خارج شده و نیاز به ماسک برای تمام مشتریان که میخوام بگویید کارن?

اسکات اولسون/گتی جدید ماسک سیاست به اثر می رود در هفته آینده به عنوان موارد COVID-19 ادامه به سنبله در سراس

توسط ETELARESANKHABAR در 25 تیر 1399
masks-at-walmart
اسکات اولسون/گتی

جدید ماسک سیاست به اثر می رود در هفته آینده

به عنوان موارد COVID-19 ادامه به سنبله در سراسر کشور در تابستان امسال ملت بزرگترین خرده فروش است که در حال حاضر نیاز به تمام مشتریان به پوشیدن ماسک. خارج شده و اعلام کرد که ماسک جدید سیاست آغاز می شود که در هفته آینده خواهد بود یک نیاز در همه 9,000 از آن متعلق به شرکت ایالات متحده فروشگاه.

در حال حاضر هیچ فدرال دستور به پوشیدن ماسک وجود دارد, اما چند متحده گرفته اند کمر و مورد نیاز آنها را برای همه شهروندان خارج از خانه های خود. مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری می گوید: هر کس "باید از پوشیدن پارچه با پوشش زمانی که آنها را به بیرون رفتن در ملاء عام." CDC گفت: "پوشش صورت به معنای محافظت از افراد دیگر است." (و نه با پوشیدن یک ماسک نمی دهد شما Co2 مسمومیت — که ایمان بد استدلال بر اساس یک افسانه است.)

بهترین خرید نیز اعلام کرد آنها می شود که نیاز به همه خریداران به پوشیدن ماسک در سراسر کشور. Costco و استارباکس دو ملی دیگر زنجیره ای خرده فروشان که در حال حاضر یک ماسک سیاست. در بیانیه ای که امروز منتشر شد Walmart می گوید باشگاه سام مکان نیز گنجانده شده در ماسک سیاست.

"به عنوان تعدادی از تأييد موارد مشخصی در جوامع در سراسر کشور به تازگی بنابراین بیش از حد باید تعداد و نوع پوشش چهره حکم در حال اجرا" بیانیه می خواند.

به طوری که برگ یک سوال مهم: چه کسی قراره شکستن این خبر به Karens?

در حالی که بسیاری از عمده فروشان و فروشگاه های مواد غذایی منتقل شده اولیه خود "اجازه ترک آن را به فرد خریدار" ماسک موضع به یک "خوب هیچ یک از شما قادر به پلیس خودتان پس فقط پوشش صورت خود را سوراخ قبل از شما در آمده" است که متوقف نشده Karens از همه جنس از گوشی جهنم را در مورد آن.

مثل این که عمده "من اشتراک سمی مردانگی چون من به اوج خود رسید و در دبیرستان" vibes که انداخت خشم مناسب در یک پیر زن در Costco هنگامی که او پرسید که چرا او با پوشیدن ماسک.

و اجازه دهید فراموش نکنید این کاری بود که اساسا دروغ گفتن در انتظار برای او محلی معامله گر جو فروشگاه برای باز کردن در روز اول خود را از کسب و کار به طوری که او می تواند جیغ در مورد "حقوق" و تقلا کردن غول plumes بزاق با چنین نیروی sequins در حدود سال 2003 Bebe پیراهن بودند لرزش.

به عنوان COVID-19 داده ها در حال حاضر نشان دهنده بیش از 3.3 میلیون نفر در حال حاضر آزمایش مثبت برای coronavirus در سراسر کشور و بیش از 130,000 فوت کرده اند. موارد در حال افزایش است بنابراین به سرعت در بسیاری از شهرستانها نواحی و کشورهای در حال reimposing سنگین محدودیت برای کمک به مهار شیوع بیماری های جدید. نیاز به ماسک در تنظیمات عمومی است مسئول چیزی که به انجام است.

خارج شده است سیاست جدید رسما اثر طول می کشد شنبه, جولای 20.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب