تماشا کنید: این همه برقی کودک بوگاتی بچه های خود را' مسابقه رویاها به حقیقت می پیوندند

در 2019 ژنو موتور نمایش بوگاتی رونمایی نوزاد دوم به مناسبت نام تجاری 110 سالگرد. با تولید اجرا محدود به 500 وا

توسط ETELARESANKHABAR در 6 مرداد 1399

در 2019 ژنو موتور نمایش بوگاتی رونمایی نوزاد دوم به مناسبت نام تجاری 110 سالگرد. با تولید اجرا محدود به 500 واحد از این مدل فروخته شد در عرض 3 هفته. و سپس در سال 2020 اتفاق افتاد که منجر به چند مشتری نیاز به لغو رزرو خود را. این خبر خوبی است اگر شما تا به حال چشم خود را بر روی یکی از این اما خیلی آهسته روی ماشه سال گذشته است. نمی دوم شانس بزرگ است ؟

بوگاتی نوزاد دوم تناسخ در جسم تازه از اصلی بوگاتی کودک که 500 تولید شده از سال 1927 تا 1936. اما مدرج به پایین نسخه از یاد نوع 35 مسابقه ماشین نبود در ابتدا در نظر گرفته شده برای تولید سری. در سال 1926 Ettore Bugatti و پسرش ژان ساخته شده است مینیاتوری لیون GP racer برای Ettore جوانترین پسر رولاند به خود را جشن می گیرند چهارم تولد. سرانجام بوگاتی مشتریان گرفتار باد از کودک و رفت و دل شکسته بیش از آن که منجر به خودرو نه سال تولید اجرا شود.

The Bugatti Baby II.

بوگاتی نوزاد دوم. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از Bugatti Automobiles S. A. S.

اصلی کودک شناخته شده داخلی به عنوان نوع 52 بود و نیم در مقیاس مدل ممنوع است که کودکان بزرگتر از حدود هشت سال سن از اتصالات داخل. کودک امروز II در حال حاضر 3/4 در مقیاس اجازه می دهد به اندازه کافی فضا برای کودکان 14 سال و بالاتر. نه تنها نوزاد جدید بزرگتر از, اصلی, اما آن را نیز قدرتمند تر است.

پایه مدل های اطراف شروع $35,000 است طراحی شده توسط 1.4 کیلووات ساعت lithium-ion battery pack. در آن تازه کار درایو حالت کامپوزیت-سالم ماشین خوب برای 1.3 اسب بخار و سرعت بالا از 12 مایل است که باید به کمک دستگاه مینی رسیدن به حداکثر خود 15.5 مایل محدوده. شماره گیری نمایید تا کارشناس حالت شما 5.4 hp است که به اندازه کافی برای 30 مایل در ساعت از تخت.

The Bugatti Baby II.

تبدیل-آلومینیوم داشبورد طول می کشد نشانه خود را از که از بوگاتی نوع 35. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از Bugatti Automobiles S. A. S.

کربن-فیبر ویتس, نوع, قیمت $50,700 با استفاده از 2.8 کیلو وات ساعت باتری خوب تا 13.4 hp و 31 مایل از محدوده. ویتس هنوز هم ارائه می دهد تازه کار و کارشناس درایو حالت اما Chiron-الهام سرعت کلید رها توانایی رسیدن به 42 مایل در ساعت. گرد کردن صف بالا-لایه Pur Sang مدل هزینه $68,190. این ویژگی ویتس اضافی, عملکرد, اما همچنین دارای یک دست تشکیل بدنه آلومینیومی است که طول می کشد بیش از 200 ساعت به سادگی.

صرف نظر از تنظیمات تمام نسخه های وزن کمی بیشتر از 500 پوند است و از ویژگی های درایو چرخ عقب یک لغزش محدود دیفرانسیل هیدرولیک و احیا کننده ترمز LED چراغهای جلو و سریع-انتشار فرمان قابل تنظیم پدال و حتی تعلیق قابل تنظیم دامپر. علاوه بر این بسته باتری را می توان جابجا کردن در ثانیه برای تمدید زمان.

The Bugatti Baby II.

بوگاتی کودک II ساخته شده در همکاری با شرکت ماشین. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از Bugatti Automobiles S. A. S.

بر خلاف اصلی نوزاد دوم نیست در خانه ساخته شده و توسط بوگاتی بلکه در همکاری با شرکت ماشین. که گفت: کیفیت و توجه به جزئیات به نظر می رسد تا به بوگاتی استاندارد. حتی مارکی لو انسانهای برنده آزمون آزمایشی, Andy Wallace, نقش در این خودرو نهایی توسعه است. اگر شما جدی جمع آوری خودرو, این نوزاد را سخت به تصویب است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن