والت دیزنی جهان به رول جدید سیستم رزرو هنگامی که پارک بازگشایی ماه آینده


disney-parks-reopen
روبرتو ماچادو Noa/گتی

در علاوه بر این به کشت جدید و تغییرات ایمنی پروتکل های والت دیزنی جهان را معرفی سیستم رزرو در هنگام پارک آن در فلوریدا بازگشایی ماه آینده. آن را به نام دیزنی پارک عبور سیستم و بازدید کنندگان نیاز به نه تنها معتبر بلیط پارک یا سالانه تصویب به پارک اما آنها نیز نیاز به رزرو در پیشبرد در عبور سیستم برای هر ورودی پارک.

دیزنی پارک عبور سیستم جدید ابزار آنلاین است که به زودی در دسترس خواهد بود در DisneyWorld.com است که والت دیزنی جهان را مدیریت حضور و غیاب در بازگشایی مجدد دوره است.

“ما در حال گرفتن یک رویکرد عمدی که شامل محدودیت در حضور و غیاب و کنترل مهمان تراکم به چین با هدایت از سلامت و مقامات دولتی در, فیزیکی, فاصله,” می نویسد اوری Maehrer مدیر ارتباطات در والت دیزنی جهان رفت و آمد مکرر در دیزنی پارک های وبلاگ. “ما همچنین با استفاده از تکنولوژی به قدرت راه حل های خلاق به عنوان ما توسعه راه های جدید برای مهمانان به بازدید از جادویی ترین مکان روی زمین در این محیط منحصر به فرد.”

برای شروع مهمانان نیاز به ثبت نام برای من دیزنی تجربه حساب کاربری و بلیط خود را. آنها سپس دسترسی به تقویم در دسترس رزرو تاریخ برای هر پارک. (پارک بازگشایی عبارتند از سحر و جادو پادشاهی پارک و حیوانات دیزنی پادشاهی در جولای 11 و EPCOT و دیزنی استودیوهای هالیوود در جولای 15.) کسانی که با چند روز بلیط مورد نیاز خواهد بود برای ایجاد یک پارک رزرو برای هر یک از بازدید شما. شما حتی می توانید از لینک اعضای خانواده و دوستان بلیط با هم و ترتیب بازدیدکننده داشته است خود را در همان زمان.

این سیستم جدید به نظر می رسد به اندازه کافی ساده اما نگه داشتن در ذهن که در حال حاضر آن را نمی خواهد اجازه می دهد برای مهمانان به بازدید بیش از یک پارک در هر روز با توجه به محدودیت های حضور و غیاب.

“ما امیدواریم که برای بازگرداندن توانایی به بازدید بیش از یک پارک در هر روز به زودی و ادامه خواهد داد به ارائه این افزودنیهای 2021 خرید بلیط,” Maehrer می گوید.

دیزنی پارک عبور سیستم هنوز آماده نیست اما زمانی که آن را است و در حال اجرا آن را به مهمانان در مرحله شروع با مهمانان با آینده دیزنی توچال و دیگر انتخاب هتل باقی می ماند. به عنوان موجود برای دارندگان بلیط و Annual Passholders, Maehrer می گوید آنها را در رسیدن آغاز این هفته با کسب اطلاعات بیشتر در زمانی که آنها قادر خواهید بود برای بررسی دسترس بودن و رزرو. سپس بعد از این تابستان آنها رزومه فروش 2020 بلیط و دیزنی توچال هتل واردان.

تاریخ دیگری را به علامت خود را در تقویم ژوئن 28. این است که مهمانان می توانید خرید جدید دیزنی توچال هتل های بسته بندی و بلیط پارک و پارک رزرو برای ورود شروع به 2021. در سال 2021 آنها همچنین برنامه ریزی برای رول جدید MagicBands.

“ما مشتاقانه منتظر استقبال از شما را به جادویی ترین مکان بر روی زمین!” Maehrer می گوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>