ساعت vacheron Constantin جدید و منحصر به فرد Les Cabinotiers ساعت قرار دادن تمرکز بر دقیقه تکرار

ساعت vacheron Constantin سبک و مدیر میراث مسیحی Selmoni است صحبت کردن در مورد اسب ادرار. قطعا "ردهها." من چک (

توسط ETELARESANKHABAR در 13 اردیبهشت 1399

ساعت vacheron Constantin سبک و مدیر میراث مسیحی Selmoni است صحبت کردن در مورد اسب ادرار. قطعا "ردهها." من چک (دو بار) در مورد من می خواهم misheard و بله در بین صحبت از métiers d'art و pièce منحصر به فرد chiming ساعت خواب با ژنو, قدیمی ترین ساعت ساز و با توجه به شش رقم برچسب قیمت مکالمه ما به نظر می رسد به منحرف را به ثبات حیاط.

نه بدون دلیل خوب است. بسیاری از قمر پیش Selmoni توضیح می دهد, ساعت ساز استفاده می شود اسب ادرار به طور خاص است که از مادیان به سخت شدن فولاد gongs یافت در اوایل دقیقه-تکرار ساعت. آنها می خواهم حرارتی فولاد تا حدود 1000 درجه سانتیگراد و سپس آن را سرد در, شور, اسب تزریق در نتیجه ان یک متبلور روند را سخت شدن خارج از جراحی بدون افت انعطاف پذیری آن است.

"ما نمی با استفاده از این روش دیگر می گوید:" 60 ساله یک لبخند دانستن پیچش یا حلقه زنی بی سر و صدا در سراسر چهره خود را. "اما آنچه می توانم بگویم این است که اگر شما یک مشتری از Les Cabinotiers و شما می خواهم خود را در دقیقه تکرار می شود غوطه ور در توالت ما بیش از شاد به تن دادن به درخواست شما."

Vacheron Constantin Les Cabinotiers Minute Repeater Tourbillon Sky Chart "A Celestial Note"

ساعت Vacheron Constantin Les Cabinotiers دقیقه تکرار گرداب آسمان نمودار "آسمانی توجه داشته باشید" حسن نیت ارائه میدهد از ساعت vacheron Constantin

آن را در اواسط صبح در یک روز بسیار گرم در سنگاپور و دیرین بنده (30 سال و شمارش) از محترم سوئیس maison اجازه داده است خود را لوکس از بین بردن خود قنتد, ژاکت, اما نه کراوات خود را. با وجود گرما و جت لگ Selmoni در حال انجام بهترین خود را به ارائه برخی از معتدل تأملاتی در ساعت vacheron Constantin آخرین Les Cabinotiers مجموعه دوبله La Musique du Temps. اگر چه که او را مشتاق به نقطه ای از این مجموعه است.

"آن را واقعا نمی," او می گوید. "تعریف Les Cabinotiers مورد pièces یونیک. اگر ما را به محصولات ما ارائه می دهیم مانند یک هرم Les Cabinotiers است در این اجلاس از ساعت vacheron Constantin از نظر ساعت و تزئینی صنایع دستی است. من نمی توانم مقایسه آن با [هسته ای] مجموعه است. اگر ما یک ماشین تولید کننده آن خواهد بود ما فرمول 1 تیم است."

بخش پشت Les Cabinotiers در سال 2006 تاسیس شد. ایده Selmoni توضیح می دهد که "دوباره به هم متصل با منحصر به فرد ساعتهای موجود در گذشته است." که سنت او می گوید ادامه داد: از قرن 18 به 20 و متوقف طولانی نیست پس از جنگ جهانی دوم است.

در ابتدا Les Cabinotiers شد یک کمیسیون تنها خدمات شناخته شده به عنوان آتلیه Cabinotiers. عنوان ترجمه شده تولید کننده می تواند تنظیمات یک قایق به یک مشتری سلیقه بنابراین بیش از حد خواهد ساعت vacheron ایجاد یک شخصی گاه شمار را با توجه به تقریبا هر هوی و هوس. Selmoni توصیف آتلیه هم به عنوان "یک کارگاه کوچک اختصاص داده شده به مشتریان ما خواسته" و "یک آزمایشگاه برای نشان دادن آنچه که ما قادر به انجام کار در شرایط از ساعت."

یکی از اولین ساعتهای برای تحویل ناشناس مشتری در سال 2011 بود که ولادیمیر یک فصل قطعه با 891 قطعات و 17 عوارض. با وجود اینکه یکی از پیچیده ترین ساعت های تا کنون ساخته شده بود که صرفا یک منادی از آنچه آمده بود. در سال 2015 به راحتی همزمان با ساعت vacheron را 260th سالگرد تقسیم تحویل مرجع 57260 جیبی که با 57 عوارض باقی مانده توسط برخی از حاشیه پیچیده ترین ساعت مکانیکی تا کنون ایجاد شده.

Vacheron Constantin Les Cabinotiers Minute Repeater Tourbillon Sky Chart "A Celestial Note" Caseback

ساعت Vacheron Constantin Les Cabinotiers دقیقه تکرار گرداب آسمان نمودار "آسمانی توجه داشته باشید" Caseback حسن نیت ارائه میدهد از ساعت vacheron Constantin

"بود که به منظور عمده برای له Cabinotiers می گوید:" Selmoni اشاره کرد که آن را به سفارش قبل از ولادیمیر. "آن زمان ما هشت سال برای تکمیل."

پس از لوئیس Ferla گرفت به عنوان مدیر عامل شرکت vacheron کنستانتین در سال 2017 آتلیه تکامل یافته است. به جای انتظار برای سفارشات مشتری این شرکت تصمیم به تولید یک سری از یکی کردن قطعات و ارائه آنها به مشتریان است. در اواخر سال 2017 آن را راه اندازی مفهوم در کیوتو; در سال 2018 از آن پرده برداری Les Cabinotiers Mécaniques Sauvages با الهام از حیوانات پادشاهی در پاریس.

Les Cabinotiers La Musique du Temps بودن ارائه شده در اینجا در سنگاپور است 40-عجیب و غریب-قطعه مجموعه—یا شاید یک سمفونی?—از chiming ساعت که نمی تواند بیشتر کلاسیک اگر آنها pranced در اطراف سالزبورگ در ruffs در حالی که تریلینگ فلوت سحر و جادو. که همه آنها یکی-آف—از دقیقه تکرار فوق العاده نازک با آن فریب آمیزی ساده به جلو مشخصات به جلال پیچیده Symphonia گراند Sonnerie "ششم سمفونی" (که گراند و ریزه اندام sonneries و یک مورد با حکاکی بخشی از نمره از بتهوون سمفونی ششم)—گدا باور است. همه این تلاش—و فقط یکی از هر یک از سازمان دیده بان! متناسب با خود نادر قیمت در اطراف شروع $150,000 و از آنجا می گوید Selmoni "از آسمان را محدود است."

Vacheron Constantin 2015 Reference 57260 pocket watch

2015 مرجع 57260 جیبی مجهز به 57 عوارض. حسن نیت ارائه میدهد از ساعت vacheron Constantin

ساعت vacheron Constantin تخصص در زمینه ساعت که صدای ساعت یا صدای سنج ایجاد کردن زمان در تقاضا نیاز به معرفی ندارد اما با تقویت این مهارت شرکت دعوت کرده است سوال در مورد جاه طلبی های خود را برای پیشبرد chiming-سازمان دیده بان فن آوری است. در سال های اخیر بلندی تبدیل به یک میدان نبرد جدید و Audemars Piguet و Ulysse Nardin تبدیل شده است تا حجم.

است ساعت vacheron صدایی اهداف خود را برای پیوستن به نزاع? "می تواند پاسخ بله اگر ما می خواهیم به رقابت با [Audemars Piguet] Supersonnerie برای مثال می گوید:" Selmoni. "اما من آرزو می کنم موفق باشید به هر کسی که تلاش می کند. هیچ هدف ما این است که به صدای بلند به اندازه کافی شنیده می شود در یک محیط پر سر و صدا شفاف و هماهنگ است."

ساعت vacheron خاص جاه طلبی او توضیح می دهد این است که به بهتر نازک chiming, ساعت, ترکیب دو زمینه ساعت سازی خوب با هم. "نازک تر حرکت سخت تر از آن است که به روشنی و با صدای بلند" او می گوید. "چرا ؟ به دلیل نازک تر حرکت نزدیک gongs به یکدیگر به طوری که آنها وارد رزونانس."

Vacheron Constantin Minute Repeater calendar

دقیقه تکرار تقویم جنبش فقط 5.70 میلی متر ضخامت مسکن 438 قطعات. حسن نیت ارائه میدهد از ساعت vacheron Constantin

برای نشان دادن تفاوت او تولید یک جفت ساعت: یکی از ساعت vacheron فوق العاده نازک دقیقه تکرار طراحی شده توسط کالیبر 1731 (که فقط 3.9 میلی متر ضخامت) و یکی با کالیبر بزرگتر 2755 QP (که دارای یک تقویم دائمی است و 7.9 میلی متر ضخامت). من هیچ موتزارت و اتاق پر از پچ پچ اما به گوش من دومی غنی تر, واضح تر و شاید حتی بلندتر. "این بسیار مشکل تر به لحن یک دقیقه تکرار زمانی که این جنبش بسیار نازک," او می گوید. "من فکر می کنم ما می توانیم آن را بهبود بخشد."

که فرآیند توسعه را در تولید در سوئیس, اما پرونده از ساعت vacheron را شنیداری دستاوردها خواهد شد به سیستم وارد شده در انگلستان است. این شرکت در حال حاضر سوابق سازیاموسیقی زنگی از هر دقیقه تکرار آن باعث می شود در استودیو 2 از لندن Abbey Road Studios که هنوز هم پژواک با صدای بیتلز و پینک فلوید.

"ما در واقع ضبط شده است همه ما دقیقه تکرار از سال 1992 می گوید:" Selmoni. "از آنجا که زمانی که به تماشای دوباره برای خدمات ما باید مطمئن شوید که هنگامی که ما ارائه آنها را به عقب صدای آنها یکسان است."

Vacheron Constantin Symphonia Grande Sonnerie

این Symphonia گراند Sonnerie ویژگی های تربل ردیابی 20 ساعت از قدرت رزرو برای strikework. حسن نیت ارائه میدهد از ساعت vacheron Constantin

Les Cabinotiers قطعات به خصوص کسانی که با grand عوارض مانند دقیقه تکرار شده است محبوب با خریداران به لطف افزایش هزینه برق در چین و جاهای دیگر. برای مطمئن شود, این تصادفی نیست که این شرکت برگزار شد دو نفر از سه مجموعه پیش نمایش در شهرستانها. اما با توجه به محیط فعلی این ساعت ممکن است یک زمان سخت پیدا کردن یک خانه در طرف دیگر از جهان است. لوکا Solca یک ژنو مبتنی بر لوکس تحلیلگر در Sanford C. Bernstein می گوید که به عنوان یک نتیجه از رمان coronavirus او انتظار چینی صرف به سقوط 50 درصد در سه ماهه اول سال 2020 در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته 30 درصد در سه ماهه دوم و قبل از بازگشت از 10 درصد در نیمه دوم سال 2020 است. پیش بینی این امر در هر کجا اتباع چینی صرف پول در مجموع از جمله سرزمین اصلی چین و هنگ کنگ ماکائو و ژاپن و اروپا است که می گویند همه جا. و کسانی که پیش بینی های عمل بر فرض که همه گیر حل سریع.

با وجود شواهد نشان می دهد ساعت vacheron است که به شدت متکی به چین (39 از آن 89 بوتیک وجود دارد) Selmoni اصرار دارد که له Cabinotiers نیست هدفمند در چینی و که مشتریان از سراسر جهان است. (در مطبوعات زمان Covid-19 تا به حال تبدیل شدن به جهانی همه گیر و موارد به نظر می رسد به اوج خود رسید.) او همچنین می گوید: هر کسی می تواند خرید و یا کمیسیون که خدمات همچنان ادامه دارد—یک Les Cabinotiers قطعه. تنها واجد شرایط ملاک این است که قادر به پرداخت هزینه آن است.

"این بسیار ساده فرآیند طبیعی است که در آن مشتری با نام تجاری و کاری کنیم با هم," او می گوید از راه اندازی ساعتهای. "در 80 درصد از موارد مشتریان نمی دانند دقیقا چه می خواهند. آنها می خواهند یک قطعه منحصر به فرد آنها می خواهند چیزی پیچیده چیزی خاص اما آنها هیچ ایده واقعی از آنچه آنها می خواهند. ما می گویند که آسمان را محدود و ما می توانیم آن را اثبات کند چرا که ما 57260."

این شرکت را آشکار نمی کند مقدار این یکی-آف—سوخت برای رمز و راز—اما به نظر می رسد احتمال وجود دارد که در حال حاضر حدود 100 Les Cabinotiers قطعات در گردش است.

Vacheron Constantin Tourbillon High-Jewelry watch 2260 caliber

دست مجمع Openworked گرداب بالا-دیده بان طلا و جواهر را 2260 کالیبر. حسن نیت ارائه میدهد از ساعت vacheron Constantin

"من له Cabinotiers قطعه از جمع آوری در آسیا می گوید:" رابرت شرق ساحل جمع آوری اجرا می شود که یک بشردوستانه-استراتژی شرکت. "او ارائه شده آن را به من به طور مستقیم از آنجا که ما تا به حال قبل از ملاقات و او می دانست که من جدی بود ساعت vacheron Constantin جمع آوری. این یک رز-سازمان دیده بان طلا با یک گرند feu مینا شماره از سال 2008 و یک [سفارشی] زمان-نسخه فقط یک Historiques Chronomètre سلطنتی سال 1907. این تنها نسخه با نیلی-آبی اعداد و نوشتن در شماره گیری. این شهر همچنین دارای ساعت vacheron امضا مالت عبور در شماره گیری فقط زیر 6 که نبود گنجانده شده در مدل تولید."

مبادلات مثل این یکی تقریبا همیشه اتفاق می افتد در پشت درهای بسته. ربکا راس یک کریستی تماشای متخصص توصیف Les Cabinotiers به حراج مجموعه تلفیقی کمیاب. تنها یک فرود آمده است در بلوک در حافظه اخیر: یک پلاتین دو رو دائمی-تقویم دقیقه تکرار آن به فروش می رسد برای $435,000 در حراج کریستی مهم ساعتهای حراج در مارس 2019 در دبی.

الکس قطبی سر ساعت برای قاره اروپا و شرق میانه فیلیپس سابق و یک ساعت vacheron Constantin کارمند می گوید: به دلیل کمبود خود را در بازار باز دو قسم است: "از آنجا که له Cabinotiers آغاز شده که قرار دادی قطعات آنها نه لزوما آسان به فروش برساند. بلکه مالک نمی خواهند به اجازه رفتن از آن. آنها یک رابطه شخصی با ساعت مچی." قطبی ویژگی های تاخیر در غیر سفارشی قطعات به این واقعیت است که این شرکت شده است و آنها را تنها برای چند سال. "ساعت vacheron نیست یکی از این برندها که در آن مردم فقط خرید یک ساعت مچی و تلنگر آن را به ایجاد برخی از پول نقد می گوید:" قطبی. "این است که نوع مشتریان و نه این نوع از نام تجاری. بسیاری از مردم که خرید این ساعت می خرید و آنها را برای عشق مکانیک و طراحی. آنها می خواهند به آنها را نگه دارید."

Vacheron Constantin Tourbillon High-Jewelry watch 2260 caliber

دست مجمع Openworked گرداب بالا-دیده بان طلا و جواهر را 2260 کالیبر. حسن نیت ارائه میدهد از ساعت vacheron Constantin

راه اندازی مشتری نیز به معنای واقعی کلمه سرمایه گذاری در یک مقدار زیادی از زمان. هنگامی که سازمان دیده بان شش چهره یا بیشتر اجرای آن می تواند سال صبر با توجه به Ruediger Albers, رئيس جمهور از Wempe زرگران یکی از شهر نیویورک مهم ترین بوتیک. "معمولا یک مشتری موجود است که هرگونه پرسش در مورد Les Cabinotiers ساعتهای می گوید:" Albers. "این بسیار منحصر به فرد, باشگاه کمی و آنها سقوط در عشق با تمام جنبه های مختلف هنری."

"این یک مسئولیت بزرگ برای ایجاد Les Cabinotiers قطعه می گوید:" Selmoni. "این ساعتهای ترکیب تمام مهارت های ما در ساعت vacheron Constantin. این ساعت بسیار با ارزش است اما ما باید مطمئن شوید که آنها نمی bling—که آنها تجسم تمام ویژگی های شما انتظار می رود از ساعت vacheron Constantin."

حتی اگر این بدان معناست که یک شیب در اسب ادرار.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن