مالک آشپز شیرینی های متعدد Austin, رستوران ها, تاول بریستول-یوسف نیز یک فروشنده بزرگ. شما ممکن است پیدا کردن او را به بیرون آمدن از آشپزخانه قدم زدن در اطراف اتاق ناهار خوری و صحبت کردن در مورد دسر او صنایع دستی در راه است که آنها را غیر قابل مقاومت. و از او kakigori به هیولا کوکی های خود را به باسک, کیک پنیر, هنگامی که شما طعم و مزه آنها را به شما متوجه آنها زندگی می کنند تا اعتیاد به مواد مخدره.

به عنوان یک جوان طبخ او پنج سال در رودخانه افسانه ای کافه در بروکلین یک محل که در آن امثال لری Forgione و دیوید برک هموار راه را در اوایل سال جدید غذاهای آمریکایی. پس از ایجاد یک پایه محکم برای روش از آنجا او را به باله آبی در W در منهتن و در نهایت در بر داشت راه خود را به Tuscon. او تبدیل به دوستان با کوین فینک که او را متقاعد به بازگشت به نیویورک اما به سر آستین برای ایجاد تحسین رستوران Emmer & چاودار. اخیرا آنها باز هستیا هم که ما به نام بهترین رستوران جدید در امریکا است.

در این قسمت از Robb Report مدرسه آشپزی بریستول-یوسف نشان می دهد که چگونه شما می توانید هیولا خود را به کوکی ها در صفحه اصلی توضیح می دهد حقه برای بهتر سازی کوکی ها و سهام چگونه او می رود در مورد ایجاد دسر برای رستوران های متعدد.

شانس و به پایان می رسد و لینک های اضافی

  • Hestia ما در صدر لیست 10 تا از بهترین رستوران های جدید در امریکا و ببینید که در موسسات دیگر ساخته شده از برش این سال است.
  • Hestia به بازگشایی درهای خود را, اما به جای خدمت یک جداجدا سفارش داده شده در حال حاضر آن را ارائه 12-البته مزه منو برای $120. بیش از Emmer & ریه او از فروش 5-البته منو برای ناهار خوردن در و همچنین "Emmeroni را" یک بایگانی اطلاعات منو که تماس خود را به یک تگزاس, ایتالیایی, سس قرمز مشترک.
  • نانوا خانه ممکن است پیدا کردن خود را فر نیست در واقع به درستی کالیبره شده بنابراین برای اطمینان از آنها حق متوسط ارزش آن در خرید فر دماسنج.
  • سر به Robb Report را Instagram صفحه برای بررسی بیشتر قسمت از مدرسه آشپزیاز جمله سرآشپز بالا برنده مه لین را به راحتی و جیمز ریش برنده جایزه کریس چوپان دستور بیکن شیلی جام جم.