ونسا برایانت افتخارات جی جی در روز تولد او با تشویق اعمال محبت


gigi-bryant-birthday
ونسا برایانت/Instagram

امروز شده اند Gianna برایانت 14th تولد

آن را سخت به این باور بوده است سه ماه پس از مرگ Kobe Bryant, دخترش, Gianna و هفت نفر دیگر که جان خود را از دست زمانی که برایانت هلیکوپتر سقوط کرد در کالاباساس کالیفرنیا. در حال حاضر همسرش ونسا, تجلیل دختر خود را در چه بوده است او 14th تولد با یادآوری اینکه هر کس به نوعی به یکدیگر است.

“Gianna عاشق پوشیدن لباس های قرمز تعظیم در مدرسه تصاویر. قرمز به معنای عشق و زندگی” برایانت نوشت: در Instagram. “به مناسبت Gigi امروز تولد, لطفا در نظر پوشیدن قرمز عنوان یک عمل محبت و یا نشان می دهد شما چگونه خواهد جیجی راه از او همیشه به همه چیز او بود او همه و led با مهربانی.”

او نوشت: یکی دیگر از پست علاقمند دخترش تولدت مبارک و گفت: “مبارک 14th تولد برای کودک شیرین من دختر بچه Gianna. مامان را دوست دارد شما بیش از من همیشه می تواند به شما نشان می دهد. شما بخشی از روح من برای همیشه.” برایانت همچنین heartbreakingly ذکر شده چیزهایی که او نتواند در مورد دخترش گفت: “من از دست شما خیلی روزمره است. من آرزو می کنم من می توانم از خواب بیدار و شما در اینجا با من است. من از دست شما لبخند خود را در آغوش گرفتن و خود را giggles. من از دست همه چیز در مورد شما جی جی. من شما را خیلی دوست دارم!!!!!!!”

برایانت باز کرده است تا در گذشته از طریق رسانه های اجتماعی در مورد درد و از دست دادن است که همراه با از دست دادن هر دو همسر و دخترش. “من تمایلی به قرار دادن احساسات من به کلمات. مغز من حاضر به قبول است که هر دو کوبه و جی جی رفته است,” او نوشت: در Instagram مدت کوتاهی پس از مرگ آنها. “من نمی تواند روند هر دو در همان زمان. آن را مانند من در تلاش برای فرایند کوبه رفته اما بدن من حاضر به قبول من Gigi هرگز دوباره به من. آن را احساس می کند اشتباه است. چرا من باید قادر به از خواب بیدار یک روز دیگر هنگامی که کودک من دختر نیست که قادر به آن فرصت؟! من خیلی از جا در رفته. او تا به حال بسیار در زندگی به زندگی می کنند.”

برایانت همچنین اجازه پیروان خود می دانیم او در روند ساخت دستبند قرمز نشان داده شده در تصویر برای خرید در دسترس عمومی و درآمد حاصل را به Mamabcita پایه و اساس است. این Mamba آکادمی ورزشی آغاز شد شوهر او که تغییر نام داده شد شامل “Mambacita” پس از مرگ آنها.

“لطفا با استفاده از هشتگ #PlayGigisWay با تشکر از شما. 5-1-06 Mambacita (ما در روند ساخت این دستبند موجود برای درآمد حاصل به نفع ما مارهای زهردار مناطق گرمسیر و Mambacita پایه و اساس است. من به روز رسانی خواهد شد شما با یک پست که ما باید آنها را برای خرید در دسترس”).

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>