می خواهید سفارشی چرم ژاکت? این آتلیه را برای شما بیش از FaceTime

"یادگیری چیزی جدید در هر روز, من حدس می زنم. مثل این است که یک دانش آموز مد!" این چیزی است که ساوانا Yarboroug

توسط ETELARESANKHABAR در 12 اردیبهشت 1399

"یادگیری چیزی جدید در هر روز, من حدس می زنم. مثل این است که یک دانش آموز مد!"

این چیزی است که ساوانا Yarborough از آتلیه Savas یک ساز از چرم سفارشی ، کاپشن می گوید که او به تماشای من اسلاید لباس پین از طریق طرف بوم قنتد, ژاکت, پوشش هدایت من از طریق اتصالات ما. تنها ما در همان اتاق به جای ما چت از طریق FaceTime با Yarborough با دقت به دنبال در از او نشویل استودیو در حالی که من به کار بر روی بوم از آپارتمان من در واشنگتن, DC. در طول این زمان خاص آن را غیر معمول است که اکثر کسب و کار—حتی سفارشی خیاطی—انجام بیش از تماس های ویدئویی. اما جای تعجب است که به یاد بگیرند که این نیست Yarborough اول یا دوم بازار مال فروشان: Savas ارائه شد در خانه مجازی ساخته شده برای اندازه گیری اتصالات قبل از Covid-19 طرح میتوانست ما روز به روز زندگی می کند.

The Lowry, Savas' leather Western shirt.

Savas

"پس از سال ها از داشتن مشتریان بالقوه قادر به مشاهده نشویل و یا یک تنه نشان می دهد من می خواستم به ارائه آنها را با ما تجربه ما و لباس" Yarborough می گوید. "این فرایند اجازه می دهد تا ما را به دیدار با مردم بیشتر و به اشتراک گذاری Savas با آنها را در یک راه جدید است."

در حالی که هر سفارشی کمیسیون سبب مشتری در خانه و اتصالات قرار دادن مصرف کننده در صندلی راننده با Yarborough خدمت به عنوان یک sartorial sherpa. این روند آغاز می شود که در طی آن Yarborough طول می کشد یک مشتری جدید در یک تور از گزینه های او ارائه می دهد: آرایه ای از پنهان از تمام دانه های جیر به دست مضطرب پوست گوسفندی خطاب و مدل است که طیف وسیعی از کلاسیک و موزون به راک اند رول گریز از مرکز. "این به من می دهد احساس برای چه آنها ممکن است می خواهم."

از وجود یک کیت می رسد در ایمیل کامل با همه متفاوت اجزای قنتد, ژاکت خود: پوشش نمونه ها و نمونه های چرم spongebob در (من تستر کیت تا به حال هشت انتخاب) سخت افزار و گزینه های اندازه گیری, ابزار و بوم قنتد, ژاکت بوش کامل مناسب است. مشتریان دریافت یک فرصت برای انتخاب هر جزئیات کمی از طراحی کلی و همچنین به عنوان انتخاب کنید یکی از پنج سایه: این دنم (یک راننده کامیون سبک) در Marlon (موتور سبک) در گینزبرگ (ماندارین-طوقه جارچی) به هیچ کس (ورزشی blouson) و لوری (غربی پیراهن). اتصالات هزینه 250 دلار است که اعمال می شود به سمت قیمت کلی قنتد, ژاکت (به طور متوسط در حدود $5,000) و قطعه تمام شده تحویل در عرض 4-6 هفته.

The Denham, Savas' leather trucker jacket.

Savas

انتخاب عناصر مختلف متفاوت است از یک استاندارد ساخته شده به اندازه اتصالات اما رسانه ها قطعا متفاوت بود—حتی قبل از اینکه شما عامل در قرنطینه از آن همه است. کل تجربه احساس به مراتب شخصی تر از به سادگی رفتن به یک فروشگاه و یا نمایشگاه. نه من دعوت ساوانا به خانه من my فضای مقدس. چیدن نمونه پارچه و صحبت کردن از طریق مزایای وزن های مختلف حق بیمه چرم ایتالیایی احساس قطعا متفاوت است زمانی که شما در خود چمن. چیزی وجود دارد کاملا متا در مورد آن همه—اضافه کردن لایه ها از صمیمیت در بالای لباس که در حال حاضر ذاتی نمایندگی از خود من سلیقه شخصی. به خصوص در زمان coronavirus مجازی اتصالات احساس مانند یک مرهم—نزدیک ترین چیزی که به بازآفرینی هیجان بودن در یک فضای خرده فروشی و ارتباط شخصی از همکاری خلاق.

یک دلیل وجود دارد خرده فروشان بیرون رفتن از راه خود را به کشت یک "تجربه" زمانی که شما قدم به یکی از فروشگاه های خود را. تجربه آتلیه Savas فراهم می کند در اینجا متفاوت است, به, برخی, اما کمتر موثر. آن را منحصر به فرد پاداش به یک سنجاق کردن طرف و ساخت گچ علامت بر روی بوم. کیفیت اتصالات و مهارت و چگونه محصول نهایی می رسد, اگر چه باقی مانده است دیده می شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب