دانشگاه ها با توجه به لغو کلاس های حضوری تا 2021

مدارس در سراسر جهان تقریبا لغو شده خود را در کلاس های حضوری به دلیل COVID-19 شیوع ویروس. به عنوان مثل بسیاری از مدارس در حال حاضر میزبانی کلاس های آنلاین به طوری که دانش آموزان می توانند ادامه تحصیل از خانه. اگر شما فکر می کنید که این امر می تواند یک وضعیت موقت فکر می کنم دوباره.

تبلیغات

دلیل این است که بیش از در ما چندین دانشگاه با توجه به لغو کلاس های حضوری حداقل تا 2021. با توجه به بیانیه ای توسط دانشگاه بوستون “بهبود طرح به رسمیت می شناسد که اگر در صورت بعید است که مقامات بهداشت عمومی بدانند آن را نا امن برای باز کردن در پاییز سال 2020 و سپس دانشگاه را از طرح احتمالی پیش بینی نیاز به در نظر بگیرید و بعد در بازگشت فرد شاید در ژانویه 2021.”

این به این معنی است که برای برخی از دانشگاه ها کلاس های آنلاین در حال انتظار به هنجار برای آینده قابل پیش بینی وجود آن جالب خواهد بود تا ببینید که چگونه امتحانات انجام خواهد شد و چگونه پروژه های دیگر ادامه خواهد داد. که می شود گفت این قابل فهم است که چرا برخی از دانشگاه ها با توجه به این.

دلیل این است که در حال حاضر وجود دارد هیچ درمان یا واکسن های موجود برای COVID-19 ویروس. این به این معنی است که حتی اگر مدارس برای بازگشایی این امر به این معنی است که دانش آموزان هنوز هم شانس آلوده شدن به علاوه ما تصور وجود دارد که احتمالا دانش آموزان و والدین که ممکن است در مورد رفتن به کلاس های حضوری.

در زمینه کلی. بیشتر بخوانید درباره Coronavirus Covid-19 آموزش و پرورش و بهداشت و درمان. منبع: نسخه.سی ان ان

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر