مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در حال حاضر آن را 'وطن' به پوشیدن ماسک

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن/توییتر مغلوب ساختن پیشی جستن به اشتراک گذاشته عکس گرفته شده در اوایل این ماه ا

توسط ETELARESANKHABAR در 31 تیر 1399
donald-trump-for-face-mask
دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن/توییتر

مغلوب ساختن پیشی جستن به اشتراک گذاشته عکس گرفته شده در اوایل این ماه از اولین بار او را در پوشیدن ماسک

مغلوب ساختن پیشی جستن شده است صریح برای ماه مورد نظرات خود را در پوشیدن ماسک. با وجود این واقعیت است که مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری و سازمان بهداشت جهانی دولت است که آنها جلوگیری از گسترش coronavirus و در واقع کمک به تهمت شده است خطرناکی ضد ماسک. با این حال به نظر می رسد او خود را تغییر لحن البته به طور خلاصه و در نهایت توییتی یک عکس از خود را با پوشیدن یک و خواستار آن را "وطن پرست."

"ما از ایالات متحده در تلاش های ما برای شکست نامرئی چین ویروس" مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی در حالی که هنوز هم با استفاده از یک نژادپرست اصطلاح برای توصیف ویروس. "بسیاری از مردم می گویند که آن را وطن پرست به پوشیدن ماسک صورت زمانی که شما نمی توانید به لحاظ اجتماعی فاصله. وجود دارد هیچ کس بیشتر میهنی از من مورد علاقه خود را رئیس جمهور!"

تصویر از سفر خود به والتر رید ارتش ملی مرکز پزشکی در اوایل این ماه — اولین و تنها زمان پوشیدن یک ، هر چند ساعت بعد او را در یک DC جمع آوری کمک های بدون ماسک. بسیار برای میهن پرستی. یا نجابت رایج است.

به روکش ماه پس از همه گیر آغاز شده که CDC با صدور دستورالعمل های جدید در ماه آوریل معرفی چهره پوشش مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که به احتمال زیاد به دنبال پیشنهاد. "من فکر نمی کنم من قصد دارم به انجام آن" مغلوب ساختن پیشی جستن در آن زمان گفت. "پوشیدن یک ماسک صورت به من خوش آمد می گوید رئیس جمهور و نخست وزیر دیکتاتورها پادشاهان و ملکه و من فقط آن را نمی بینیم." او همچنین اظهار داشت: در اوایل ممکن است که کارشناسان در حال یادگیری "خوب و بد ، آن را یک طرفه چیزی که آن را باور یا نه." او بارها و بارها گفت: پوشیدن ماسک یک انتخاب شخصی است و سپس بو دموکراتیک نامزد جو بایدن برای پوشیدن یک.

در هفته های اخیر مغلوب ساختن پیشی جستن البته تغییر گفتن فاکس نیوز "من برای همه, ماسک" و اضافه کرد که او را به پوشیدن یک "در یک وضعیت با مردم است." او سپس نشستم برای مصاحبه با وال استریت ژورنال و گفت: مسئله بزرگ با ماسک این است که مردم بی قراری با آنها. "آنها با قرار دادن انگشت خود را بر روی ماسک و آنها را خاموش و سپس آنها شروع به دست زدن به چشم ها و دست زدن به بینی و دهان خود را," او گفت:. "و سپس آنها نمی دانند که چگونه آنها گرفتار آن؟"


اما در حال حاضر به نظر می رسد ماسک ها یک وطن پرست بیانیه — اگر توسط میهنی او در نهایت به معنی قرار دادن آمریکا زندگی بالا دستور کار خود. بسیاری از, اما, دیدن این نوبت جدید در ماسک به عنوان انگیزه های سیاسی. در هفته های اخیر بالا مشخصات خواهان شکسته اند با مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد پوشیدن ماسک. "ما باید بدون انگ هیچ کدام در مورد پوشیدن ماسک" رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل یک جمهوری خواه کنتاکی گفت: در اوایل ماه جولای. "پوشیدن ساده پوشش صورت است که در مورد حفاظت از خودمان است; آن است که در مورد حفاظت از همه ما روبرو می شوند." سناتور مارکو روبیو تکرار بیانیه خود گفت: "هر کس باید فقط پوشیدن لعنت است."

"من حق سرانجام" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در نشستن با کریس والاس در فاکس یکشنبه. والاس و سپس خندید و تهمت عقب ننشستند. "من گفت: آن را به ناپدید می شوند. من دوباره آن را می گویند: آن را به ناپدید می شوند -- و من درست است."

اطلاعات در مورد COVID-19 به سرعت در حال تغییر و ترسناک مامان متعهد به ارائه داده های اخیر در پوشش ما. با اخبار در حال به روز رسانی بنابراین اغلب برخی از اطلاعات در این داستان ممکن است تغییر کرده است پس از انتشار. به همین دلیل ما در حال تشویق خوانندگان به استفاده از منابع آنلاین از محلی بهداشت عمومی ادارات و مراکز کنترل بیماری و سازمان بهداشت جهانی به باقی می ماند به عنوان مطلع به عنوان امکان پذیر است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن