قایق هفته: این 164-پا قایقرانی قایق بادبانی تبدیل به یک شناور کلوپ شبانه در لنگر

تضاد بین motoryacht و قایق بادبانی قایقرانی معمولا استارک با شب و روز تفاوت در طرح و بدنه اشکال است. حتی بزرگت

توسط ETELARESANKHABAR در 16 خرداد 1399

تضاد بین motoryacht و قایق بادبانی قایقرانی معمولا استارک با شب و روز تفاوت در طرح و بدنه اشکال است. حتی بزرگترین قایقرانی قایق بادبانی نیاز به ایجاد امکانات رفاهی برای دکل های در حال اجرا دنده و بدنه اشکال برای رسیدن به حداکثر خود قایقرانی بهره وری.

164-پا همه چیز در مورد U2 هم یک پرت و consolidator با ویژگی های جمع آوری شده از دور می رسد از موتور/بادبان طیف. با وجود چالش های فنی این motorsailer برآورده هر دو ماموریت ها و حتی بزرگتر—به نهایی حزب پلت فرم بر روی آب است. او یک سکوت قایقرانی قایق بادبانی در روز و شناور کلوپ شبانه در لنگر.

"مالک بزرگ تر از زندگی شخصیت می گوید:" ژرژ Bourgoignie یک کارگزار در فریزر قایق بادبانی که در زمان Robb Report در یک تور مجازی. "او عاشق قایق بادبانی او را دوست دارد احزاب و همه چیز در مورد U2 است playtoy. او همچنین یک ملوان قدیمی سکسی زیبایی از یک قایق بادبانی. بنابراین او تصمیم گرفت برای قرار دادن یک دکل در او."

برابر کردن سر برای ساحل باشگاه است و نزدیک به یک motoryacht استرن.

در نهایت قایق بادبانی طراحی شده در اطراف منشور Bourgoignie می افزاید که بدان معنی است که با داشتن سرگرم کننده است. "او شش زیادی staterooms به علاوه یک اتاق ماساژ," او می گوید. "از همه مهمتر او پژواک مالک تمایل به رفتن به لنگر قرار دادن اسباب بازی های بیرون عظیم سخنرانان با DJ و کامل را وارد کنید-در حالت حزب."

تکمیل شده در سال گذشته در ترکیه توسط ADA قایق بادبانی آثار قایق بادبانی است و هیچ ربطی به جاسوسی هواپیما و یا ایرلندی گروههای راک. بلکه این نام گرفته شده از مالک–اسرائیلی tech نجیب زاده–اولین قایق بادبانی, همه چیز در مورد U که به دنبال یک طراحی مشابه.

منهای دکل همه چیز در مورد U2 است که شبیه به یک motoryacht با 750-sq. پا flybridge که در آن احزاب را به لطف, هوای آزاد, امکانات پخت و پز و Bang & Olufsen سیستم صوتی. برای ورزشهای آبی عاشقان 430 فوت مربع استرن فرود نسبت به آب ایجاد شنا تمدید پلت فرم. باشگاه ساحل متصل می شود با این منطقه و هل می دهد تمام راه را به قایق بادبانی. شما نمی خواهد ببینید, ساحل, باشگاه مانند این در یکی دیگر از قایقرانی ترجمه شده.

U2

از تعظیم سالن به استرن باشگاه ساحل به مناطق مانند درونی میز ناهار خوری قایق بادبانی طراحی شده است در اطراف مناسبت های اجتماعی.

"یکی از صاحب کلید درخواست شد به هر عرشه مسطح بر روی یک سطح بدون پله ها به سفر در می گوید:" Bourgoignie در طول سفر است. "پس عرشه اصلی است که همه در یک سطح و سپس شما رفتن به flybridge و آن را در یک سطح است. عرشه پایین تر سطح شامل باشگاه ساحل."

معاصر داخلی نشان دهنده سادگی طراحی بیرونی. خطوط تمیز و تن خاکی هستند مربوط توسط چشمک می زند از zingy نارنجی. اصلی سالن ارائه می دهد مناظر اطراف از جمله کاپیتان دیدگاه از یکپارچه راس.

همه چیز در مورد U2 دیگر غیر معمول تناقض: پایان رسید در ترکیه جراحی بدنه رنگ کار, و کف, همه آمده از شمال اروپا در حالی که معماری دریایی است که توسط استودیو هلندی Ginton معماران.

All About U2

طراحی داخلی بر فضای سادگی و سبکی.

قایق بادبانی ذکر شده است برای $16.8 میلیون طریق فریزر قایق بادبانی. مالک قصد دارد برای ساخت یک حزب جدید قایق بادبانی بر روی پلت فرم های مختلف—یک 197-ft. اکسپلورر قایق بادبانی. اتمام دیگر مناطق همه چیز در مورد U2 زیر و سپس فراموش تور مجازی.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن