جدید اپل آی فون SE است که در اینجا و آن را تنها هزینه $399

این شایعه شده است در حالی که برای در حال حاضر که اپل یک آیفون جدید SE مدل کار می کند. این گوشی در اصل شایعه اع

توسط ETELARESANKHABAR در 28 فروردین 1399

این شایعه شده است در حالی که برای در حال حاضر که اپل یک آیفون جدید SE مدل کار می کند. این گوشی در اصل شایعه اعلام می شود در اپل تا پایان ماه مارس رویداد اما با این رویداد ظاهرا داشتن لغو شده و با توجه به coronavirus بسیاری شده است تعجب در مورد وضعیت خود را.

تبلیغات

هیچ جای تعجب بیشتر به این دلیل که اپل تاکنون به طور رسمی اعلام کرد که گوشی مورد نظر که در آن به جای اینکه شناخته شده به عنوان آی فون SE 2 و یا آی فون 9 اپل به جای آن تصمیم گرفت تا آن را آی فون جدید SE. طبق شایعات به نظر می رسد که این گوشی است اتخاذ فون 8 طراحی که در آن ورزش لبه های منحنی است که ارائه می دهد یک نگاه مدرن تر نسبت به آیفون اصلی SE.

آی فون جدید SE خواهد آمد با 4.7 اینچ صفحه نمایش شبکیه چشم HD و ورزش خواهد Touch ID. در حالی که این طراحی شده است به یک گوشی مقرون به صرفه اپل است که قطعا نه فلج کننده عملکرد آن است. در زیر هود این آی فون جدید SE خواهد بود طراحی شده توسط A13 Bionic چیپ ست همان چیپ ست استفاده شده در سال گذشته گل سرسبد اپل.

استفاده از چیپ A13 همچنین بدان معنی است که با وجود آی فون جدید SE ورزشی یک, دوربین, راه اندازی, آن است که هنوز هم قادر به دستیابی به این bokeh blur در حالت عمودی شبیه به چگونه آیفون XR را در سال 2018 است. تلفن همراه با دوربین 12MP f/1.8 دوربین و همچنین همراه با ویژگی های مانند Smart HDR, 4K ویدئو در 60 فریم در ثانیه و حتی QuickTake تصویری است که اجازه می دهد تا ضبط ویدئو و حتی در حالی که در حالت عکس.

آی فون جدید SE خواهد بود با قیمت با شروع از $399 خواهد شد و در دسترس برای قبل از سفارش در 17 آوریل با انتشار این مجموعه به صورت 24 آوریل.

در زمینه اپل >تلفن های همراه. بیشتر بخوانید درباره آی فون و آی فون Se. منبع: اپلtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب