تهمت و تهدید به قطع کمک های مالی اگر مدارس را به طور کامل نمی بازگشایی


donald-trump-cut-funding-for-school
تراشه Somodevilla/گتی

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید به قطع بودجه فدرال از مدارس که نمی بازگشایی به زودی

پس از همه گیر شروع کرده اند و به فکر و نگران بازگشایی مدارس و چه اتفاقی خواهد افتاد برای 2020-2021 سال تحصیلی. شهر نیویورک اعلام کرد که دانش آموزان را تلو تلو خوردن و غیاب و تنها حضور در کلاس های مدرسه یک تا سه روز در هفته و فلوریدا گفت که آنها نیاز به تمام مدارس برای بازگشایی در ماه اوت هر چند اکثر مدارس متحده و مناطق در سراسر کشور هنوز به اعلام شرکت قصد دارد برای 2020-2021 سال تحصیلی. بسیاری از مدارس ممکن است یک انتخاب برای بازگشایی یا نه اگر تهمت است چیزی برای انجام با آن. پس از همه کلاه تویت در روز دوشنبه که “مدارس باید بازگشایی در پاییز” مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر تهدید به “قطع بودجه” به مدارس که نمی خود را دنبال دیکتاتوری دستور.

پس از شکایت در توییتر در روز جمعه 8 ژوئیه سال 2020 است که CDC دستورالعمل برای بازگشایی مدارس “بسیار دشوار و گران قیمت” و “غیر عملی” مغلوب ساختن پیشی جستن تهدید برای دیدار با CDC و در حال حاضر CDC در حال تغییر مدرسه خود را بازگشایی شیوه به کمتر “دشوار” است که ما فقط می توانیم فرض کنیم معنی آنها کمتر خواهد بود امن به عنوان به خوبی.

سپس تهمت شکایت کرده است که دیگر کشورهای اروپایی کمتر coronavirus موارد از امریکا خود را باز کرده اند مدارس و whined که امریکا نیست انجام همان. او همچنین گفت: برخی از مزخرف در مورد دموکرات ها مایل نیست در مدارس به باز قبل از انتخابات به ظاهر بی اطلاع است که با فرمانداران جمهوریخواه نیست خود را باز مدارس هنوز هم پس از مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید به “قطع بودجه” به مدارس که نمی بازگشایی این سقوط است که وحشتناک است.

همچنین هنگامی که ما در محاوره می گویند: “چگونه مدارس رفتن به بازگشایی” ما در حال صحبت کردن در مورد مدرسه و سال که به معنای واقعی کلمه شروع ماه آینده. ماه آینده در حالی که این کشور شاهد بزرگترین خوشه در coronavirus موارد پس از همه گیر آغاز شد.

تصمیم به بازگشایی مدارس در نهایت خواهد شد ساخته شده توسط محلی و رهبران دولت اما می داند که چگونه آنها واکنش نشان می دهند اگر تهمت کاهش بودجه دولت برای مدرسه خود را. “ما بسیار رفتن به تحت فشار قرار دادن فرمانداران و هر کس دیگری برای باز کردن مدارس گفت:” در یک میزگرد بحث و گفتگو در کاخ سفید در روز سه شنبه. “باز در پاییز. ما می خواهیم خود را در مدارس باز است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین دو برابر کردن عجیب قریب منطق است که دموکرات ها و جو بایدن به طور خاص می خواهید به نگه داشتن مدارس بسته سیاسی به دست آورید. “آنها فکر می کنند که جاوا برای آنها خوب سیاسی, به طوری که آنها نگه داشتن مدارس بسته شده,” او گفت:.

به عنوان CDC گزارش شده است که آماده سازی خود را در دستورالعمل های جدید برای بازگشایی و معاون رئیس جمهور پنس doles را مبهم مشاوره به رهبران محلی به “خیاط برنامه های خود را” به طوری که بچه ها می رفتن به مدرسه در حالی که به طور همزمان گفت که “CDC توصیه های هستند [نه] در نظر گرفته شده به جای دولت و قوانین محلی و هدایت” وجود ندارد درست راهنمایی در مورد دقیقا چگونه هر کسی که قرار است با خیال راحت به ارسال بچه خود را به مدرسه این سقوط و متاسفانه به نظر نمی رسد مانند ما می توانیم از رئیس جمهور و یا دولت به رهبری راه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>