تماشا کنید: GMC فقط طعنه جدید برقی هامر—و آن را در آینده این سقوط

جهانی و همه گیر ممکن است آهسته هامر جدید, اما آن را نمی خواهد آن را متوقف کند. و در حالی که مشتاقانه در انتظار وسیله نقلیه آماده نیست و به اولین آن کاملا رتبهدهی نشده است آن را فقط یک ماده از ماه.

جنرال موتورز کامیون شرکت (GMC) تایید کرد در یک مصاحبه مطبوعاتی روز شنبه که آن buzzed-در مورد برق کامیون ها و SUV خواهد شد و در نهایت اولین بازی از این قرار می گیرند. این خودروساز همچنین نشان داد که وسایل نقلیه را در مجموعه ای به رفتن به تولید در اواخر سال 2021 به شدت نشان می دهد که هامر جدید راه خود را به نمایندگی در مدت کوتاهی پس از.

پس از اذیت کردن بوت هامر در Lebron James-بازیگران تجاری در سوپر باول, GMC در نظر گرفته شده بود به آن جدید EVs را برای اولین بار در ماه مه. که تاریخ عقب رانده شد به طور نامحدود پس از ما مانند بقیه جهان زده شد شیوع کروناویروس. با وجود این تاخیر خودروساز همچنان به اصرار دارند که توسعه این وسیله نقلیه شد و در ادامه به عنوان برنامه ریزی شده و روز سه شنبه اعلام نشان می دهد که مورد باقی مانده است.

The profile of the new Hummer SUV

مشخصات طرف هامر جدید SUV GMC

همراه با اعلام هامر آینده اولین GMC نیز منتشر شده جدید تیزر تصویری (در بالا). این کلیپ که دوباره ویژگی های جیمز ارائه می دهد تا بیشتر از یک زیرچشمی نگاه کردن در خودرو از همیشه قبل از. اگر چه کامیون ها و SUV باقی می ماند کفن را در سایه مشخصات هر دو خودرو را می توان به وضوح ساخته شده است. به عنوان با قبلی نگاهی به خودروهای پنجره مشبک این نگاه اجمالی نکات که EVs خواهد خرس شباهت قابل توجه به خود گاز guzzling اجداد با چند مدرن شکوفا پرتاب در برای اندازه گیری خوبی.

اگر چه جزئیات اطراف هامر جدید باقی می ماند کمیاب آنچه ما شنیده است توانا و هیجان انگیز است. هر دو نسخه ساخته خواهد شد در جنرال موتورز نسل سوم EV معماری و تولید خواهد شد 1,000 اسب قدرت و 11,500 فوت-پوند گشتاور. وسایل نقلیه نیز گفته می شود قادر به زوم از صفر به 60 مایل در ساعت در سه ثانیه مسطح و صفحه بزرگ-فرمت Ultium باتری است که اجازه خواهد داد که آنها را به سفر به 400 مایل با یک شارژ.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Mobil Ödeme Bozdurmamobil ödeme bozdurmaVodafone Mobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themes