آیا 'Vanderpump قوانین' فقط راه اندازی یک لاس وگاس بر اساس Spinoff?

براوو بینندگان شد نه تنها در معرض و در عین حال یکی دیگر از عروسی و BraGate اما آنها همچنین معرفی به Scheana

توسط ETELARESANKHABAR در 27 فروردین 1399
lisa-vanderpump-cocktail-garden-server
براوو

بینندگان شد نه تنها در معرض و در عین حال یکی دیگر از عروسی و BraGate اما آنها همچنین معرفی به Scheana را 'کلون'

این هفته Vander-خدمه سفر به لاس وگاس برای نه تنها جشن افتتاح Lisa Vanderpump کاملا جدید و خیره کننده رستوران Vanderpump کوکتل باغ داخل جمع Caesars Palace, اما همچنین تام شوارتز و کتی Maloney-شوارتز دوم عروسی — بدون کریستن Doute, البته.

"تام و من عروسی در جنگل بود که صادقانه همه چیز اما در حال حاضر ما مجبوریم همه ما برای آخر هفته. بنابراین شما می دانید آنچه که زندگی به شما دست لیمو شما فقط ازدواج در وگاس" کتی می گوید در صحبت کردن ،

البته این امر کاملا نمی تواند کتی و تام رویداد بدون اتهام تقلب و رسوایی. این زمان در اطراف ما متاسفانه استعداد هر, یاد, بی انتها یک آستر مانند فصل 5 "او یک f***ing ضرب و شتم همسر! به او نگاه کنید!" a la تام Sandoval در کشیدن.

براوو/تنور

در عوض ما کاملا ساختگی "مرموز سیاه در شوارتز چمدان" بخش.

"OK" شوارتز می گوید او به عنوان قطره سیاه پشت به او چمدان. "من فکر می کنم که مال شما."

tom bra vanderpump
براوو

"هیچ..." کتی می گوید: با یک اشتباه-کاهش-اسید-عصبانی نگاه در چهره خود را. شوارتز در ادامه به آن خنده, اصرار, سیاه, سینه بند او. "من هرگز دیده می شود که قبل از در زندگی من," او می گوید. "این من"

katie bra vanderpump
براوو

"من هیچ نظری ندارم آنچه را که چگونه است که بند رو به من چمدان" شوارتز می گوید: در سر صحبت کردن بعد گفتن کتی "شما در زمان این چمدان زمان گذشته است."

و در درست شوارتز, مد, او طول می کشد صفر مالکیت سینه و تلاش برای فشار تقصیر را به گردن کتی. "I'm so fucked," او می گوید او به عنوان طوفان خاموش.

ما نمی دانیم که چه غمگین: که شوارتز خواهد جلو و چیزی شبیه به این یا آن براوو واقعا فکر می کنم که ما می خواهم این سقوط بسیار به وضوح نوشته حاضر است. در هر صورت اجازه می دهد تا حرکت.

پس از ورود به اتاق هتل خود را در Caesars Palace, کمال, تماس تا Stassi پدر, علامت گذاری و درآمد حاصل از اشتباه بیش از کلمات خود را به عنوان او می پرسد برای اجازه.

"من می خواهم به اجازه شما برای پیشنهاد به Stassi," Beau شروع می شود.

"این خنده دار است من متوجه شدم که شما تا به حال بسیاری از دغدغه های مورد بیرون رفتن با او را هنگامی که شما برای اولین بار شروع به بیرون رفتن از علامت" پاسخ می دهد.

"شما همیشه نمی دانند چه ممکن است مناسب برای شما, پس از دوره کمال" او سپس می گوید به وضوح رها کمال. "من فکر می کنم خانواده تعادل هر یک از دیگر و من فکر می کنم خانواده بزرگ را ، من بسیار خوشحال به شنیدن این که کمال."

آمدیم کمال می گوید: "با تشکر از علامت; که به معنای زیادی به من. من واقعا آن را درک. من قول می دهم من یک پسر خوب-در-قانون هنگامی که زمان اتفاق می افتد."

"مشکل این است که من فقط می توانم قول می دهم او را به یک همسر خوب" علامت جوک, که, کمال پاسخ با "را سوزاند!"

ما پس از آن معرفی به Scheana look-a-like سرور Karrah در لیزا new Vegas رستوران — یک سرور که در نهایت به پایان می رسد تا با TomTom مدیر کل حداکثر Boyens. و این قطعا احساس می کند مانند براوو راه اندازی متقاطع برای لاس وگاس بر اساس Vanderpump قوانین spinoff نشان می دهد.

صحبت از Scheana ما حرکت بر روی کریستن Doute دیدار با Scheana که دوره نقاهت بعد از تخمک روش.

"نه خوب بود," Scheana گفت: از اول بازیابی عمل جراحی است. "بنابراین حتی اگر آن را یکی پس از آن من باید 10. من هرگز قرار بدن من دوباره از طریق این. آنها knock me out و بازیابی تخم مرغ در کمتر از پنج دقیقه. پس من فقط باید صبر کنید و نشستن در اینجا و پیدا کردن اگر حتی فقط یکی از تخم مرغ قابل دوام است."

هیچ بیشتر در مراسم عروسی. ما. می خواهید. بیشتر. Scheana. شما گوش دادن براوو ؟

بعد ما سوء ظن تایید شد: لیزا "به طور تصادفی" قرار داده و او را undergarments در شوارتز توشه (مطمئن Jan). او می گوید کتی که آن را او اب زیر کاه راه برگزاری شوارتز پاسخگو — و تماشای او را پیچ و تاب خوردن.

"همه همیشه می گوید او می شود دور با گه و او هرگز پاسخگو" او می گوید: به کتی. "اجازه دهید او را نگه دارید پاسخگو برای او چیزی نیست."

"او تو گه از خود" کتی پاسخ می دهد. "بیایید آن را انجام دهد."

"من همیشه شده است اما بیشتر به تازگی" تام می گوید: در صحبت کردن ، "من آگاه روشن و آن را احساس می کند بزرگ است."

در لس آنجلس, Dayna و برت رشد نزدیک در طول تاریخ دو با جیمز و Raquel. اما ما نمی مراقبت در مورد که کاملا به اندازه تماشای شوارتز اعتراف به کتی پشت در هتل خود را که او تعجب! — در حال حاضر از دست داد امضا سند ازدواج.

"کل دلیل ما اینجا هستیم که به دلیل کارهای اداری بود و جناح و آنها دست شما یک تکه کاغذ و شما نمی تواند نگه داشتن بر روی آن برای یک ساعت؟" کتی مناسب scolds شوارتز.

"آن را به لاس وگاس مرد" شوارتز در پاسخ گفت که در صحبت سر "حتی امکانات من از دست این گواهی نامه من را از دست دادن نیست آنچه مهم: لیزا bra."

بنابراین, آه, هستند آنها از نظر قانونی ازدواج کرده یا نه ؟ و خوب می دانم که او ارزش لیزا این, پستان بند, بیش از ازدواج خود را به کتی. سرد تام.

"من ازدواج ابله, اما آن را OK" کتی می گوید.

Vanderpump قوانین پخش سه شنبه در 9/8c بر براوو.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب