Tulsa شهردار به وعده خرید Cybertrucks برای اداره پلیس اگر تسلا Relocates به اوکلاهما

سایبری پلیس می تواند به زودی به یک واقعیت در کشور سبز—مرتب کردن بر اساس. چرا که شهردار Tulsa, Okla., می خواهد

توسط ETELARESANKHABAR در 30 اردیبهشت 1399

سایبری پلیس می تواند به زودی به یک واقعیت در کشور سبز—مرتب کردن بر اساس.

چرا که شهردار Tulsa, Okla., می خواهد به خرید یک ناوگان از Cybertrucks خود را برای اداره پلیس اگر تسلا انتخاب این شهر به عنوان محل بعدی خود را Gigafactory.

روز پس از آن گزارش شد که تولسا یک فینالیست برای خودروساز سوم ما کارخانه شهردار G. T. Barnum تصمیم به رفتن در این حمله. با توجه به توییتر سیاستمدار ارسال شده رندر از صبرانه انتظار برقی وانت انجام می شود تا مانند یکی از پلیس ماشین پلیس. به bynum پیشنهادی در این توییت که اگر تسلا خواهد سرمایه گذاری در تولسا شهر خواهد همان را انجام دهید.

"اگر @تسلا و #تولسا تیم برای تغییر جهان آن را تنها خواهد بود حق #BuyLocal" او هنوز توییتی. او همچنین برچسب گذاشته شده توسط شرکت توییتر-وسواس مدیر عامل شرکت Elon Musk.

The Tesla Cybertruck

تسلا Cybertruck تسلا

اواخر هفته گذشته آسوشیتد پرس گزارش داد که تسلا تا به حال تنگ کردن عرصه برای آخرین آن گیاه به دو فینالیست—Tusla و Austin, Texas. اخبار سرویس اضافه شده است که مقامات از خودروساز تا به حال حتی دو بازدید از سایت امکان پذیر است در تولسا که در هفته. در مارس مشک نشان داد که این شرکت به سراغ مکان در "مرکزی ایالات متحده آمریکا" برای یک کارخانه که در آن آینده Cybertruck خواهد بود ساخته شده است.

مدت کوتاهی پس از این گزارش به bynum منتشر شد بیانیه ای که در آن او گفت که او را دیدم بسیاری از شباهت های بین تولسا و تسلا. شهردار همچنین پیشنهاد کرد که تسلا خواهد بود بعید است در صورت هر گونه مقاومت مواجه در شهر خود بر خلاف آن است که این شرکت مواجه شده است و در کالیفرنیا در طول شیوع کروناویروس. مشک صرف مقدار از دو ماه را با صدای بلند شکایت در توییتر در مورد آالمدا کانتی را مستند سفارشات که مجبور تولید در فریمانت کارخانه متوقف شد برای نزدیک به دو ماه.

"در حالی که من نمی توانم اظهار نظر در مورد پروژه های بالقوه آن را روشن است که تسلا و تولسا بودند جعلی در همان روح" شهردار نوشت. "هر دو تاسیس شده توسط پیشگامان که خواب بزرگ و ساخته شده از آن اتفاق می افتد. هر دو در تلاش برای تغییر جهان با یک نوع جدید از انرژی است. هر دو سرمایه گذاری بزرگ در آنچه مهم: مردم. Tulsa یک شهر نیست که سرکوب کارآفرینان—ما حرمت آنها. و به عنوان تسلا همچنان به سرعت در حال تغییر حمل و نقل در سراسر جهان, من نمی توانم تصور کنید که یک جای بهتر برای آنها بیشتر است که کار مهم تر از سبز کشور است."

در حالی که به bynum به نظر می رسد انجام می شود و همه او می تواند برای بستن قرارداد با تسلا از آن باقی مانده است دیده شود که آیا پیشنهادهای خود را خواهد هر گونه تاثیر در تصمیم گیری نهایی است. هفته گذشته در مدت کوتاهی پس از آن آشکار شد که خودروساز بود شکایت کرد آالمدا کانتی مشک تهدید به حرکت خود شرکت از کالیفرنیا و نقل مکان به "تگزاس/نوادا است." تکان دهنده, Austin شهردار حتی نمی نیاز به وعده خرید یک ناوگان از Cybertrucks.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de