آنچه ما می دانیم--و نمی دانم--در مورد امکان COVID-19 واکسن

مامان ترسناک و کریستبل Marambio/گتی تقریبا در هر مقاله ما در مورد آنچه انتظار می رود همانطور که ما حرکت رو

توسط ETELARESANKHABAR در 19 اردیبهشت 1399
covid-vaccine
مامان ترسناک و کریستبل Marambio/گتی

تقریبا در هر مقاله ما در مورد آنچه انتظار می رود همانطور که ما حرکت رو به جلو از طریق COVID-19 گیر نتیجه نهایی این "قطعنامه" لولا بر فرض که ما را به توسعه یک واکسن موثر. اگر ما یک واکسن ما می توانیم باز به کشور بازگشت. را خاموش ما ماسک. ببینید دوستان ما دوباره. ارسال بچه های ما به مدرسه است. (لطفا برای عشق به خدا اجازه دهید ما ارسال و ما بچه ها به مدرسه است.) در یک واکسن است که ما امیدواریم که برای درست بازگشت به حالت عادی و بدون به خطر انداختن در خطر از اعضای جامعه ما.

حتی اگر یک COVID-19 واکسن به پایان می رسد که چیزی شبیه به واکسن آنفولانزا نیاز به یک نسخه به روز شده هر سال در پاسخ به آرامی جهش ویروس (هر چند به نظر می رسد COVID-19 جهش ژنتیکی کندتر از آنفولانزا), ما می تواند انجام این کار است. ما می تواند تحمل این.

اما یک واکسن واقعا چیزی که ما باید قطع امید ما ؟ زمانی که سرفصل در سراسر اینترنت پروت دکتر Fauci را "18-ماه" جدول زمانی است و این یک هدف واقع بینانه? چگونه نزدیک ما ، و آنچه که می رود به ساخت یک واکسن موثر به هر حال ؟

ما نمی همیشه موفق در ایجاد واکسن.

لازم به ذکر است که فقط به خاطر یک ویروس وجود دارد معنا نیست که ما قادر به ایجاد یک واکسن برای آن است. اگر چه ما شده اند قادر به توسعه واکسن برای آنفولانزا و آبله فلج اطفال و تب زرد و حتی ابولا برخی از ویروس ها بیشتر گریزان و دشوار است برای ایجاد واکسن برای. اچ آی وی/ایدز تا به حال میلیون ها نفر بر میلیونها دلار ریخت و به تلاش در آینده با یک واکسن فایده ای نداشت. که به دلیل ماهیت ویروس این جهش ژنتیکی به سرعت در داخل میزبان خود حتی آن را به عنوان فلج سیستم ایمنی بدن خود را.

تب دانگ است که یک ویروس که باعث عفونت تا 400 ، 000 نفر در هر سال و نه یک واکسن با وجود تلاش های گسترده برای توسعه یک. با دانگ آن داشت که یک واکسن در واقع تشدید بیماری و بدتر شدن علائم آن است. ما هم لازم نیست واکسن رایج ترین rhinoviruses و ادنو ويروس ها—ویروس ها که همراه با دیگر شناخته شده coronaviruses علت سرماخوردگی.

با COVID-19 ما دلیلی برای خوشبینی است.

اما ما دلیلی برای امید به COVID-19 واکسن. این تیم در دانشگاه آکسفورد Jenner موسسه تا کنون به نظر می رسد نزدیک به یکی در حال توسعه عمدتا به دلیل آنها تا به حال یک پرش دیگر labs لطف داشتن در حال حاضر ثابت شده است که قبلی واکسن آنها می خواهم برای توسعه دیگر coronaviruses صدمه نمی زند انسان است. آکسفورد دانشمندان می گویند آنها ممکن است یک کار واکسن در اوایل این ماه سپتامبر. دانشمندان در موسسه ملی بهداشت کوه راکی آزمایشگاهی در مونتانا تایید این احتمال است. آنها دریافته اند که میمون rhesus میمون اثبات ایمنی بدن به COVID-19 پس از تجویز واکسن تهیه شده در Jenner موسسه.

یک شرکت چینی به نام SinoVac گزارش موفقیت های مشابه با rhesus macaques و واکسن آنها در حال توسعه است و آغاز یک کارآزمایی بالینی با 144 شرکت کنندگان است. فایزر نیز آغاز شده است آزمایش های انسانی.

البته وقتی که می آید به توسعه COVID-19 واکسن برترین نگرانی های ایمنی است. هر چه دانشمندان می آیند تا با تجویز خواهد شد به یک در صد از جمعیت انسانی است. پس از آن باید کاملا امن باشد. و که نیاز به تست لات و تعداد زیادی از تست.

آزمایش های گسترده ای است که نیاز به دریافت یک واکسن به بازار و است که طول می کشد زمان.

با توجه به CDC وجود دارد به طور معمول سه مرحله از آزمایشات بالینی درگیر در گرفتن virus به بازار هر مرحله نیاز روزافزون بشر افراد مورد آزمایش برای نشان دادن اثربخشی و ایمنی. این است که پس از پیش بالینی مراحل تحقیق و اکتشاف از جمله تست از حیوانات که سیستم ایمنی بدن به انسان مانند میمون rhesus میمون ها که قبلا ذکر شد.

[got_chosen_ad]

اما در مورد COVID-19 واکسن برخی از آنها دفاع شتاب مرحله بالینی. مجله بیماری های عفونی به تازگی منتشر شده یک مقاله در حمایت از اجازه دادن به جوان با افراد سالم به طور داوطلبانه شرکت در "انسان چالش است." "انسان در چالش" به معنای عمد در معرض افراد بشر به SARS-CoV-2 ویروس. برخی دریافت خواهد نامزد واکسن و دیگران—گروه کنترل—را بدون حفاظت ندارند. بنابراین وجود دارد قطعا خطرات و شرکت کنندگان در مطالعه را باید به طور کامل آگاه و حاضر به قبول این خطرات.

در این مقاله نویسندگان استدلال می کنند که با وجود خطرات "از جمله مطالعات با شتاب واکسن ارزیابی می تواند به کاهش بار جهانی coronavirus مربوط به عوارض و مرگ و مير." آنها اشاره می کنند که خطرات به یک جوان جمعيت سالم ارسال به داوطلبانه COVID-19 قرار گرفتن در معرض به منظور تسریع واکسن به احتمال زیاد در دور کمتر انسان اگر هزینه ها از بسیاری از ماه گذشت بدون یک واکسن. و آنها آن را روشن است که شرکت کنندگان را باید به خوبی آگاه از خطرات. زیرا همانطور که می دانیم حتی جوان سالم با افراد آلوده به COVID-19 انجام دهید گاهی می میرند.

اما می تواند به ما اعتماد واکسن?

همانطور که با هر چیزی برای انجام با COVID-19 ویروس, تئوری های توطئه وجود دارد. چیزی که ما قطعا می توانید اعتماد است که antivaxxers خواهد بود در یک coronavirus واکسن مثل کرکسهای بر یک لاشه فاسد. ما در حال حاضر شاهد گسترش اخبار نادرست. به تازگی یک سایت دیگر با وردپرس عمدا پخش اخبار نادرست که اولین آکسفورد داوطلب به تزریق با محاکمه COVID-19 ویروس فوت کرده است. نگهبان در میان دیگر سازمان های خبری گزارش داد که دکتر الیسا Granato است در واقعیت زنده و سالم است. دانشگاه آکسفورد حتی با قرار دادن خود پیام کوتاه با اصرار مردم "به [گزارش نادرست] هر گونه اعتبار و گردش آنها است."

آنچه که ما می توانید تعداد دفعات مشاهده بر این است که دانشمندان واقعا می خواهید به توسعه یک واکسن برای جلوگیری از COVID-19 و آنها به شدت می خواهم نه به این. بهترین ذهن در جهان در حال کار بر روی این و به خوبی آگاه هستند که آنها تحت تابش خیره کننده از نور افکن و هر چه آنها که در زیر نور افکن ها را تحمل موشکافی مورخان آینده. به دلیل این فشار (که اغلب آشکار به عنوان مقدار مورد نیاز بودجه دولت) به دلیل درخشندگی خود را از ذهن در کار چون تا چه حد علم آمده است وقتی که می آید به درک ما از واکسن و سیستم ایمنی بدن انسان است و نه غیر منطقی برای قرار دادن ما امیدواریم که در امکان COVID-19 واکسن تبدیل شدن به یک واقعیت است.

اما یک واکسن به زودی اتفاق می افتد?

به آن بستگی دارد که تعریف شما از "به زودی." حتی یک بار یک واکسن موثر ثابت شده است, پوسته پوسته شدن تا به سطح مورد نیاز به واکسیناسیون کل جمعیت خواهد بود هیچ آسان انجام است. این تیم در آکسفورد می گوید: شاید در ماه سپتامبر. اما حتی اگر که اتفاق می افتد و این امر نیاز به معنای واقعی کلمه همه چیز را دقیقا حق—آن را هنوز هم زمان برای تولید و توزیع این واکسن در مقیاس لازم برای متوقف کردن گسترش COVID-19.

در ضمن ما نیاز به ادامه به فاصله اجتماعی و پوشیدن ماسک و اگر هنگامی که ما به بیرون بروید. ما صاف و منحنی اما از آن زمان میلیون ها نفر از مردم در خانه های خود را که اتفاق می افتد. در حال حاضر به عنوان متحده شروع به باز کردن و تلاش برخی از تغییرات از "عادی" خوشنودی است جهت ما می خواهید به آن بروید. این ویروس هنوز هم یک تهدید بسیار واقعی و اگر ما هوشمند ادامه خواهیم داد به لحاظ اجتماعی فاصله تا آنجا که ممکن است ما منتظر دانشمندان برای انجام شغل خود را.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب