من اهمیتی نمی دهند اگر همه چیز Re-Opening — شما قرار نیست برای رفتن سرکش

پسر من پرسید که آیا او می تواند رفتن به ساحل به اویختن با دوستان و سپس رفتن به یکی از خانه های خود برای اتش

توسط ETELARESANKHABAR در 13 خرداد 1399
dont-gowild-when-reopen-1

پسر من پرسید که آیا او می تواند رفتن به ساحل به اویختن با دوستان و سپس رفتن به یکی از خانه های خود برای اتش آخر هفته گذشته. زمانی که من به او گفتم آن سخت بود او به من اطمینان داد که خوب بود چرا که ما دولت بازگشایی شد.

من به او به عنوان مثال از دوره نقاهت بعد از مسمومیت غذایی و سپس رفتن حق بازگشت به همان رستوران زیرا او احساس تا حدودی بهتر است. "است که می تواند یک ایده بد, درست است ؟ و آن را احتمالا نمی خواهد حتی درخواست تجدید نظر به شما. این نوع مانند آن. تنها یک میلیون بار بیشتر جدی و تاثیر آن بر مردم بیش از فقط شما. پس دوباره من پاسخ منفی است."

او خوشحال با من البته. اما داشتن پسر نوجوان خود را نفرت شما را برای چند هفته (یا ماه) از آنجا که شما در حال تلاش برای محافظت از او را (و هر کس در اطراف او) است که قیمت های کوچک به پرداخت.

به عنوان تمام 50 ایالت شروع به بازگشایی آن را احساس می تواند امیدوار و ترسناک در همان زمان. ما همه به دنبال عادی و راحتی. همه ما می خواهید به امن است.

من گم شده خیلی چیزها اما من به خصوص از دست غذا خوردن در یک رستوران. زمانی که من دیدن همه ی مکان های مورد علاقه من اجازه می دهد مردم را به ناهار خوردن در حال حاضر من احساس کشش به نشستن در تهویه مطبوع و سفارش nachos در حالی که نوشابه پر کردن مجدد جریان است. اما من احساس نمی کنم راست در مورد انجام آن در حال حاضر.

من می دانم که ما همه می خواهم چیزی بیش از به دعوت همه ما می دانیم که به خانه ما بزرگ باش و جلنگ جلنگ صدا کردن ما با هم در حالی که تفکر این است که بیش از همه.

اما بازگشایی معنا نیست که همه چیز در حال بازگشت به حالت عادی است و این یک مسابقه به انجام همه چیز. که یک راه بلیط بازگشت به مستند مردمی است.

NPR گزارش "کارشناسان بهداشت عمومی هشدار داده اند که در بسیاری از موارد متحده در حال کاهش محدودیت وجود ندارد و جلسه تمام معیارها به انجام این کار."

وقتی که من خواندن بیانیه ای که آن را به من می گوید من به سادگی نمی تواند اعتماد دستورالعمل در هر زمان وجود دارد امکانات جدید در محل قرار داده — من به اعتماد من دل و روده. و در حال حاضر دل و روده من است که به من گفتن برای ایستاده نگه داشتن بچه ها در خانه و ببینید که چگونه این اولین دور از باز شدن چند غیر ضروری کسب و کار می رود قبل از اینکه ما سرمایه گذاری بیشتر است.

باربارا فرر, مدیر بهداشت عمومی برای لس آنجلس می گوید: هنوز نه زمان است و نه "توصیه در این نقطه در زمان است که مردم باید در اجتماعی واحد با هم."

من به مشاوره بهداشت عمومی مدیر بیش از دولت گفت: این بازگشایی هر روز. و این کار من به مجموعه ای که به عنوان مثال و توضیح آن را به بچه های من نیز هست.

این بدان معنا نیست که شما هرگز نمی توانید شرکت یا میزبان گردهمایی. آن را وسیله ای برای جلوگیری از جمعیت به عنوان آنجا که ممکن است. این ویروس فوق العاده مسری است و آن را تنها یک سفر به یک رستوران و یا سالن به گسترش آن به بسیاری از — آیا شما احساس می کنید حتی از راه دور بیمار یا نه. وجود دارد به معنای واقعی کلمه افرادی که حامل ویروس اما باید صفر علائم بنابراین آنها همچنان به رفتن در مورد کسب و کار خود و در نهایت آلوده هر کسی به اندازه کافی تاسف به عبور از مسیر خود را.

I Don't Care If Things Are Re-Opening -- You're Not Supposed To Go Rogue
martinedoucet/گتی

ما نیاز به آرام کردن با بازی تاریخ و دریافت-togethers و گسترده احزاب در ساحل. مورد در نقطه: جای تعجب هیچ یک دریاچه از رشتهکوه اوزارک روز یادبود پارتی-قدم به تازگی آزمایش مثبت برای COVID-19. دقیقا چه هر کس از ترس اتفاق می افتد و دقیقا به همین دلیل هوشمند, علم-فکر مردمی شده اند و خود را نگران متحده دوباره باز کردن.

اندرو Noymer استادیار بهداشت عمومی در دانشگاه کالیفرنیا در ایروین گفت: New York Times, "وجود خواهد داشت متحده که باز خیلی زود و یا می گوید که بیش از حد محافظه کار است. آن سخت است برای نخ سوزن."

این مقاله در ادامه می گویند که "ome اپیدیولوژی دیدن علائم هشدار دهنده ارتجاعی به خصوص در جنوب و از آنجا که می توانید آن را به عنوان طولانی به عنوان سه هفته به عنوان یک فرد آلوده به تبدیل شدن به بیمار به اندازه کافی برای رفتن به بیمارستان تاثیر بازگشایی بعید است که بلافاصله قابل تشخیص."

دوباره من اعتماد کارشناسان کلمات در اینجا. دیدن دوستان و خوردن داخل یک رستوران و دو از چیزهای مورد علاقه من. اما ما به لحاظ اجتماعی فاصله بیش از دو ماه در حال حاضر. ما باید زوم تماس پیام کوتاه و بسیاری از مکان های ارائه منظقه وانت بنابراین شما می توانید غذا خوردن در ماشین خود را دریافت کنید برای کمی در حالی که حمایت از کسب و کار محلی.

ما می تواند زندگی اجتماعی فاصله طولانی تر اگر آن را به معنی جهان را بازگشت به حالت عادی سریع تر است. و زندگی بیشتر خواهد بود را نجات داد.

آن را دشوار است و بچه ها من نمی فهمم چرا من مایل به را به دوستان خود' کلمه برای آن است که آنها دیده نمی شود هر کس دیگری پس از آن باید برای آنها امن به اویختن با فرزند من.

آن را بدون ذهن و بسیار خوشحال به من: Veer در کنار محافظه کار بودن هنگامی که وجود دارد زندگی می کند در خط. من درک نیست که چرا مردم در حال رفتن کامل با مته سوراخ کردن در اینجا با همه از کارهای غیر ضروری و فعالیت های. این یک سیلی به مردمی که فوت کرده اند, و بهداشت و درمان کارگران هنوز مشغول به کار در سراسر ساعت برای ارائه در بیمارستان بستری موارد است.

روز دیگر یکی از دوستانم گفت: "آره من بیش از اجتماعی فاصله. من نمی خواهم به پوشیدن یک ماسک و یا ماندن در خانه این تابستان. اما آن ضربه دروغ گفتن در تخت بیمارستان با یک بازیابی و یا از دست دادن کسی که من دوست دارم از صمیم قلب."

او دقیقا راست وجود دارد یک تصویر گسترده تر در اینجا از برگشت وجود دارد و از سرگیری دوباره به زندگی ما در راه ما استفاده می شود. پس بیایید نه خودخواه تشکرها و رفتن کاملا rogue اینجا.

اگر شما به سادگی باید دریافت و دیدن مردم و یا در حال فکر کردن در مورد پرتاب کودک خود را به یک جشن تولد از لس آنجلس تایمز فراهم می کند یک خلاصه خوب از خطرات برای حالات مختلف بنابراین شما می توانید (امیدوارم) را تحصیل کرده ترین انتخاب برای خانواده شما.

پس از بازگشایی با یک دانه نمک است. وجود دارد در حال رفتن به برجستگی در جاده, اما ما می تواند به کاهش آن با زندگی ما قبل از COVID-19 زندگی فقط رتبهدهی نشده است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de