سازمان دیده بان Cronut خالق دومینیک انسل شما نشان دهد که چگونه به را شکلات موس

دومینیک انسل باعث می شود برخی از خلاق ترین و پر زحمت شیرینی در هر نقطه در جهان است. مخترع Cronut یک استاد از ر

توسط ETELARESANKHABAR در 4 اردیبهشت 1399

دومینیک انسل باعث می شود برخی از خلاق ترین و پر زحمت شیرینی در هر نقطه در جهان است. مخترع Cronut یک استاد از روش و در سال 2017 تاج گذاری شد جهان بهترین آشپز شیرینی. البته او بیشتر از فقط Cronut. بنابراین او منتشر کرده است با نام تجاری جدید آشپزی های دانش گسترده خود را. با این حال, این است که برخی از غیر قابل نفوذ tome. در هر کس می تواند پخت انسل فراهم می کند و بلوک های ساختمان هر خانه بیکر نیاز به ایجاد خوشمزه دسر و شیرینی.

او تقسیم بخش به پایگاه, پر, پس از اتمام و مونتاژ. با پایگاه های شما را در مورد یادگیری کیک کوکی ها ترش پوسته و بیشتر. در پر کردن شما ببینید که چگونه به شیرینی کرم, لیمو, کشک, chocolate ganache و نرم کارامل. با اتمام است که با تمرکز بر پوشش لعاب و دیگر آخرین لمس. سپس برای مونتاژ شما پیدا کردن چگونه برای قرار دادن تمام عناصر با هم است. چه بزرگ در مورد این کتاب این است که آن را به شما می دهد بلوک های ساختمان به درک و چرا از دستور کار و پس از آن به شما می دهد ابزار و اعتماد به نفس را به سفارشی کردن دستور العمل های خود را به سلیقه خود.

در این قسمت از Robb گزارش مدرسه آشپزی انسل نشان می دهد که چگونه شما می توانید یک موس شکلات می رود که در کیک, اما شما همچنین می توانید فقط غذا خوردن خود را.

شانس و پایان و لینک های اضافی

از تمام دستور العمل های انسل نشان داده در Instagram ماه گذشته محبوب ترین شده خود را منحط نان موز.

Cronut ممکن است ساخته شده انسل معروف اما Kouign Amann است که عشق واقعی خود را.

انسل را نانوایی در لندن و نیویورک در حال حاضر باز برای بایگانی اطلاعات و تحویل و جدید ترین کافه دنگ ون لی توسط Dominique آنسل در هنگ کنگ است باز دوباره.

یک نکته که به او ارائه شده در livestream است که برای دقت بیشتر در پخت خود را, شما قطعا باید سرمایه گذاری در یک مقیاس. اندازه گیری کردن مواد تشکیل دهنده خود را با وزن در عوض از حجم خود را به محصول نهایی بهتر چون شما دقیق تر در خود portioning.

وقتی که می آید به شکلات برای پخت با انسل یک فن از Valrhona.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im
آخرین مطالب