kobe-gianna-bryant-funeral-
آلن Berezovsky/گتی

ونسا برایانت صحبت می کند پس از, دختر, Gigi برایانت با افتخار WNBA پیش نویس انتخاب

13-year-old Gianna “جی جی” برایانت و بسکتبال هم تیمی بوده است پس از مرگ به نام افتخاری WNBA پیش نویس میدارد تنها چند ماه پس از fatal helicopter crash که در زمان زندگی خود را. جی جی به همراه هم تیمی های او الهام Altobelli و Peyton چستر که به احتمال زیاد پیوست صفوف WNBA در سال 2024 کلاس و در مارس 17, 2020, بسکتبال انجمن رسمی ساخته شده با تلخ و شیرین ادای احترام به جوان بازیکنان بسکتبال. به مناسبت افتخار, چوچول زن, مادر ونسا برایانت مشترک یک پیام ویدئویی آنلاین گفت که پیوستن به WNBA بود و دختر او “رویای واقعی آمده است.”

کوبه برایانت به معنای بسیاری از چیزهایی که بسیاری از مردم اما به زنان WNBA او یک قهرمان و یک متحد. او مربی Gigi جوانان بسکتبال لیگ و تعمید او را با یک نام به افتخار او: او در “مامبای” او “Mambacita.” کوبه صحبت اغلب چگونه دختر خود را به ارث برده استعداد و شور و شوق برای ورزش و در طول مجازی WNBA برنامه تلویزیونی, ونسا teared تا توصیف آنچه در این عنوان افتخاری را به معنای به او دختر با استعداد.

“او می خواست به یکی از بزرگترین ورزشکاران از همه هم درست مثل او پدر” ونسا مشترک و اضافه کرد که جی جی “مشغول به کار خستگی ناپذیر هر روز” و “کوبه و جی جی دوست داشتم WNBA.”

“با تشکر از شما برای ارج نهادن به دختر کوچک من,” او گفت:.

WNBA کمیسر کتی Engelbert افتتاح شد این مراسم با تجلیل کوبه سهم به ورزش زنان و سپس آنه سه دختران جوان: Gigi الهام و Peyton.

“این ورزشکاران به نمایندگی از آینده WNBA. بازیکنان بودند که پس احساسات خود را دستیابی به دانش از, بازی, برگزاری نمایشگاه مهارت بودند که راه فراتر از سال خود را” کمیساریای اعلام کرد. “آنها به نمایندگی از نسل بعدی ستاره ها در لیگ ما شاید آنچه ممکن است Mambacita نسل است.”

سکس برادر و خواهر — که پدر و مادر نیز کشته در سقوط هلیکوپتر — افتخار خود را در یک پیام ویدئویی گفت: “او دوست داشت بازی بسکتبال و او بسیار سخت کار کرده در هنر و صنعت” و Peyton پدر افتخار دختر خود میراث های او چگونه “نمونه mamba ذهنیت و شدید رقیب. او مهارت و عزم راسخ برای بازی در WNBA چیزی است که من باید بدون شک او را به دست آورد.”

“در حالی که آن را به ارمغان می آورد درد ما نمی برای دیدن رویاهای خود را به ثمر می آیند,” Engelbert اضافه شده است. “من سپاسگزار هستم و با افتخار اعلام آنها امشب به عنوان افتخاری پیش نویس میدارد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im