West Coast کشور شراب بازگشایی این آخر هفته—با شرایط

یک لیوان Cabernet فرانک—"مایع ترمه" را به عنوان آن را به نام شده است—در Viader در دامنه صخره ای از هاول کوه مش

توسط ETELARESANKHABAR در 23 خرداد 1399

یک لیوان Cabernet فرانک—"مایع ترمه" را به عنوان آن را به نام شده است—در Viader در دامنه صخره ای از هاول کوه مشرف به یک راه باریک از دره نپا. . . یکی دیگر از خندق جوینده در پاسو روبلز در پر نور تراس در Denner تاکستان. . . جادویی در سایت جرعه جرعه ممکن است به نظر می رسد مانند یک حافظه دور به شراب مشتاق مسافران محدود با این بیماری همه گیر. اما از جمعه, ژوئن 12, آن را همه ممکن است دوباره. کالیفرنیا از wineries اجازه باز به بازدید کنندگان یک بار دیگر.

چند هشدارهای. برای اولین بار بازگشایی مشروط فردی شهرستانهای جلسه خاصی در معیارهای حاوی ویروس است. اما همانطور که از نوشتن این نپا و منطقه سونوما شهرستانهای استان در حال جارو کردن اتاق مزه (یا به احتمال بیشتر مطابق با اصول بهداشتی در تمام سطوح) و آماده شدن برای باز کردن درهای خود را—بسیاری از بیش از آخر هفته (در برخی موارد فقط برای اعضا در ابتدا) و دیگران در روزهای بعد. در ساحل مرکزی نیز در پاسو روبلز و سانتا باربارا کشور شراب چراغ بر می آیند. آب به عنوان ضروری عمل شده است در نوسان کامل در تمام طول اما در حال حاضر مهمان نوازی حیاتی به یکی از ایالت پر جنب و جوش ترین کسب و کار در حال رفتن از تعداد زیادی از wringing دست به دست شستن.

بازدیدکننده داشته است به تقریبا همه از wineries در یک قرار ملاقات-تنها پایه و اساس. بسیاری از آنها در حال گسترش خدمات خود را در خارج به حداقل رساندن مزه داخل (پیش بروید و تاب و اسلحه ما را به جدول زیر, پخش كردن, بلوط) و جداول خواهد بود به طور گسترده ای فاصله و یا در غیر این صورت جدا برای حفظ امن فاصله (رهایی خوب به شلوغ مزه میله). کارکنان خواهد شد با پوشیدن ماسک و بازدید کنندگان خواسته خواهد شد به بیش از حد به جز زمانی که نشسته در جداول. شراب حتی ممکن است قبل از ریخت و برای محدود کردن تماس نزدیک بین مهمان و میزبان است. در این صنعت است که مصرف بسیار جدی خطرات شراب خدمات به شمار در زمانی که Covid-19 دور از خنثی کرد.

wine tasting

مزه در Viader را باغ های انگور. حسن نیت ارائه میدهد از Viader

در اورگان و واشنگتن مزه اتاق ها در یک مسیر سریع به بازگشایی بیش از حد. همانطور که در کالیفرنیا آن دو کشور باز هستند با توجه به یک مرحله به مرحله در طرح مبتنی بر مهار ویروس. در اورگان تنها یک county,—, Multnomah, لنگر توسط پرتلند—فاقد اجازه باز کردن ، از wineries در بقیه امور خارجه در سراسر ویلامت دره و جنوب اورگان هستند در یک موقعیت به استقبال بازدید کنندگان با توجه به محدودیت های اعمال شده از فاز خود شهرستان است. همان درست است در واشنگتن که در آن افتتاح طرح بسیار خوب تنظیم آنها حتی یک فاز 1.5. اکثریت شهرستانهای سراسر کشور نقل مکان کرده اند و به فاز 2, دادن اتاق مزه اجازه به کار در 50 درصد ظرفیت (از جمله در والا والا و تنگه کلمبیا).

همه از این است که می گویند پیش تماس بگیرید زمانی که برنامه ریزی. بسیاری از مورد علاقه و احترام—تولید کنندگان مشتاق به استقبال وفادار و مشتریان جدید است. تعداد هتل ها و استراحتگاه (Meadowood, Auberge du Soleil) در این اردوگاه به عنوان به خوبی. همه چیز متفاوت خواهد بود این سال است. پسو را فوق Denner به عنوان مثال در حال حاضر باز برای همه وقت نه فقط اعضای. اما در برخی موارد—به دلیل نیاز مداوم به فاصله نه در وجود آن—تجربه ممکن است حتی بیشتر منحصر به فرد. مورد در نقطه: Trefethen خانواده تاکستان جدید گرگ و میش در Trefethen برنامه; رزرو یک تور و جدول برای یک شب تابستان و کل املاک و شماست.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im