بهترین پور-بیش از قهوه مجموعه برای دم مناسب فنجان جو در خانه

به دنبال خود barista بازی—و یا فقط به یک سبک جدید از قهوه غلغله? ممکن است زمان به گام به دور از مطبوعات فرانسه

توسط ETELARESANKHABAR در 17 خرداد 1399

به دنبال خود barista بازی—و یا فقط به یک سبک جدید از قهوه غلغله? ممکن است زمان به گام به دور از مطبوعات فرانسه پس از آن کنید و سعی کنید یک فنجان یا دو پور-بیش از قهوه.

پور-بیش از قهوه است که احترام عمیق خود را, طعم شدید که اغلب قوی تر از آن تولید شده از طریق دیگر دم روش. این امر تا حدی به دلیل فرآیند طولانی است که می رود به ساخت آن است. اما در سطح آن به اندازه کافی ساده به جلو و بنابراین شما نمی خواهد نیاز به یک نرم افزار barista به آن اتفاق می افتد. به پور-بیش از قهوه شما فقط نیاز به یک چند ظروف—یعنی یک پارچ و یک فیلتر. محل فیلتر در قسمت بالای پارچ پر کردن آن با دانه های قهوه خود را انتخاب و مقداری آب جوش. هنگامی که آب سرد است و آن دیگر در یک نورد جوش بریزید و آن را به فیلتر. این یک روند حساس به عنوان شما می خواهید برای ریختن یک بیت در یک زمان و اجازه دهید قهوه چکه طریق به پایین تنگ. نتیجه این است که واقعا خوشمزه فنجان قهوه است.

هنگامی که پور-بیش از قهوه انجام شده است, شما به سادگی آن را در خدمت در یک لیوان و لذت ببرید. آن را بسیار ادم روش—شما نمی خواهد که به ریخت و پاش در هر گران قهوه-ساخت چرخ دنده به آن اتفاق می افتد. شما فقط نیاز به چند ابزار ساده است. در اینجا چهار نفر از بهترین مجموعه برای دم پور بیش از قهوه در خانه.

1. Chemex پور-بیش از شیشه قهوه ساز

Chemex یکی از شناخته شده پور-بیش از پارچ سازندگان در خارج وجود دارد, و دلیل خوب است. در واقع زمانی که بسیاری فکر پور-بیش از قهوه این مدل به احتمال زیاد برای اولین بار به ذهن می آیند. این پارچ است ساخته شده از شیشه ای بوروسیلیکات شیشه ای فوق العاده مواد با دوام است که برگزار خواهد شد در درجه حرارت. این هم یکی از مدل های بزرگتر وجود دارد قادر به نگه 40 اونس قهوه پس آن را بزرگ برای کسانی که نیاز به یک بزرگتر دوز کافئین در یک روز به صورت روز. حرکت نزولی تنها ؟ شما باید برای خرید فیلتر به طور جداگانه.

Chemex Pour-Over Glass Coffee Maker

آمازون

خرید در حال حاضر: $47.95

2. Asobu پور بیش از قهوه ساز

اگر شما کسی که همیشه در سفر, اما همچنین نیاز روزانه کافئین رفع سپس Asobu را پور-بیش از مجموعه ای است که یکی برای شما. این بسته همراه با یک پارچ و قابل استفاده مجدد فولاد ضد زنگ فیلتر بنابراین شما نمی خواهد که برای خرید هر یک بار مصرف هستند. بخش پایین پارچ خود را نیز از فولاد ضد زنگ—هر چند بیشتر فلزی نگاه برای همه ممکن است به عنوان بسیاری ممکن است ترجیح می دهند یک تنگ شیشه ای و عایق است با دو دیوار خود را به نگه داشتن دم داغ تا 12 ساعت. به علاوه شما می توانید پیچ های درب و آن را با شما.

Asobu Pour Over Coffee Maker

آمازون

خرید در حال حاضر: $44.49

3. ParkBrew پور بیش از قهوه ساز

جدید به پور-بیش از قهوه بازی ؟ شما می خواهید یک مجموعه با تمام اتصالات و ParkBrew قهوه Co.'s ارائه می دهد که فقط. این بسته شامل 27-هر اونس پارچ قابل استفاده مجدد فولاد ضد زنگ فیلتر لیوان و دستورالعمل های مربوط به نحوه دم کردن, پور بیش از قهوه در خانه. حتی وجود دارد یک راهنمای اندازه گیری است که کمک خواهد کرد که مبتدیان را به مقدار مناسب قهوه هر روز صبح—یک چالش هنگامی که می آید به پور-بیش از قهوه. همچنین شامل یک درب برای پارچ را حفظ خواهد کرد محتویات گرم برای طولانی تر است. آن را بزرگترین پارچ خارج وجود دارد هر چند, بنابراین کسانی که می خواهند به دم بیشتر در یک بار ممکن است بخواهید به انتخاب کردن برای مجموعه های مختلف.

ParkBrew Pour Over Coffee Maker

آمازون

خرید در حال حاضر: $44.99

4. قهوه Gator پور بیش از قهوه ساز

در حالی که مقدار زیادی از, پور بیش از, قهوه, مجموعه آمده با فیلتر قابل استفاده مجدد نه همه آنها برابر خلق شده اند. قهوه Gator به وعده های خود فولاد ضد زنگ فیلتر است که یکی از شما می خواهید به استفاده از بارها و بارها آن را به عنوان ساخته شده از دو لایه از میکرو مش که تله زمینه در حالی که هنوز هم اجازه قهوه را با روغن های طبیعی و طعم از طریق. همچنین زنگ زدگی و مقاوم در برابر حرارت, بنابراین شما قادر خواهید بود به تعداد آن برای سال آمده است. این پارچ خود را هر چند, چند چسبیده امتیاز: در 14 اونس آن را بزرگترین در خارج وجود دارد, و آن را ساخته شده از شیشه ای بوروسیلیکات مانند بسیاری از برادران بنابراین شما باید مراقب باشید با آن است.

Coffee Gater Pour Over Coffee Maker

آمازون

خرید در حال حاضر: $32.99tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب