توییتر پرچم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ناراحت کننده ‘نژادپرستانه نوزاد’ تصویری


Screen Shot 2020-06-19 at 8.25.58 AM
دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن / توییتر

توییتر اضافه شده است یکی دیگر از برچسب هشدار دهنده به یکی دیگر از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توييتها

هفته پس از پلت فرم رسانه های اجتماعی و رئیس جمهور حال عمومی عقب و جلو, توییتر قرار داده است یکی دیگر از برچسب هشدار دهنده بر روی یکی دیگر از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توييتها و این بار پس از رئیس جمهور به تغییر تصویری از یک جفت از کودکان نوپا ساخته شده به مانند سی ان ان پخش با تیتر “وحشت زده todler [SIC] اجرا می شود از نژادپرست کودک.”

آن را بسیار روشن به هر کسی که با چشم که تصویری نیست از سی ان ان پخش. اگر شما چشم پوشی آشکار غلط املایی “todler” آن را حتی با برچسب “@carpedonktum,” نام meme creator که از آن ساخته شده. توییتر ارسال شده هشدار در صدای جیر جیر ضعیف آن را به عنوان “دستکاری رسانه ها” که مربوط به یک صفحه با منابع معتبر توضیح ریشه های تصویری و چگونه ما می دانیم که آن جعلی است.

توییتر اضافه شده است که “چندین روزنامه نگاران تایید کرد که تصویری که به اشتراک گذاشته شده توسط رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن ویرایش شده است و ویژگی های جعلی سی ان ان chyron. اصل سی ان ان داستان است که از سال 2019 گزارش یک دوستی بین دو کودکان نوپا.”

بنابراین نه تنها مغلوب ساختن پیشی جستن به اشتراک گذاشتن یک ویدیو از یک doctored سی ان ان قطعه اما این “نژادپرست کودک” تبلیغات تصویری است که ظاهرا PSA در مورد گسترش “خبر جعلی.” بنابراین در تلاش برای متوقف کردن گسترش خبر جعلی تهمت فقط ترجمه تحت اللفظی خبر جعلی.

این حرکت توسط توییتر است که مطمئن شوید که برای دوباره تنش بین تهمت و پلت فرم. فقط هفته پیش توییتر را شکست و از آن دیرینه سیاست عدم مداخله با آنچه رئیس جمهور می گوید در آن پلت فرم و افزود: “واقعیت را بررسی کنید” برچسب به یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن توييتها هدایت خوانندگان به منابع خبری معتبر که گفت: داستان واقعی — شبیه به آنچه که توییتر در حال انجام است با این آشفته “نژادپرست کودک” صدای جیر جیر. به زودی پس از آن, توییتر, مخفی یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن توييتها و گفت: این تجاوز خود را به استانداردهای جامعه توسط “ستایش خشونت است.” در این توییت رئیس جمهور گفته بود معترضان در مینیاپولیس در پی جورج فلوید را به قتل خواهد بود.

مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ با امضای یک فرمان اجرایی آن آغاز می شود به دور تراشه در حمایت های حقوقی سایت های رسانه های اجتماعی مانند Twitter و Facebook را وقتی که می آید به محتوای کاربران خود پست. Facebook نیز گام برداشتن در ماه های اخیر برای جلوگیری از گسترش جعلی اخبار و اطلاعات غلط در آن پلت فرم و موسس مارک زوکربرگ تبدیل شده است بیشتر و بیشتر آوازی در مورد نقش رسانه های اجتماعی سایت های بازی در توقف تبلیغات مانند تصویری تهمت فقط به اشتراک گذاشته.

هنوز توییتر شده است یکی از رئیس جمهور های مورد علاقه راه برای گسترش اطلاعات غلط به 82 میلیون پیروان پس قبل از انتخابات و ما نمی توانیم تصور او توقف مگر اینکه پلت فرم می شود بسیاری شدیدتر با آن انتقاد و سرزنش. ما دوست دارم به آن را ببینید. اما آیا این احتمال وجود دارد که در واقع اتفاق می افتد ؟ فقط زمان خواهد شد بگویید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>