ویدئوها از شلوغ Lake Of The Ozarks حزب ویروسی در میان Coronavirus همه گیر

جیم دیویس/Facebook با وجود این همه گیر ویدئوها پدید آمده از یک بسته بندی شده در, Lake of the Ozarks محبوب م

توسط ETELARESANKHABAR در 4 خرداد 1399
ozark-crowding
جیم دیویس/Facebook

با وجود این همه گیر ویدئوها پدید آمده از یک بسته بندی شده در, Lake of the Ozarks محبوب میسوری نقطه تعطیلات

در حالی که 20 ژوئن ممکن است رسمی اولین روز تابستان, آخر هفته روز یادبود است که قطعا آن غیر رسمی kickoff. آمریکایی ها ازدحام سواحل دریاچه ها رودخانه ها و استخرهای میزبان بزرگ BBQs با نزدیک ترین دوستان و خانواده خود و در کشتی سوار در تعطیلات خانواده خود را به نقاط مورد علاقه. با توجه به COVID-19 گیر بسیاری از مردم تصمیم گرفتند به ضایعات معمول خود را برای تعطیلات آخر هفته برنامه ها و ماندن در خانه به منظور جلوگیری از گسترش بسیار عفونی و به طور بالقوه کشنده است. virus. دیگران نه زیاد — به گواه عکس ها و ویدئوها از partiers محبوب میسوری نقطه تعطیلات, Lake of the Ozarks.

در رسانه ها کلیپ ها و فیلم hoards از partiers بسته بندی شده در داخل و خارج از lakeside استخر — رقص و نوشیدن و به وضوح تمرین های اجتماعی فاصله هر تعریف از این واژه.

با توجه به یک گزارش از کانزاس سیتی استاراسکله تکان دادن شد از تمام قایق های زیپ از طریق آب و مخزن بود "پر از مسافرانی که مردم محلی و خارج از staters." با وجود این واقعیت است که رستوران ها و جاذبه های تنها به تازگی در دسترس برای باز کردن خروجی اخبار گزارش می دهد که در طول چند ماه گذشته این دریاچه هنوز هم مشغول.

"به نظر نمی رسد این دریاچه آهسته به همان اندازه به عنوان دور به عنوان قایق ترافیک و چیزهای شبیه به آن گفت:" محلی یعقوب Buehler شده است که در این منطقه برای چند ماه. "بدیهی است که این رستوران بودند و همه تعطیل. بسیاری از مردم در حال پایین آمدن در اینجا من فکر می کنم چون مدارس و ورزش; همه چیز بسته شده است. بنابراین ما شده اند قادر به انجام کار زیادی."

اما به عنوان جاذبه های آغاز شده بازگشایی و, برخی از مردم به ماندن در قایق خود را اجتناب از غذا خوردن در رستوران ها و پوشیدن ماسک هنگامی که در مکان های اجتماعی فاصله کمتر از یک اولویت برای دیگران — به عنوان می تواند نشان از عکس ها و ویدئوها.

"این فوق العاده است چرا که بسیاری از چیزها را در اینجا خیلی باز گفت:" رابین Sebers بازدید از ایالت ایلینوی است. "آن را به عنوان نزدیک به طبیعی به عنوان شما احتمالا می تواند دریافت کنید. ایلینوی است که هنوز هم تقریبا قفل شده است."

به عنوان استخرها و سواحل بازگشایی گزارش در حال حاضر رویه از مردم پیمانکاری ویروس در استخر احزاب از جمله در آرکانزاس که در آن رژیم صهیونیستی است. آسا هاچینسون به خبرنگاران گفت: از روز شنبه چند نفر که با حضور اخیر دبیرستان شنا, پارتی, قرارداد COVID-19, سی ان ان گزارش.

"یک دبیرستان شنا, پارتی که من مطمئن هستم که همه فکر می کردند بی ضرر بود. آنها جوان آنها در حال شنا, آنها فقط داشتن فعالیت و موارد مثبت ناشی از آن" هاچینسون گفت: یادآوری مردم به "نظم" در فعالیت های خود را.

"در طول این یادبود (روز) تعطیلات آخر هفته ما خواهند بود و ما می خواهید برای لذت بردن از خودمان می خواهید به یاد داشته باشید این تعطیلات و کسانی که خدمت کرده اند در کشور ما و با توجه به زندگی خود را در خدمت کشور ما است. اما بیایید امن و بیایید نظم در همان زمان" او ادامه داد.

در حالی که بسیاری از این کشور در روند بازگشایی بسیاری از ایالت ها هنوز تجربه یک افزایش در coronavirus موارد است. اگر شما به یک استخر و یا ساحل تابستان امسال همچنان به تمرین های اجتماعی فاصله هر CDC.

اطلاعات در مورد COVID-19 به سرعت در حال تغییر و ترسناک مامان متعهد به ارائه داده های اخیر در پوشش ما. با اخبار در حال به روز رسانی بنابراین اغلب برخی از اطلاعات در این داستان ممکن است تغییر کرده است پس از انتشار. به همین دلیل ما در حال تشویق خوانندگان به استفاده از منابع آنلاین از محلی بهداشت عمومی ادارات ، مراکز کنترل بیماریو سازمان بهداشت جهانی به باقی می ماند به عنوان مطلع به عنوان امکان پذیر است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن