انگلستان مراقبت از ساکنان خانه بازسازی نمادین آلبوم را پوشش می دهد

رابرت Speker/توییتر این پوشش می دهد یک راه درخشان برای نگه داشتن ساکنان درگیر در طول مستند ساکنان در خانه م

توسط ETELARESANKHABAR در 26 تیر 1399
Care-Home-Residents-album-covers-
رابرت Speker/توییتر

این پوشش می دهد یک راه درخشان برای نگه داشتن ساکنان درگیر در طول مستند

ساکنان در خانه مراقبت امکانات شده اند در lockdown برای ماه می باشد. قادر به دیدار با دوستان و یا خانواده خود را ترک امکانات برای گردش یکی از فعالیت های مدیر در یک خانه مراقبت در ادگور انگلستان تا به حال یک ایده درخشان برای چگونه به نگه داشتن چیزهای سرگرم کننده — او دوباره یاد آلبوم را پوشش می دهد با استفاده از این ساکنان به عنوان مدل.

رابرت Speker که با این نسخهها کار در Sydmar تسلیم خانه مراقبت می خواستم برای پیدا کردن یک راه برای نگه داشتن ساکنان خوشحال و مشغول طول مستند که آنها در حال حاضر شده است به مدت چهار ماه. بنابراین او پرسید: برخی از ساکنان اگر آنها می خواهم به شرکت در آن, آرایش, خالکوبی, عکاسی و ویرایش و آمد تا با جدید آلبوم را پوشش می دهد که آیا اصل عدالت آنها سزاوار است.

"من ساخته شده این پیشنهادات که آلبوم و که ساکن مناسب نگاه و یا تا به حال مبهم شباهت به هنرمند" Speker توضیح داده شده در توییتر. "سپس من پیشنهاد این ایده به هر ساکن ، با کمال میل همه آنها را شاداب و شاید کمی ژولیده اما خوشحال به شرکت کنند."

رابرت Speker/توییتر
رابرت Speker/توییتر

Speker توییتی side-by-side عکس اصلی را پوشش می دهد و Sydmar تسلیم ساکنان جدید را پوشش می دهد و بقیه آنها می گویند سابقه است. درخشندگی خود را به سرعت رفت و ویروسی و جهان معرفی شد به 93 سال ورا که آدل مشهور را پوشش میدهد. اسپرینگستین را یاد Born In The U. S. A. پوشش در حال حاضر تبدیل شد در انگلستان به دنیا با پوشش آبی-jeaned مارتین استاینبرگ. رم کوهن به نظر می رسد که دیوید بووی به دنبال هر بیت ،

رابرت Speker/توییتر
رابرت Speker/توییتر

او همچنین به آنها ارسال شده در Instagram تشویق مردم برای به اشتراک گذاشتن و لذت بردن از زیبایی از خود ساکنان است. "یک پروژه کوچک من برای از نو خلق کردن آلبوم را پوشش می دهد با ساکنان و سرپرستان در Sydmar تسلیم مراقبت در منزل. خانه شده است در مستند در حال حاضر برای 4 ماه," او نوشت.

رابرت Speker/توییتر
رابرت Speker/توییتر

Speker کار کرده است که در Sydmar تسلیم پس از 2015 موفق به کسب قلب خانه مراقبت قبل از این آخرین پروژه. "رابرت همچنان مبهوت ما را با خود خلاق و تا حدودی" خارج از جعبه "ایده" Sydmar تسلیم مدیر جولی دیوی گفت: در صفحه اصلی وب سایت.

رابرت Speker/توییتر
رابرت Speker/توییتر
رابرت Speker/توییتر

"به این وضعیت است که در آن می تواند ماه قبل از تغییر وضعیت برای آنها و نیاز به نگه داشتن آنها را شاد و سرگرم و پر از روح است هرگز بیشتر مهم" Speker نوشت: در یک GoFundMe صفحه او ایجاد شده برای حمایت از این مراقبت صفحه اصلی تماس با آن را نشان می دهد باید در. "افراد مسن باقی خواهد ماند در مستند برای مدت زمان طولانی," او نوشت: "و من می خواهم به خود را در زمان به عنوان شاد و پر از لذت و علاقه خود را به عنوان امکان پذیر است." او در حال حاضر مطرح $3100 و می گوید که این اقدام را به زوال عقل دوستان موسسه خیریه در بریتانیا.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب