ساعت vacheron Constantin جدیدترین منقول مدل نهایی روز پدر هدیه

جدید میراث Moon Phase رتروگراد تاریخ از ساعت vacheron Constantin به خوبی ممکن است ایده آل لباس دیده بان: کلاسی

توسط ETELARESANKHABAR در 23 اردیبهشت 1399

جدید میراث Moon Phase رتروگراد تاریخ از ساعت vacheron Constantin به خوبی ممکن است ایده آل لباس دیده بان: کلاسیک به اندازه کافی به لغزش در زیر کاف از یک پیراهن و در عین حال متمایز به اندازه کافی برای تحت تاثیر قرار دادن horology علاقمندان و تازه واردان به طور یکسان. با پدر روز آینده آن را نیز هدیه ای مناسب برای شیک پدر با عشق به کلاسیک ساعت.

این مدل آخرین به پیوستن به ژنو ساعت ساز را 14 سال "مجموعه تعالی Platine." همانطور که از نام آن پیداست شامل طیف استثنایی مدل های دستکاری شده در 950 پلاتین—به دنبال مجموعه ای را امضا "PT 950" نماد در سندبلاست شماره گیری بین 4 و 5 ساعت است.

Vacheron Constantin Patrimony Moon Phase and Retrograde Date

ساعت vacheron Constantin منقول فاز ماه و رتروگراد تاریخ حسن نیت ارائه میدهد از ساعت vacheron Constantin

"مجموعه تعالی Platine جمع آوری برخی از ظریف ترین تصفیه و پیچیده vacheron کنستانتین مدل های که در آن طراحی و ویژگی های کیفیت با تاکید بر استفاده از پلاتین برای 'هابیل' قطعات — مانند موارد صفحة تاج و دست و پنجه نرم می گوید:" مسیحی Selmoni سبک و میراث مدیر vacheron کنستانتین. "استفاده از پلاتین برای مجموعه تعالی Platine باعث می شود حس کامل در این زمینه آن را به عنوان نادرترین که گرامى ترین گرانبها و فلز با دوام مورد استفاده در haute horlogerie. علاوه بر این, پلاتین فلزی است که دشوار است به ویژه برای کار به خصوص هنگامی که آن را در مورد آن پرداخت و در پایان. نتیجه این تلاش برای " all-پلاتین در تمام انتخاب ساعتهای مجموعه تعالی Platine بسیار مدرن بیان کنیم: تک رنگ پیچیده با احتیاط و در عین حال کاملا شیک."

معرفی در سال 2017 در سفید و صورتی, طلا, حیاتی, Moon Phase رتروگراد تاریخ در حال حاضر می آید در یک 42.5 mm پلاتین مورد. نجیب فلزی سفید همچنین به نظر می رسد در تاج شماره گیری و دست و پنجه نرم. حتی نیمه شب آبی تمساح بند است و با دست دوخته شده با پلاتین و ابریشمی.

طراحی شده توسط اتوماتیک تولید 2460 R31L کالیبر (که همراه با 40 ساعت قدرت رزرو), سازمان دیده بان دارای دو ویژگی متمایز: ظریف moon phase نمایش است که به نظر می رسد از طریق یک پلاتین دیافراگم در 6 ساعت و پسرونده اشاره گر از نوع تاریخ نمایش است که به شکل یک نیم دایره در بالای شماره گیری نمایید. بیش از 20 سال گذشته دومی عارضه تبدیل شده است چیزی از امضای 245 ساله با نام تجاری.

با تشکر از شفاف یاقوت کبود caseback شما می توانید گرفتن یک نمای ریز به پایان رسید جنبش از جمله دایره ای-دانه mainplate و 22 قیراط طلا نوسان وزن طراحی شده برای بیرون کشیدن ساعت vacheron Constantin است مالت کراس آرم.

مدل قیمت برای $67,000 و در دسترس است در محدود بوتیک نسخه از 50 قطعه.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن