توییتر اضافه شده یک " واقعیت چک به یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن توييتها

برنده McNamee/گتی و توییتر سایت های رسانه های اجتماعی مانند Facebook و Twitter در حال پیوستن به مبارزه با ا

توسط ETELARESANKHABAR در 8 خرداد 1399
donald-trump-twitter-fact-check
برنده McNamee/گتی و توییتر

سایت های رسانه های اجتماعی مانند Facebook و Twitter در حال پیوستن به مبارزه با اخبار جعلی

با جهان هنوز هم گریبانگیر توسط coronavirus همه گیر اقتصاد رو به یکی از بدترین رکود در تاریخ انتخابات راست در اطراف گوشه, گرفتن دقیق اخبار است مهم تر از همیشه. و توییتر در حال پیوستن به مبارزه برای جلوگیری از خبر جعلی از گسترش آنلاین. برای اولین بار در سایت های رسانه های اجتماعی که مورد علاقه رئیس جمهور تهمت اضافه شده یک واقعیت جستجوگر به یکی از توییت برچسب آن را "بالقوه گمراه کننده است."

در روز سه شنبه مغلوب ساختن پیشی جستن به دروغ ادعا کرد در توییتر که پست الکترونیکی-در رای گیری منجر به گسترده رای دهندگان تقلب. تحت دو از توییت های خود را در سخنرانی دراز وشدیداللحن پیروان می تواند دیدن لینک مطالعه "دریافت حقایق در مورد پست الکترونیکی-در برگه های رای" که منجر به سرپرستی واقعیت-چک کردن صفحه پر از حقایق لینک به منابع خبری معتبر و خلاصه ای از مقالات است که افشا و خنثی چه تهمت گفته بود. حقیقت این است که پست الکترونیکی-در برگه های رای نمی تواند افزایش در تقلب انتخابات و رای گیری از طریق پست خواهد بود یک راه برای ایمن نگه داشتن نوامبر انتخابات ریاست جمهوری نگرانی در مورد کوروناویروس در ادامه به گسترش است.

این یک حرکت است که باعث تهمت به رفتن در عین حال یکی دیگر از ارسال به سخنرانی دراز وشدیداللحن متهم توییتر از "دخالت در سال 2020 انتخابات ریاست جمهوری" و "خفقان آزادی بیان است." او همچنین نوشت که او "نمی خواهد اجازه می دهد آن را به اتفاق می افتد."

توییتر نشده علنا اظهار نظر در خاص که فوران اما می گویند که اصل واقعیت جستجوگر کاربردی برای مغلوب ساختن پیشی جستن توييتها بود به ارائه "چارچوب" در اطراف رئیس جمهور اظهارات. ""این توییت به طور بالقوه حاوی اطلاعات گمراه کننده در مورد رای گیری فرآیندهای شده اند و برچسب به ارائه اضافی بافت اطراف پست الکترونیکی-در برگه های رای" توییتر سخنگوی کتی Rosborough سی ان ان گفت کسب و کار از طریق ایمیل. "این تصمیم در راستای رویکرد ما به اشتراک گذاشته شده در اوایل این ماه."

چه ما نمی دانیم که در این نقطه است که آنچه در آن به معنی برای مغلوب ساختن پیشی جستن آینده توییتهایی. خواهد پلت فرم ادامه به این موضع حتی وقتی که می آید به برخی از بحث برانگیز بیشتر ادعا می کند ؟ ما فقط می توانیم امیدوار باشیم که به سود گسترش حق و حقیقت و مبارزه با اخبار جعلی بنابراین مردم آمریکا می دانند که خود رئیس جمهور است که نادرست است.

این اولین بار است که توییتر استفاده کرده است یک واقعیت جستجوگر در هر یک از مغلوب ساختن پیشی جستن توييتها اما نه برای اولین بار سیستم عامل رسانه های اجتماعی را به waded جعلی اخبار میدان جنگ. برای برخی از زمان در حال حاضر, Facebook شده است با استفاده از واقعیت چکرز برای هشدار به کاربران زمانی که داستان های به اشتراک گذاشته شده به طور گسترده ای ممکن است معتبر می باشد. Facebook بنیانگذار مارک زوکربرگ صحبت کرده است در گذشته در مورد مسئولیت او احساس می کند برای اطمینان از پلت فرم خود را نمی کند تبدیل به یک محل برای اطلاعات غلط به گسترش rampantly به خصوص پس از انتخابات ریاست جمهوری 2016.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im