Drag Queens در حال کشیدن از همه گیر

حسن نیت ارائه میدهد از جیمز باک اکثر مردمی در حال کار از خانه در رنگ تی شرت و شلوار عرق—یا بدون شلوار در هم

توسط ETELARESANKHABAR در 2 خرداد 1399
Drag-Queens-pandemic-1
حسن نیت ارائه میدهد از جیمز باک

اکثر مردمی در حال کار از خانه در رنگ تی شرت و شلوار عرق—یا بدون شلوار در همه. ما در حال کشیدن خودمان از طریق روز پرتاب سلاح های ما به هوا و تکان دادن ما متناسب در همه این. زندگی نامشخص است که مدرسه در منزل تمام اما رسما لغو شد و آن را احساس می کند مانند تقاضا از همه نقش ما را بازی خواهد شکست ما.

اما اگر کسی به ما آموزش می تواند در مورد سختی آن را کشیدن جامعه است. مارشا P. Johnson خود شناسایی کشیدن ملکه و یکی از چهره های برجسته از شورشهای استون وال. او به رهبری برای مبارزه با تجاوز به حقوق و هموار راه را برای بسیاری از عجیب و غریب مردمی برای زندگی امن و معتبر زندگی می کند. Drag queens همچنان به انجام این کار, اما راه آنها نشان داده اند تا در طول همه گیر بر تابآوری و خوبی همه ما می تواند از یادگیری است. *Glares در اسلحه toting معترضان نظریه پردازان توطئه و تحت عنوان تشکرها که بیش از حد "بی حوصله" را به ماندن در خانه.* حتی در طول یک ملی مستند the show must go on.

Drag Queens Are Taking The Drag Out Of The Pandemic
حسن نیت ارائه میدهد از جیمز باک

هنگامی که اجتماعی فاصله رفت و به اثر کامل مکان های که در آن کشیدن هنرمندان به دست آورده بخش عمده ای از درآمد خود را بسته است. بدون میله, رستوران ها و باشگاه ها و غرور مراکز و یا مکانهای دیگر که در قرعه کشی یک جمعیت, drag queens مخاطبان خود را از دست داده و مباحث منظم که شامل نکات قابل توجهی.

ملکه مجبور به لغو تمام عملکرد و مطمئن شوید که آنها قادر خواهید بود به رزومه کاری خود را در شخص سرگرمی, اما آنها در بر داشت یک راه برای تبدیل اتاق نشیمن خود به مرحله است. Facebook Live, زوم و وب سایت های مانند StageIt اجازه داده اند نوازندگان هنوز هم به کسب درآمد در حالی که بیکار و در خانه گیر کرده. آن را نه تنها منابع خود را, اما همچنین عزم خود را برای بالا بردن روحیه مردم است که drag queens ستاره.

یک رستوران در ایندیانا به نام Fiddleheads ارائه شده است Dragside وانت. پوشیدن کفش پاشنه بلند و دستکش و ماسک با لب کشیده شده بر روی Jayda قرص یکی از نوازندگان که تحویل مواد غذایی به مردم ، جامعه آن را دوست دارد و احساس می کند شما با شادی. یک مشتری گفت: "این سرگرم کننده است. این است که برای قرار دادن یک لبخند بر روی صورت خود. این نشان می دهد که روزهای بهتری رو برای همه ما است."

تیلور کوچک, مدیر بهداشت و سلامتی در غرور مرکز ورمونت انجام می دهد به عنوان نیکی شامپاین با او شریک مرحله Emoji کابوس. او می داند که اهمیت نمایندگی برای دگرباشان جنسی جامعه است. او می گوید مامان ترسناک است که هنگامی که او انجام می دهد "نه تنها من قادر به ایجاد فضا برای folx از همه جنس سکسوالیته و هویت و به گرد هم می آیند در یک محیط امن(r) اما من همچنین ایجاد که برای خودم. Emoji و من غرور خودمان را در ایجاد حوادث است که در حال فراگیر فراتر از تجاوز+ هویت و همیشه در تلاش برای بهبود و گسترش دهد."

