شش نوجوان فعالان سازمان 10000 نفر اعتراض در نشویل

اخبار کانال 5 Nashville این سه نوجوان که در رسانه های اجتماعی سازماندهی و رهبری بزرگترین اعتراض در تاریخ اخ

توسط ETELARESANKHABAR در 17 خرداد 1399
nashville-teen-activists
اخبار کانال 5 Nashville

این سه نوجوان که در رسانه های اجتماعی سازماندهی و رهبری بزرگترین اعتراض در تاریخ اخیر برای این شهرستان

ما دیده ایم مردم از همه سنین پیوستن به این تظاهرات بیش از مرگ جورج فلوید, سیاه, مینیاپولیس, مردی که به قتل توسط پلیس هنگامی که یک افسر سابق زانو در گردن او برای بیش از هشت دقیقه است. بنابراین نباید هر جای تعجب است که شش نوجوانان سازمان یافته و رهبری 10,000-فرد اعتراض در نشویل — از آنجا که کودکان و نوجوانان می توانید با انجام کارهای شگفت انگیز.

جید فولر نیا کالینز, Zee توماس, کندی, سبز, Emma Rose اسمیت و Mikayla اسمیت — سنین 14 تا 16 — غریبه بودند قبل از اتصال در رسانه های اجتماعی در حالی که های خود خشم و انزجار بیش از فلوید مرگ است. آنها به سرعت تبدیل خشم به عمل و سازماندهی یک تجمع — بزرگترین در تاریخ اخیر — با توجه به این Tennessean.

"همه ما را در توییتر" کالینز گفت: ایستگاه خبری WTVF. "و این که چگونه از آن آسان است به انجام چیزی شبیه به این."

به زودی, نوجوانان آغاز شد FaceTiming و با تشکیل یک ائتلاف آنها به نام 4, تغییر, حمایت, Black Lives Matter نشویل. آنها یک طرح ساخته شده و به زودی پس از این تجمع برنامه ریزی شده بود.

بیش از 10 ، 000 مردم تبدیل شده تا به این تجمع برگزاری نشانه هایی است که خواندن "سیاه و سفید زندگی می کند ماده" "عدالت برای جورج فلوید" و "پایان سکوت سفید" با توجه به WTVF. بسیاری از خواندن اشعار و داد عاطفی سخنرانی در مورد تجارب خود را. آنها خود را پرداخت توجه به فلوید توسط همه تخمگذار پایین در خیابان. شعار خود را برای تظاهرات ؟ "نه یکی بیشتر."

"به عنوان نوجوانان ما خسته از بیدار شدن از خواب و دیدن دیگر فرد بی گناه بودن مقتول در روز روشن" توماس گفت: در یک سخنرانی در طول این رویداد با توجه به نشویل صحنه. "به عنوان نوجوانان ما حساسیت به مرگ چون ما دیدن ویدئوها از مردم کشته شدن و در روز روشن به گردش در سیستم عامل رسانه های اجتماعی. به عنوان نوجوانان ما احساس می کنیم می تواند یک تفاوت در این دنیا اما ما باید."

معترضین پر حدود یک مایلی رزا پارک بلوار جشن دویست ساله در نزدیکی پارک. آنها در نهایت راه خود را به سمت مرکز شهر نشویل که در آن آنها متوقف شده توسط پلیس به زانو و خواندن نام دیگر سیاه و سفید مردان و زنان کشته شده به دست پلیس از جمله فلوید و Breonna تیلور.

"این برادران و خواهران خود را. این مردم در جامعه خود را از مردم شما می دانید که احساس مظلوم. مادران و پدران خود را در حال کشته شدن به دلیل رنگ پوست خود را, چرا که مردم می ترسند از آنها" اسمیت یکی از شش مادرش گفت:. "ما همه می توانند گرد هم می آیند به عنوان یک جامعه برای متوقف کردن آنچه اتفاق می افتد و که نژادپرستی به پایان می رسد در کشور ما است."

"ما نیاز به تغییر و امریکا" فولر اضافه شده است. "من می خواهم به شما بچه ها به دیدن همه است."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن