نژادپرستی در ریشه های آن است. "

این یک بیداری بی ادب به درک که ما سیستم عامل رسانه های اجتماعی و رژیم غذایی ما-لادن سفید-محور فرهنگ نامناسب در مورد اندازه ما گاییدن شلوار. اما من صادقانه بگویم: من می خواهم به جای چشم من باز به همه این نسبت در خواب راه رفتن را از طریق یک سال دیگر از اجازه دادن به از رده خارج مغرضانه و تبعیض آمیز استانداردهای مرا از زندگی من بهترین زندگی است. من امیدوارم که شما من را در آموزش خود صحبت و ایستاده در کنار, سیاه, چاق, عجیب و غریب و غیر فعال انسان که دیر شده برای مثبت توانمندسازی دید.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im