ما می توانیم و باید حمایت هر دو غرور ماه و سیاه زندگی مهم جنبش — در اینجا به همین دلیل

تراشه Somodevilla/گتی ماه ژوئن غرور ماه. هر ماه باید جشن LGBTQIA+ مردم و باعث می شود; با این حال که نمی خوا

توسط ETELARESANKHABAR در 28 خرداد 1399
celebrate-pride-now-1
تراشه Somodevilla/گتی

ماه ژوئن غرور ماه. هر ماه باید جشن LGBTQIA+ مردم و باعث می شود; با این حال که نمی خواهد جا به اکثر مردمی' دامنه آگاهی و یا کسب و کار برنامه های بازاریابی. من بی سالانه رنگین کمان-شستن ؟ اوه بله. من کمتر افتخار به بخشی از این عجیب و غریب و فراجنسیتی جوامع است ؟ به هیچ وجه. من افتخار سالگرد شورشهای استون وال آغاز شده است که در حال انجام, در حال حاضر 51 سال مبارزه به سمت عدالت و برابری هر ماه ژوئن بیش از حد. من همچنین می دانم که چگونه پیشرفت ساخته شده است; عجیب و غریب نمایندگی منجر به عجیب و غریب ، غرور ماه می افزاید: به این.

در عین حال بین COVID-19 اخیر بسیار مورد نیاز حرکت Black Lives Matter جنبش پدر و مادر در یک گروه خصوصی برای والدین کودکان تغییر جنسیت پرسید که اگر آن را هنوز هم خوب به جشن غرور این سال است. یک دوست گفته بود غرور او نیاز به یک عقب.

A protester holds a placard saying 'Black Trans Lives Matter' during the march.
SOPA تصاویر/گتی

پاسخ بودند به شدت به نفع جشن و مبارزه برای آنچه که ما می دانیم لازم است. برجسته گذشته و حال داستان LGBTQIA+ مردم نیاز به اتفاق می افتد و گاهی اوقات که به معنی استفاده از یک تقویم تاریخ. نه در وجود یک بیماری همه گیر و یا قیام برای پایان دادن به نژادپرستی نظاممند اما چون از آنها.

ما اصلا نیاز به چشم پوشی از یک جنبش حقوق مدنی به تمرکز بر روی دیگر نباید ما; مشکل این است که اغلب مردمی نمی تواند نگه دارید و دو چیز در یک بار زمانی که آن را می آید به dehumanizing و تبعیض آمیز عمل می کند و در برابر کسانی که از ما بسیار کمتر امتیاز. مشکلات احساس بیش از حد بزرگ یا بیش از حد خسته کننده به هضم. اخبار چرخه را یک مشکل به نظر می رسد مهم تر از دیگری و آن را تقریبا می شود مرسوم برای حمایت از یک علت به خصوص زمانی که مشهور صحبت کردن در برابر آن است.

اطلاعات شما—من نمی خواهم cisgender بازیگران به cringey تصویری در مورد امیدها و رویاها و یا مسئولیت خود را در سطل زباله جمهور تصمیم به روده ثانیه. 1557 از قانون مراقبت مقرون به صرفه.

آنچه من خواسته است که مردم با دیدن این تقاطع از آنچه اتفاق می افتد در کشور ما در حال حاضر. COVID-19 است نامتناسب صدمه دیده هر دو LGBTQIA+ و جوامع است. سیستمیک نژادپرستی و خشونت پلیس صدمه زدن و کشتن عجیب و غریب جامعه به طور خاص سیاه نما زنان است. دو تغییر جنسیت زنان, دومینیک Rem'mie Fells و اولاد رياح میلتون بودند به قتل رساندند در این هفته و در عین حال من نمی بینم مردم به خیابان ها به اعتراض و #saytheirnames. دلیل این است که ما لازم نیست که فیلم یا به این دلیل که آنها فراجنسیتی? پاسخ را باید مهم نیست اما من از تجربه می دانیم به این دلیل است که آنها فراجنسیتی. با توجه به کمپین حقوق بشر آنها 13هفتم و 14th گزارش قتل نما مردمی در آمریکا در این سال است. هنگامی که ما به حمایت های سیاه زندگی مهم جنبش است که باید شامل زندگی عجیب و غریب و فراجنسیتی سیاه و سفید زندگی می کند بیش از حد.

ما نمی توانیم فراموش کرده ام در مورد غرور بیش از هر ما می توانیم فراموش کنیم که مردم در حال کشته شدن توسط پلیس. در حال حاضر زمان به یاد داشته باشید که سیاه و LGBTQIA+ مردم بافت در داخل و خارج از فضاهای مشترک. ما باید تجربیات به اشتراک گذاشته شده از طریق لنز های مختلف از تعصب است اما بیشتر وجود دارد اشتراک از برخی ممکن است می خواهم به اعتراف. سیستم های راه اندازی به نفع مردم سفید نیز راه اندازی به سود مستقیم و cisgender مردمی است. در حالی که وجود دارد این است که یک سطح از قادر بودن به "تصویب" به جا به heteronormative روایت, من نمی خواهم و نه باید هر یک از ما باید به. من سفیدی یک امتیاز است; من queerness و من transness نگاهی به برخی از آن دور. در حال حاضر تصور کنید که سیاه و عجیب و غریب.

A protester holds a placard saying 'Black Trans Lives Matter' during the march.
SOPA تصاویر/گتی

زمانی که من با افتخار غرور من نیز افتخار این واقعیت است که شورش در Stonewall منجر شد توسط یک سیاه نما ، به عنوان یک nonbinary عجیب و غریب, فرد, من افتخار, سیاه, عجیب و غریب فعالان از طریق تاریخ است که مبارزه برای هر دو داخلی و LGBTQIA+ حقوق از جمله Bayard Rustin مشاور مارتین لوتر کینگ جونیور Stormé DeLarverie بود لزبین بوچ کشیدن پادشاه لی لی به صورت, لزبین, میله در نیویورک برگزار شد و جمع آوری اعانه که بهره مند زنان و کودکان از خشونت خانگی. جیمز بالدوین یک نویسنده و فعال. او به آموزش مردمی در مورد تقاطع های خود را سیاه و عجیب و غریب هویت و ارائه یک سخنرانی معروف به نام نژاد پرستی و همجنسگرا. من افتخار خانم عمده یک نما زن و شدید فعال که صحبت می کند به طور خاص در برابر سیستم پلیس و بیش حبس از نما مردم از رنگ.

من افتخار لری Lightfoot, شیکاگو, سیاه شهردار و برای اولین بار آشکارا عجیب و غریب شهردار. من افتخار Laverne Cox, بیلی پورتر جیسون کالینز لنا Waithe, Wanda Sykes و همه از مشاهیر دیگر که با استفاده از پلت فرم خود را برای پیشبرد LGBTQIA+ حقوق. وجود یک ارز از مزایای که اتفاق می افتد زمانی که گروه حمایت از یکدیگر است.

افتخار ما ارائه می دهد یک فرصت برای جشن تقاطع سیاه و عجیب و غریب مردمی است. آن است که فرصت دیگری برای LGBTQIA+ جامعه برای نشان دادن قابل مشاهده allyship به جامعه سیاه و سفید. وجود دارد بیش از 1 میلیون تجاوز آمریکایی های آفریقایی تبار, زندگی در آمریکا با توجه به ویلیامز موسسه; این است که تقریبا 3.7 درصد از LGBTQ-شناسایی آمریکایی های آفریقایی تبار. سطح امتیاز وجود دارد و حتی در جوامع به حاشیه رانده شده و آسیب پذیر ترین مردم بوده اند و هنوز هم عجیب و غریب مردم رنگ به طور خاص مردم تغییر جنسیت از رنگ.

غرور نمی توانید نگاهی به عقب در این سال به دلیل انجام این کار را به دور از سیاه زندگی مهم جنبش است. تا زمانی که وجود داشته است و انسان ها وجود داشته است عجیب و غریب انسان ها — که شامل عجیب و غریب, سیاه, انسان بیش از حد. در حال حاضر بیش از همیشه مهم است که به مبارزه برای هر دو سیاه و LGBTQIA+ حقوق.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب