تماشا کنید: چین فقط پرواز بزرگترین هواپیمای دریایی از Spruce Goose

این یک چیز برای ساخت بزرگترین هواپیمای دریایی پس از هوارد هیوز مشهور Spruce Goose; این دیگر به آن موفق را از ب

توسط ETELARESANKHABAR در 8 مرداد 1399

این یک چیز برای ساخت بزرگترین هواپیمای دریایی پس از هوارد هیوز مشهور Spruce Goose; این دیگر به آن موفق را از بدن از آب و پرواز. اما این آخر هفته گذشته یک شرکت هواپیمایی بود که قادر به چک کردن هر دو از آن جعبه.

عظیم AG600 "Kunlong" با موفقیت انجام شد نخستین پرواز آزمایشی خود را بیش از آب در یکشنبه, با توجه به پکن دولت خبرگزاری تابناک. این هواپیما که در جهان است, جدیدترین و بزرگترین دوزیست هواپیما پرواز برای 31 دقیقه قبل از هموار فرود به جایی که سفر خود را آغاز کرده بود.

کوتاه تصویری از پرواز شد ارسال شده به یوتیوب توسط CGTN دیگر متعلق به دولت شرکت رسانه ای در مدت کوتاهی پس از اتمام آن است. در کلیپ های درشت هواپیما دیده می شود از این از دریای زرد و در نزدیکی شهر چینگدائو در استان شاندونگ گردان در اطراف شهر ساحلی از 5.9 میلیون سپس با موفقیت فرود بر روی آب است.

The AVIC AG600 “Kunlong” seaplane

این AVIC AG600 "Kunlong" هواپیمای دریایی CGTN/YouTube

صنعت حمل و نقل هوایی شرکت از چین شروع به توسعه Kunlog راه بازگشت در سال 2009. ساخت و ساز کامل شد در ماه ژوئیه سال 2016 و دریایی را اولین پرواز موفقیت آمیز خود را بر زمین سال بعد. این دوزیست هواپیما است که در مورد همان اندازه به عنوان یک بوئینگ 737, اندازه گیری 121 فوت 39 فوت قد و با بال 129 ،

به عنوان عظیم آن است که هنوز نصف اندازه هوارد هیوز در Spruce Goose, اما به لطف چهار Ivchenko AI20 مبتنی بر WJ-6 turboprop موتور که هر کدام تولید 4,500 اسب بخار آن را هنوز هم می تواند حمل 50 مسافر تا از 2700 مایل است.

AVIC AG600 “Kunlong” seaplane

این AVIC AG600 "Kunlong" هواپیمای دریایی Imaginechina/AP تصاویر

هر دو سلامت و CGTN در زمان درد به استرس هواپیما های غیر نظامی استفاده می کند. پکن-بر اساس سرویس خبری گفت که Kunlog که طراحی شده است به کار در مجتمع آب و هوا و شرایط محیط می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای هر دو آتش نشانی و امداد و نجات ماموریت.

با وجود این, Popular Mechanics اشاره می کند که آن را تقریبا به طور قطع تعدادی از کاربردهای نظامی نیز هست. در حالی که در حال حاضر غیر مسلح می تواند مجهز به ضد زیردریایی در عمق اتهامات خانگی اژدر و دریا معادن و همچنین به عنوان استفاده می شود نجات سیم خلبانان در زمان جنگ.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب