آنچه که در مورد بازدید از پدربزرگ و مادربزرگ در طول یک بیماری همه گیر

مامان ترسناک و RyanJLane/گتی پس از نزدیک به چهار ماه از "همه گیر زندگی" من فکر می کنم آن را ایمن می گویند ک

توسط ETELARESANKHABAR در 12 تیر 1399
visiting-Grandparents-During-A-Pandemic-1
مامان ترسناک و RyanJLane/گتی

پس از نزدیک به چهار ماه از "همه گیر زندگی" من فکر می کنم آن را ایمن می گویند که ما همه رشد بیش از یک کمی خسته. ما خسته و تنها. ما خسته از تصمیم خستگی و ما از دست ما روال معمولی. اما حتی بیشتر از آن است که ما از دست عزیزان ما خانواده و دوستان ما نمی به اشتراک گذاری یک خانه با.

برخی از ما خوش شانس برای زندگی در نزدیکی خانواده گسترده ما. ما شده اند قادر به پنجره "بازدید" یا دست تکان داد در هر یک از دیگر در سراسر حیاط. برخی از مردمی شده اند قادر به رها کردن مواد غذایی و یا بچه های خود را ترک گچ نقاشی در خارج از درب از مادر بزرگ و پدر بزرگ ،

دیگران از ما آنقدر خوش شانس هستند. ما ممکن است زندگی می کنند ساعت دور و یا در سراسر کشور از ما پدر و مادر است. ما نه تنها نگرانی در مورد آنها – آنها اجتماعی فاصله? آنها تنها ؟ آنها قادر به دریافت مواد غذایی با خیال راحت ؟ – ما نیز آنها را از دست ندهید. و بنابراین ما بچه ها.

چیزی است که وجود دارد بدون توضیح زیبا در مورد پدربزرگ و مادر بزرگ و نوه رابطه است. به عنوان یک چوبی پلاک در خانه مادرم می گوید: "یک مادر بزرگ کمی پدر و مادر کمی و کمی بهترین دوست." پدربزرگ و مادربزرگ هستند که مانند یک آغوش خالص ایمنی و پیچیده را به یکی. و اشتباه نکنید این روابط در حال درد و رنج در میان همه گیر در راه است که FaceTime و زوم تماس فقط می تواند ثابت نیست.

با تابستان در اینجا و برخی از کشورهای در حال حرکت به مرحله جدید از این بیماری همه گیر بسیاری از خانواده ها با توجه به اینکه ممکن است آن را خوب به سفر به خانه مادر بزرگ.

اولین و مهمترین آن را کاملا ضروری می دانم که coronavirus نشده در هر نقطه. آن است که هنوز هم در اینجا کمین در میان ما و آلوده مردمی در نرخ هشدار دهنده است. در واقع در بسیاری از مکان ها در سراسر کشور موارد COVID-19 در حال افزایش است. پس چه تفاوتی بین زمان شروع این بیماری همه گیر و در حال حاضر ؟ خوب برای یک, ما می دانیم که کمی بیشتر در مورد این ویروس. ما می توانید تصمیم گیری آگاهانه تر در مورد چگونه به نگه داشتن خود و دیگران امن است. چرا که هیچ کس می خواهد به عهده پدربزرگ و مادر بزرگ خود را از یک ویروس کشنده را به آنها? (هر چند با توجه به تعداد تشکرها من بدون ماسک در, من را به تعجب می کنم اگر آنها در واقع درست با فدا کردن مادر بزرگ خود را برای "آزادی.")

فرض کنید شما یکی از پرشهای که خودخواهانه خورشید ماسک و نیست "باور" اجتماعی فاصله در اینجا چند راه برای با خیال راحت سفر نانا و PopPop:

دانستن عوامل خطر.

با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری مردمی 65 سال و مسن تر هستند در معرض خطر بالاتر برای گرفتن یک مورد شدید از COVID-19 و حدود 80 درصد از موارد منجر به مرگ COVID-19 در ایالات متحده بوده است در افراد مسن تر از 65. بنابراین به سادگی به موجب سن پدربزرگ و مادربزرگ هستند در معرض خطر بالاتر ابتلا به طور جدی بیمار و یا حتی در حال مرگ از COVID-19.

