آنچه ما می دانیم تا کنون در مورد ساخت خانه های ما امن تر در برابر COVID-19

مامان ترسناک و گریس کاری/گتی خوب دوستان اگر شما احساس می کنید سر خود را در حال چرخش است و شما نمی توانید نگ

توسط ETELARESANKHABAR در 27 فروردین 1399
keeping-house-clean-covid
مامان ترسناک و گریس کاری/گتی

خوب دوستان اگر شما احساس می کنید سر خود را در حال چرخش است و شما نمی توانید نگه دارید تا از یک روز به بعد در چه امن و چه چیزی نیست, که در آن ما می توانید بروید که در آن ما نمی توانیم که ما می توانید ببینید که ما می توانیم, چگونه به فروشگاه های مواد غذایی با حداقل خطر... و لیست در می رود برای همیشه لطفا برای... شما قطعا نه به تنهایی.

آن را سخت بدانید که اگر شما زیاده هنگامی که شما با پوشیدن دستکش و ماسک برای رفتن انتخاب کنید تا takeout و همسایه ها داشتن در جلوی خانه با 30 نفر است. (FYI هیچ کس نباید داشتن جلوی خانه احزاب با 30 نفر است.) اما ما آن را دریافت کنید. برخی از ما هنوز در حال خرید مواد غذایی دیگر حاضر به ترک خانه و زنده ماندن تنها در تحویل. برخی از مردم احساس راحت در نظر گرفتن محله پیاده روی به عنوان طولانی به عنوان آنها اقامت شش فوت از هر کسی که آنها را مشاهده کنید. دیگران می گویند که حتی باعث می شود آنها را عصبی و آنها می خواهم به جای ماندن در اموال خود را.

تا آنجا که به ساخت خانه های ما ایمن از COVID-19 کابوس وجود دارد بسیاری از راه های شما می توانید در اینجا بیش از حد. ما باید پاک کردن مواد غذایی? آنچه که باید به طور منظم تمیز در خانه ؟ می تواند ما حیوانات را انتخاب کنید و آن را در ؟ می تواند مادر بزرگ آمده است ؟ او واقعا نتواند بچه ها.

بنابراین. بسیاری از. سوالات. آن را طاقت فرسا و ما فقط می خواهید برای محافظت از خودمان و خانواده ما. ما برخی از حفر و خواندن گزارش از کارشناسان مختلف. در اینجا چیزی است که ما یاد گرفته در مورد چگونه شما می توانید خانه خود را به یک پناهگاه امن در برابر COVID-19 (یا حداقل می دانم که شما سعی کردم بهترین خود را به نگه داشتن آن).

1. سهام خانواده خود را با آماده سازی موارد اگر شما می توانید آنها را دریافت کنید.

برای مثال شما نیاز به مواد ضد عفونی کننده—از طریق اسپری یا دستمال مرطوب یا هر چه در دسترس است. (برای یک لیست جامع از مواد ضد عفونی کننده تایید شده توسط CDC و سازمان حفاظت محیط زیست اینجا کلیک کنید.) مطمئن شوید که شما باید مواد شوینده, سطل زباله, کیسه, تمام داروهای تجویزی (ترجیحا تحویل از طریق پست الکترونیکی) و غذاهایی که مدت زمان طولانی گذشته مانند کنسرو شده و یخ زده میوه ها و سبزیجات و همچنین کالاهای خشک مانند نان و ماکارونی و مهره کره.

2. بحث بیش از این طرح و قوانین خانگی.

این است که هر کس در همان صفحه (از جمله خود سمج و مزاحم MIL) در مورد "هیچ مهمانان" سیاست ؟ و به اقامت 6 فوت دور از هر کس دیگری که در خارج و یا در فروشگاه ؟ آیا همه می دانیم اهمیت مکرر شستن دست و چگونه به درستی دست شستن ؟ بیش از این دوباره اگر شما مطمئن نیستید.

همچنین CDC توصیه می کند شما را در دیگر مراحل آماده سازی از جمله ساخت یک لیست از تمام مردم و منابع که ممکن است مفید باشد. برای مثال آیا سازمان های محلی و کسب و کار شما ممکن است نیاز مانند خدمات بهداشتی و درمانی, مشاوره, تحویل مواد غذایی, و غیره? لیست کسانی که. و این زمان برای ایجاد یک لیست تماس های اضطراری. که شما می توانید تماس بگیرید اگر شما نیاز به کمک دارید ؟ مطمئن شوید که برای قرار دادن کسانی که اعضای خانواده و دوستان و همسایگان همسفری رانندگان معلمان, کارفرمایان, و غیره. وجود دارد بیش از حد.

3. تعیین یک دونده.

بدیهی است که همه ما نیاز به مواد غذایی و دیگر ملزومات مانند پوشک دو باتری AA کاغذ توالت (موفق باشید) و اجازه دهید صادقانه و الکل. بنابراین آنچه در حال امن ترین راه برای رفتن در مورد گرفتن آنچه شما نیاز دارید ؟ یک قدم به تعیین "دونده" برای خانواده خود است. این است تنها کسی که انجام هر نوع ماموریت. اگر دو بزرگسالان در خانه و یا حتی بچه های بزرگتر که می بچهداری و برادر جوان تر وجود دارد بدون نیاز به افشای چند نفر به هر شناور در اطراف فروشگاه مواد غذایی. ترک به عنوان بسیاری از مردم که ممکن است در خانه.

"دونده" باید یا پوشیدن دستکش و ماسک در حالی که در خارج و یا شستن دست های خود را اغلب و مطمئن شوید که برای جلوگیری از دست زدن به صورت خود را. همچنین آنها باید پاک کردن هر سبد مواد غذایی دسته یا سبد قبل از استفاده از آنها و اقامت شش فوت دور از سایر افراد است.

در نهایت و مهم آنها باید شستن دست های خود را به مدت 20 ثانیه به عنوان به زودی به عنوان آنها به خانه قبل از دست زدن به هر چیزی و یا هر کسی در خانه است.

4. شستشو و ضد عفونی کردن مواد غذایی قبل از قرار دادن آنها را دور.

اولین گام برای اطمینان از مواد غذایی خود را امن هستند این است که برای ایجاد یک "ضد عفونی ایستگاه" که باید "خارج از خانه خود و یا در یک اتاق با کم ترافیک پا که در آن شما می توانید ضد عفونی کردن بسته بندی مواد غذایی" با توجه به سی ان ان. پس نه خود را ، این جایی است که شما پاک کردن تمام جعبه و کیف و کارتن و غیره. با مواد ضد عفونی کننده تمیز کننده. دور انداختن هر چیزی شما می توانید در خارج به طور مستقیم به خود را در فضای باز سطل زباله برای به حداقل رساندن قرار گرفتن در معرض در داخل خانه خود را.

همچنین این مهم است که به طور کامل شستشو میوه جات و سبزیجات را قبل از قرار دادن آنها را دور. میوه ها با پوست سخت مانند سیب و پرتقال می تواند شسته شده در آب ولرم و صابون. ظریف تر مواد غذایی می تواند به طور کامل با آب شستشو داده و یا حتی آب/سرکه حل است. دوباره شستن دست های خود را قبل از تمیز کردن خود را شدنی.

5. خلاص شدن از شر smart.

فکر می کنم در مورد تمام چیزهایی که شما و بچه های خود را لمس و یا استفاده از هر روز و آنها را بشویید! یا استفاده از آب و صابون یا پاک کننده قوی مانند سفید کننده و یا جوانه-قتل اسپری برای تمیز کردن دستگیره های درب نور-سوئیچ کنترل از راه دور تلفن همراه, iPads و قرص, کامپیوتر و سایر سطوح است که در حال لمس اغلب. هنگام انجام لباس های شسته شده, شستن ملافه و پتو و حوله به طور منظم با آب داغ. و فراموش نکنید که در مورد کسانی که سطل و مانع—مطمئن شوید که برای شستشو/ضد عفونی کردن آن بیش از حد.

6. اقدامات احتیاطی اضافی با هر چیزی به خانه شما تحویل داده.

بسیاری از ما با استفاده از تحویل بیش از همیشه اما هنوز هم وجود دارد چیزهایی که شما باید انجام دهید برای محافظت از خودتان. شستن دست های خود را پس از گرفتن ایمیل و یا بازیابی بسته است. ضد عفونی کردن هر چیزی که شما می توانید و پرتاب هر چیزی که شما لازم نیست به زباله بلافاصله به جای آوردن آیتم های غیر ضروری را به خانه خود را. از همه پرسنل تحویل به ترک خود را بسته بندی توسط درب یا در یک منطقه مشخص شده. اگر شما می خواهم به نکته—که شما باید به خصوص در حال حاضر—ببینید اگر شما می توانید به صورت آنلاین و یا ترک یک نکته در جایی که در آن شما می توانید نگه داشتن شش پا فاصله.

7. فراموش نکنید مهمان بیش از.

به طور جدی. هیچ کس. هیچ. یک. مادر بزرگ نشده. نه عمو اد. نه محله خود bestie برای یک ساعت یک مبارک—حتی اگر شما اقامت در جلوی خانه. نه بچه های خود را' دوستان است. نه همکاران خود را. این ویروس نامرئی برای loooooong زمان. هر کسی که وارد خانه خود را می تواند حمل آن حتی اگر آنها نگاه کاملا سالم و در حال حاضر آنها را لمس کرده ایم همه چیز را در خانه خود. و یا شما ممکن است آن را به خانه آورد از فروشگاه های مواد غذایی دیروز (شما هنوز نمی دانیم) و در حال حاضر شما داده شده آن را به 73 ساله, مامان و آورده است که بیش از یک پای.

توقف. این تنها راه است. ما می دانیم که شما آنها را از دست ندهید. ما می دانیم که آنها از دست شما. آنها تماس FaceTime آنها متن آنها اتصال در هر راه شما می توانید. نه تنها در فرد است.

8. حیوانات خانگی سلامت خطر ؟

شما می توانید همچنان به فکر می کنم از حیوان خانگی خود را به عنوان بخشی از خانواده خود را. مانند دیگر اعضای خانواده خود را حیوان خانگی خود را نیاز به ماندن در خانه نظارت شود که در خارج و دور ماندن از هر کس دیگری اما کسانی که با شما زندگی می کنند. این زمان به اجازه کرکی کاوش محله بدون یک دسته سه تایی و یا ورجه ورجه کردن با سگ های دیگر. همیشه فکر می کنم که چگونه شما می توانید به حداقل رساندن شانس خود را برای چیدن این شیرینی.

9. کسی که در خانه خود را در حال حاضر بیمار با COVID-19 علائم. در حال حاضر چه ؟

اولین پزشک تماس بگیرید. دیگر نسبت به یک دکتر مراجعه کنید و هر کسی با COVID-19 علائم نباید رفتن در هر نقطه. اگر شما می توانید آنها را منزوی در یک اتاق جداگانه و آنها را با استفاده از یک حمام جداگانه. اگر شما فکر می کنم COVID-19 می تواند در خانه خود این زمان برای تمیز کردن دقیق تر از همیشه به معنی ضد عفونی اغلب لمس سطوح روزانه یا چند بار در روز. اختصاص یک صف سطل زباله می تواند برای کسی که بیمار است. پوشیدن دستکش هنگام انجام لباس های شسته شده خود و دفع زباله و شستن دست های خود را بلافاصله پس از. بپرسید کسی که بیمار است به پوشیدن ماسک اگر یکی موجود است جلوگیری از به اشتراک گذاری هر چیزی را با کسی است که از نشان دادن علائم و اطمینان حاصل شود آنها همیشه خود را پوشش سرفه یا عطسه.

در پایان فقط به انجام بهترین خود را به انتخاب های هوشمند است. این چیزی است که ما تا به حال به انجام قبل از, بنابراین ما در حال یادگیری به عنوان ما. اما زمانی که سی دی یا بیمه خدمات درمانی یا سازمان حفاظت محیط زیست می دهد اطلاعات جدید و یا دستورالعمل های جدید در مورد چگونه برای محافظت از خود و عزیزان خود را گوش دادن به آنها. انجام آنچه شما می توانید. فداکاری. پاک مانند شما هرگز قبل از تمیز. و دستهای خود را بیشتر از همیشه. مانند در حال حاضر. رفتن به آن را انجام دهد.

سپس بازی یک بازی هیئت مدیره انجام یک پازل و یا بازی گرفتن در حیاط با بچه های خود را. ما هنوز هم یک راه برای رفتن و من استفاده می شود به این طبیعی است. و بالاتر از همه چیز عمل اجتماعی فاصله FFS. نادیده گرفتن اعتیاد به مواد مخدره و یا فکر کردن در این قوانین اعمال نمی به شما—که گه پیر است.

اطلاعات در مورد COVID-19 به سرعت در حال تغییر و ترسناک مامان متعهد به ارائه داده های اخیر در پوشش ما. با اخبار در حال به روز رسانی بنابراین اغلب برخی از اطلاعات در این داستان ممکن است تغییر کرده است پس از انتشار. به همین دلیل ما در حال تشویق خوانندگان به استفاده از منابع آنلاین از محلی بهداشت عمومی ادارات و مراکز کنترل بیماری و سازمان بهداشت جهانی به باقی می ماند به عنوان مطلع به عنوان امکان پذیر است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im