در جهانی مستند, این مهم است برای پیدا کردن راحتی هر کجا که شما می توانید. و برای علاقه مندان به ماشین های ما فقط چیزی: 13 دقیقه بدون وقفه تصویری از یک فراری خروش در اطراف مسیر مسابقه.

کلیپ در سوال بود که پرچم Road & Trackنشان می دهد یک F50 GT1 در Rosso Corsa زوم Yas Marina circuit در ابوظبی. شات از این خودرو کابین خلبان, این ویدئو شما قرار می دهد در صندلی راننده محدود-تولید racing نسخه از یاد ماشین آن را به عنوان طول می کشد یک زن و شوهر دور در اطراف 3.45 مایل طولانی ، و در حالی که تمام تصویری است که ارزش خود را در زمان حمل و نقل جنبه ای از این فیلم ممکن است تسکین دهنده صدای موتور به عنوان ماشین مانور در اطراف مسیر را تبدیل و پایین آن straightaways. این ASMR برای ماشین junkies.

پس چرا F50 GT1 صدا خیلی شیرین ؟ چرا که آن را طراحی شده توسط عظیم به طور طبیعی آسپيره V12 که در نظر گرفته شده در میان بهترین تا کنون ساخته شده توسط این خودروساز است. که انتقال قدرت بود که قادر به تولید بیش از 700 اسب بخار و دور بیش از 10 ، 000 دور در دقیقه—و شما واقعا می توانید آن را بشنوند در این کلیپ.

اگر شما به دنبال برای فیلم بیشتر شبیه به این ممکن است ما شما را به این کلیپ از Hennessey Performance را اصلاح C8 ناوچه تحت تست. آره “ساخته شده” twin-turbo LT2 V8 ممکن است به عنوان قدرتمند به عنوان F50 GT1 است اما هنوز هم موسیقی به گوش ما.