Drag Queens Are Taking The Drag Out Of The Pandemic
حسن نیت ارائه میدهد از تیلور کوچک

کشیدن ملکه داستان ساعت تبدیل شده اند به طور فزاینده ای محبوب در فضای امن در مدرسه و کتابخانه های عمومی برای کودکان و نوجوانان و بزرگسالان است. حتی Sesame Street دعوت بیلی پورتر در هوا به نمایش زیبایی در تنوع در حالی که شکستن کلیشه های جنسیتی. ترین فرد داستان ساعت trolled توسط احمقها که فکر می کنم drag queens خواندن کتاب برای بچه ها در مورد عشق و محبت هستند کودک معتادان اما می گوید: نفرت است که همیشه تحت الشعاع قرار عشق و حمایت از افرادی که نشان می دهد برای گوش دادن به داستان و آواز آهنگ با افسانه ملکه است.

نمایندگی کاهش قلدری افزایش عزت نفس و بهبود احساس انزوا. همه ما احساس بسیار جدا شده در حال حاضر به ویژه دگرباشان جنسی و جنسیتی متنوع کودکان و نوجوانان و دانش آموزان است که متحدان و یا باشگاه ها در مدرسه برای پیدا کردن پشتیبانی می کند. COVID-19 مجبور است داستان ساعت به آنلاین اما کتابخانه ها و LGBTQIA+ سازمان را ساخته اند مطمئن مجازی برای ایجاد فضاهای امن. خانواده برابری به تازگی نینا غرب از RuPaul کشیدن مسابقه میزبان یک داستان زنده ساعت و از آن شگفت انگیز بود.

Drag Queens Are Taking The Drag Out Of The Pandemic
حسن نیت ارائه میدهد از تل Saidon

ما همه به دنبال راه هایی برای پیدا کردن معنی دار اتصالات در داخل جوامع ما. ما می خواهیم به کمک کند اما احساس درماندگی خودمان را در زمان. وجود دارد بسیاری از منابع پیشنهاد راهنما و برنامه های در دسترس, اما می توان آن را سخت به قطع از طریق سر و صدا از اطلاعات بسیار.

به منظور رسیدن به بهترین اعضای جامعه تیلور کوچک می گوید مامان ترسناک است که دانشگاه ورمونت مرکز پزشکی در برلینگتون ایجاد یک PSA به نام Coronavirus کشیدن به آموزش شهروندان در خصوص راه های دسترسی و پشتیبانی در طول بیماری همه گیر. ستاره PSA شد drag queens های محلی و عجیب و غریب آیکون. کوچک, نام نیکی شامپاین می گوید: "آنها را انتخاب کرد [این افراد] به ارائه اطلاعات در یک نزدیک و آسان به درک و خنده دار راه. تجاوز+ اعضای جامعه خود را منعکس شده در طرح های جامعه, اما آن را نیز ارائه یک شکل از آموزش و پرورش برای کشورهای مستقل مشترک المنافع/het folx وجود دارد که ممکن است نیاز به انجام برخی بیشتر یادگیری است."

یادگیری چیزی است که من شده اند نگران و نه در توجه به کودکان مدرسه در منزل. به عنوان یک LGBTQIA+ مربی من در آموزش و درگیری های زبان لغو شده است. من نگران رگرسيون است که اتفاق می افتد به صورت عجیب و غریب و حقوق اساسی درک درستی از آنچه عجیب و غریب جوانان و دانش آموزان باید در خانه و مدرسه است. اما زمانی که آن را احساس به عنوان اینکه تمام حرکت را متوقف کرده است, دیدن حوادث مانند مجازی کشیدن Brunches یا LGBTQIA+ فیلم چیزهای بی اهمیت میزبانی غرور مرکز ورمونت و والدین از شمال انگلستان به من یادآوری می کند که ما ممکن است آهسته اما ما نمی تواند متوقف شود.

نیکی شامپاین می کند که یک قطعه از مشاوره در مورد ما coronavirus کمد ، "هنگامی که شما در حال کار از خانه در ادامه به لباس تحت تاثیر قرار دادن—آن را نه تنها خود را به همکاران حسود, اما آن را نیز نشان داده شده است به بهبود خلق و خوی خود را. Folx بر این باورند که ما با قرار دادن بر روی لباس های زیبا برای افراد دیگر اما واقعا این برای ما! ما می دانیم که چگونه افسانه ما را نگاه کنید و آن را احساس می کند خیلی بهتر است چون تنها کسی که مهم است این است که شما."

از طریق زوم یا bedazzled ماسک کشیدن جامعه ما نشان می دهد که در حال حاضر شاید بیش از همیشه زمان برای درخشش.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب