کل هویت اریک ریورا را سیاتل رستوران Addo است به یک مجموعه هویت در وهله اول. قبل از Covid-19 او به طور مداوم در ساختمان های جدید و متفاوت تجربه در رستوران یک روز خدمت صمیمی و استادانه درست شده, مزه, منو, تجربه بعدی میزبانی خوک کباب. بنابراین زمانی که این بیماری همه گیر تعطیل خود را در رستوران Alinea گروه آلوم با ویژگی های لغو احکام صادره ی و بی رنگ اثر خط عادت کرده بود به pivoting. بدون تخمگذار کردن کارکنان او دگرگون و به سرعت به takeout اما رفت و حتی فراتر از آن. او تبدیل جای خود را به یک فروشگاه مواد غذایی, فروش اساسی شربت خانه به عنوان به خوبی به عنوان خود را گرم سس و ادویه مخلوط.

اما چه شده است سازگار هر دو قبل و بعد از Covid-19 شده است او را به دنبال خود پورتوریکو میراث الهام بخش است. او در المپیا بشویید. با پدر و مادر که ساخته شده مانند غذاهای mofongo به طور منظم در خانه. در Addo او را در ترکیب این غذای سنتی پوره plantains با غربی اقیانوس آرام ظرافت رندولف خرچنگ.

در این قسمت از Robb Report مدرسه آشپزی ریورا نشان می دهد که چگونه شما می توانید پورتوریکو کلاسیک در خانه. او همچنین توضیح می دهد که چگونه او بازمانده طاعون به چالش کشیدن سیستم رستوران او در و ruffling پرهای در طول راه.

شانس و به پایان می رسد و لینک های اضافی

  • در اوایل بیماری همه گیر ریورا باعث به هم بزنید در مواد غذایی جهان با سرمقاله "سرآشپزها من استفاده می شود به تحسین نیست رهبران ما باید در حال حاضر است."
  • هنگامی که گویا مدیر عامل شرکت ستایش رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن آن را تنظیم کردن یک واکنش در برابر این شرکت است. رسانه ها از واشنگتن پست به نیویورک تایمز به نام ریورا برای خود چشم انداز و آنجا بود که آگهی خود را در ترکیب ویژه ای از sazón (خود شامل annatto, زیره سبز, فلفل قرمز و بیشتر) است که افرادی که مایل به تحریم گویا می خرید.
  • از آنجا که Covid-19 shutdown آغاز شد, در علاوه بر این به sazón Rivera شده است به فروش خانه خود را ساخته شده داغ سس اکسترود پاستاها اساسی شربت خانه, چاشنی نمک و بیشتر تحویل در سراسر کشور. شما می توانید همه آنها را پیدا کنید در Addo وب سایت.
  • سر به Robb Report را Instagram صفحه برای بررسی بیشتر قسمت از مدرسه آشپزیاز جمله سرآشپز بالا برنده مه لین را به راحتی و جیمز ریش برنده جایزه کریس چوپان دستور بیکن شیلی جام جم.

استادان آشپزی
همین حالا غذا رویداد سال است. ثبت نام برای Robb Report's آشپزی کارشناسی ارشد در حال حاضر. و یا برای کسب اطلاعات بیشتر, بازدید RR1.