ما در حال زندگی در سال “نمی توانم نفس بکشم’


i-cant-breathe-1
مامان ترسناک و کلمنت MAHOUDEAU/
smartboy10/گتی

ما شنیده ایم در مورد کمبود هواکش در دسترس برای کمک به قربانیان در بیمارستان بستری از coronavirus. ما شنیده ایم در مورد مردم در ICU تخت بدبختانه بیش از چهره خود را به دنبال در زمین تلاش برای نفس کشیدن محکم بر روی زندگی مطمئن نیستید از آنچه که در آینده برگزار خواهد شد قادر به یک خانواده توسط سمت خود را به عنوان رویکرد آنها مرگ را درب.

ما شنیده ام تماس از اریک گارنر به جورج فلویدشفاعت به آنها درگذشت “من نمی توانم نفس بکشم” — کلمات است که درایو یک جنبش آورد و کل یک ملت را به زانو در. آنها بیش از حد درگذشت به تنهایی و بدون خانواده در اطراف به طور غیر منتظره آماده برای رفتن. توسط سمت خود را غریبه بود شبیه به قربانیان coronavirus که تا به حال پرستاران و پزشکان حمایت از آنها را در طول خود را در لحظات پایانی.

ما در زندگی در سال “من نمی توانم نفس بکشم” و ما همه خفه کننده است.

در روزها و هفته های پیش رو, ما به زودی به دنبال به جلو به 2021 بازتاب در سال 2020 و درخواست خود را به این سوال بسیاری از ما بخواهید شب 31 دسامبر — چگونه می توانم بهتر انجام دهید در این سال ؟ ما می تواند امید قطعا که 2021 خواهد به ما چه 2020 بود نه صلح. در پنج ماه کوتاه ما وجود دارد خواهد بود: بازتاب و خواب در مورد آنچه در پیش روست. در حال حاضر, ما باید آن را به معنای واقعی کلمه و ظاهرا به 2021. همه ما در هر راه مبارزه برای زندگی ما است.

در حالی که این بیماری همه گیر است گریبانگیر ما توجه در اخبار شبانه و بازگشایی برنامه های دولت در سراسر کشور (و در حال حاضر کسانی که از مدارس) را ترک کرده اند ما را با سوالات بیشتر از پاسخ های ما در حال حاضر نیز دست و پنجه نرم کردن با دو دلی. آیا ما ارسال و ما بچه ها به مدرسه ؟ آیا ما به بازگشت به کار ، آیا ما ارسال و ما بچه ها به مهد کودک? “چه ifs” زندگی فعلی ما می تواند فلج.

هر بخشی از زندگی ما از ما انسانیت نهفته این یک ویروس. ما رفت و آمد به دفتر است که متوقف شده به عنوان ما همچنان به حرکت به محل کار از خانه موقعیت -0 به عنوان پر تنش به عنوان برخی از آنها را شاید. فرزندان ما برنامه های تابستانی گرفته اند دائم مسیر انحرافی را طی و خانواده ما تعطیلات تابستان در حال حاضر یک ابداع staycation هستید. برخی از ما ممکن است با آن برخورد مثبت COVID-19 نتایج آزمون خودمان و یا از دست رفته پنجره برای دریافت تست شده و هنوز هم ممکن است در برخورد با علائم از COVID-19 بعد از ما منفی آزمایش پادتن. ما در حال تلاش برای کشف کردن که چگونه به دم و بازدم در راه است که به ما می دهد آزادی ما طولانی برای: خالی از multi-tasking یا ساخت یکی دیگر از میان وعده و یا حضور در یکی دیگر زوم جلسه و یا رفتن به خرید مواد غذایی و یا به خاطر سپردن را به ما ماسک صورت با ما در هر کجا که می رویم. من نمی توانم نفس بکشم.

A man holds his fist in the air in front of a placard that reads 'I can't breathe'
لیزا Maree ویلیامز/گتی

ما خانواده و دوستان و همسایگان مبارزه با کروناویروس. شاید آنها و یا آن را به حال خود. شاید آنها پناه در خانه های خود انتظار آن را و امید آنها هرگز آلوده. شاید آنها در ماتم از دست دادن یک دوست است که نمی توان آن را به طرف دیگر از خود COVID-19 مبارزه هرگز به بازگشت به خانه دوباره. دور ماندن از پدربزرگ و مادربزرگ و افراد مسن خانواده و دوستان به آنها را امن نگه دارید. شاید آنها بخشی از ارتش از خط مقدم کارگران به خطر انداختن زندگی خود را هر روز در تلاش برای نجات شخص دیگری. آزار دهنده سرفه به نظر می رسد کمی تب و بی حالی و ثبتشده علامت قادر به نفس کشیدن. ما از شنیدن همسایگان ما و خانواده و دوستان در تلاش برای ایجاد حس از آن در حالی که همه بدانند چه این طبیعی ممکن است مانند ماسک و تمام.

ما باید مردم در سراسر کشور دست و پنجه نرم با نحوه مدیریت احساسات در ارتباط با از دست دادن کسی ما را نمی دانم — the Eric جلب جورج Floyds زمان ما, مرگ آنها یادآوری یک مبارزه تلاش برای نفس کشیدن در جهان اجداد ما کمک کرد. ما با پوشیدن تی شرت و گفت “من نمی توانم نفس بکشم.”

به عنوان یک کشور به عنوان پدر و مادر ما در حال بازبینی آنچه که ما در کتاب های تاریخ به ما آموخت. ما در حال بازجویی بخش هایی از آنچه که ما فکر درست باشد و پیدا کردن راه های جدید برای درک این سرزمین رایگان, صفحه اصلی, شجاع. ما در مورد فکر می کنم “من نمی توانم نفس بکشم” در امید پیدا کردن یک حل و فصل و یا بهتر پاسخ پلیس وقتی کسی صحبت می کند این سه کلمه. هنگامی که ما نمی تواند ما را به ما و خانواده و دوستان و همسایگان و حتی به ما کمک می کند یک بار دیگر ایجاد حس بی معنی. چگونه آن را احساس به مرگ به تنهایی متهم به جرم و جنایت و محکوم قبل از اینکه شما حتی بازداشت? چگونه آن را احساس می کنید خفه, خفه کننده به دست شخص دیگری تلاش برای نفس کشیدن و دراز مرده در پیاده رو ؟

ما در بودن ما به ارمغان آورده زانو سال از من نمی توانم نفس بکشم, برخی از ما به ما deathbeds همه تلاش برای کشف کردن اگر یا چگونه یا زمانی که ما قادر خواهد بود برای نفس کشیدن کمی آسان تر است. شاید از آن خواهد شد هنگامی که بچه ها به مدرسه بازگشت. شاید از آن خواهد شد هنگامی که ما در نهایت باید یک واکسن برای coronavirus. شاید از آن خواهد شد هنگامی که ما یک جمعی درک و حمایت از زندگی مهم جنبش است. شاید آن خواهید بود هنگامی که ما یک رئیس جمهور جدید در کاخ سفید که ارزش زندگی هر آمریکایی است.

ما باید همچنان به حمل امید انعطاف پذیری و شجاعت به عنوان ما در تلاش برای تنفس از طریق این همه با هم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>