اگر وجود دارد شرایط بهداشتی اساسی مانند بیماری های قلبی, آسم یا دیابت مثلا پدربزرگ و مادربزرگ و حتی ممکن است بیشتر در معرض خطر است. سلامت این عوامل باید بالا از ذهن به نظر شما خطر ارزیابی از این که آیا و چگونه برای دیدن پدربزرگ و مادربزرگ. خطر بیش از حد بالا ؟ خواهد ترس ممکن است بیماری از بین بردن هر گونه حس ارتباط و یا لذت بردن با بازدید ؟ و یا یک راه وجود دارد برای دیدن مادر بزرگ و پدر بزرگ است که محافظت از سلامت خود و هنوز هم فاستر اتصال است ؟

فرض کنید یک راه وجود دارد با خیال راحت به دیدار زیر را در نظر بگیرید احتیاطی...

به دنبال دو هفته قانون است.

دکتر ویلیام میلر متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه ایالتی اوهایو دانشکده بهداشت عمومی NPR گفت که مردمی باید به کاهش شانس خود را از عفونت به عنوان آنجا که ممکن است قبل از سفر با quarantining برای دو هفته قبل. اگر کامل قرنطینه (یا ماندن در منزل به طور کامل) امکان پذیر نمی باشد خود را محدود گردش و گردهمایی های اجتماعی. عمل اجتماعی فاصله پوشیدن یک ماسک را هر زمان که شما در مکان و کار از خانه. با کاهش خطرات خود را از عفونت برای دو هفته قبل از بازدید شما همچنین کاهش خطرات ناشی از ندانسته آلوده مادر بزرگ و پدر بزرگ.

درایو نیست پرواز.

What To Know About Visiting The Grandparents During A Pandemic
کون تصاویر/گتی

کارشناسان توصیه می کنند رانندگی و اجتناب از حمل و نقل عمومی از جمله هواپیما و اتوبوس و قطار.

"هواپیما در حال یک نگرانی عمده" میلر گفت: NPR با وجود سطح بالای تصفیه هوا در بسیاری از هواپیماهای چون شما در محله های نزدیک با بسیاری از افراد دیگر است. زمانی که شما درایو شما محدود کردن تعاملات خود را با مردم به حمام می شکند ایستگاه گاز پر یو پی اس و فست فود درایو-throughs.

"من توصیه می کنم شما انجام هر کاری شما می توانید به محدود کردن قرار گرفتن در معرض" کوللر می گوید. "اگر شما را مجبور به پر کردن مخزن گاز قرار داده و در استفاده از ضد عفونی کننده دست. بسته مواد غذایی خود را وجود دارد بدون توقف اضافی در رستوران."

در نظر گرفتن تست شده است.

گرفتن آزمایش قبل از سفر می تواند به اضافه صلح از ذهن قبل از مراجعه به خارج از شهر ، مقدار زیادی از کشورهای دارای درایو-از طریق آزمایش گزینه های ارائه شده از طریق دولت عمومی وزارت بهداشت و یا در محلی فروشگاه های مواد مخدر مانند CVS و یا Walgreens. اما این مهم است به یاد داشته باشید که اگر یک آزمون گرفته شده است خیلی زود آن را نمی خواهد بود قابل اعتماد است.

"این مهم است به یاد داشته باشید تست کامل نیست" میلر می گوید. "یک تست است برای لحظهای در آن لحظه."

آیا به اشتراک گذاری فضاهای زندگی در هنگام بازدید از.

مگر اینکه شما قادر به به طور کامل قرنطینه به مدت 14 روز (که بدان معنی است که به هیچ وجه خارج تماس برای 14 روز) بهتر نیست برای به اشتراک گذاشتن فضاهای زندگی با پدربزرگ و مادربزرگ. به عنوان آن را به ماندن با عزیزان بنابراین شما می توانید لذت بردن از زمان بیشتر با هم آن را امن تر به اجاره یک ملک در این نزدیکی هست برای چند روز. در هنگام بازدید به یاد داشته باشید اجتماعی فاصله گرفتن از شیوه و اقامت در خارج به عنوان آنجا که ممکن است.

"نشستن در خارج, خوش آمد می گوید بدون دست زدن. فاصله خود را حفظ کنید. پوشیدن یک ماسک و اقامت در خارج از منزل" دکتر Ravina کوللر متخصص اپیدمیولوژی و سخنگوی بیماری های عفونی جامعه آمریکا NPR گفت. "انتقال یک مقدار پایین تر احتمال خارج تا زمانی که شما در حال نگه داشتن یک خوب شش فوت فاصله از هم جدا به لطف ثابت جریان هوا."

روشن در مورد انتظارات از قبل.

Grandkids و پدربزرگ ها و مادربزرگ ها اغلب استفاده می شود به مقدار زیادی از آغوش و بوسه بنابراین مهم است که به روشنی در مورد آنچه است – و – امن از قبل. بچه های خود را استفاده می شود برای پوشیدن یک ماسک صورت قبل از سفر و در عمل هیچ تماسی با سلام. و آماده شدن پدر و مادر خود را به عنوان به خوبی – که ممکن است سخت تر از آماده شدن بچه های جوان.

نگه داشتن خود را در حباب کوچک است.

هنگام بازدید از نگه داشتن اجتماعات کوچک به طوری که اجتماعی فاصله می تواند نگهداری می شود. مقاومت در برابر اصرار به "کل باند دوباره با هم" و یا به یک خانواده ریونیون ، نگه داشتن آن کوچک و رفتن آهسته است. متاسفانه ما خواهید بود زندگی با این بیماری همه گیر در حالی که پس از آن مهم است برای رفتن ، Baby steps کلید با خیال راحت در حال حرکت را از طریق فرایند تنظیم به "طبیعی است."

ارزشش را دارد ؟

پس با توجه به خطرات و اقدامات احتیاطی مورد نیاز برخی از خانواده ها ممکن است تعجب اگر آن را به ارزش آن است. برای برخی از این پاسخ ممکن است "نه". رانندگی در سراسر کشور برای دیدن پدربزرگ و مادر بزرگ است که جدی و اساسی شرایط بهداشتی است که به احتمال زیاد امن نیست و بیش از حد مخاطره آمیز است. اما رانندگی یک زن و شوهر ساعت برای دیدن پدربزرگ و مادربزرگ ممکن است فقط آنچه هر کس نیاز دارد. پس از همه, ما, سلامت متکی بر ارتباط انسان بیش از حد.

چند هفته پیش خانواده ما سوار دو ساعت و نیم به دیدن ما خارج از شهر ، ما اجاره یک محل در Airbnb بنابراین ما تا به حال جایی برای اقامت است که نمی نیاز های فضاهای زندگی با پدر و مادر من. ما دریافت-togethers کوچک بودند و خارج. ما عینک ماسک و اجتماعی فاصله گرفته به همان اندازه که ممکن است. ما تا به حال تعداد زیادی از مکالمات از قبل در مورد اقدامات احتیاطی و بچه های ما به خوبی آماده شده برای هیچ-بغل کردن و ماسک-پوشیدن قوانین. در حالی که آن را بیشتر استرس زا بیش از حد معمول همه ما تا به حال زمان زیادی است. فوق العاده بود به دیدن خانواده ما در فرد حتی اگر ما نمی تواند در آغوش یکدیگر و ما رو کمی عرق زیر ماسک.

فقط در مورد هر جنبه ای دیگر از ما همه گیر زندگی, دیدن مادر بزرگ و پدر بزرگ تغییر کرده است اما این بدان معنا نیست که روابط را نمی توان فقط به عنوان قوی به عنوان همیشه. در برخی از راه, تا بدانند چگونه می شود وجود دارد برای هر یک از دیگر و مقابله با این بیماری همه گیر می تواند خانواده ها نزدیک به هم — این که آیا شما هر یک از دیگر در فرد است یا نه.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن