تهمت نمی دانم چه انسولین است و شگفتی اگر او باید از آن استفاده کنید–تکواندو است که اتفاق می افتد


trump-insulin-fomo-1
SAUL لوئب/
دانیل SORABJI /گتی

اعتراف میکنم من معمولا نمی دیده بان هر یک از مغلوب ساختن پیشی جستن کنفرانس های مطبوعاتی عمدتا به دلیل آنها بسیار خشمگین من. خود را نادان نظرات و پی در پی درایو به سرزنش فشار قرار می دهد جدی دمپر در روز است. اما اظهارت اخیر خود در مورد انسولین آمد در سراسر newsfeed و من بزرگ احساسات در مورد آن.

در صورتی که شما از دست رفته آن مغلوب ساختن پیشی جستن در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز سه شنبه که در آن او اعلام کرد که با شروع سال آینده اکثر سالمندان در مدیکر خواهد بود قادر به خرید انسولین خود را برای $35 یک ماه یا کمتر در هر ماه. خیلی خوب. زمان انسولین با قیمت های نجومی هستند. به عنوان یک دیابتی نوع 1 که به معنای واقعی کلمه می میرند بدون انسولین, من به طور کامل حمایت از کاهش هزینه های. متاسفانه در این کنفرانس او می گوید: “من اصلا استفاده از انسولین است. من باید باشد ؟ متعجب? من هرگز در مورد آن فکر. اما من می دانم که بسیاری از مردم بسیار بسیار بد و آسیب دیده مناسب است ؟ باور نکردنی است.” بنابراین رئیس جمهور ایالات متحده که حتی نمی دانم چه انسولین است انسولین FOMO به هر حال.

مشاهده این پست در Instagram

من پاسخ خود را #type1diabetes سوال! 💉 چه نوع 1? این یک خودایمنی مزمن نامرئی بیماری است که در آن بدن من را ندارد انسولین کنه. هیچ انسولین = مرگ. آن است که همان بیماری به عنوان #type2diabetes 💉 بنابراین چه چیزی شما را به دریافت #انسولین ? من با استفاده از یک @tandemdiabetes پمپ انسولین که به من می دهد انسولین 24/7. من هم با استفاده از @dexcom مداوم گلوکز مانیتور برای تماشای قند خون من — من این کار را بر روی گوشی من از طریق برنامه و در پمپ انسولین صفحه نمایش. 💉 چرا شما #1 ? من احساس می کنم من نوع 1 تبدیل شده بود توسط یک ویروس. من مریض شدم و هرگز بهبود تا زمانی که من تشخیص داده شد 1.5 سال بعد. من بسیار بیمار در تشخیص—مرگ را به من اعتقاد پنج متخصصان پزشکی که من بیمار بود. من تشخیص داده شد چندین بار—بی اشتهایی مالیخولیا آلرژی است. 💉 چرا شما اتخاذ? بارداری با #type1diabetes می تواند مخاطره آمیز باشد. خیلی بیشتر از آن زمانی که ما شروع به تصویب ما سفر بیش از یک دهه پیش تر در حال حاضر — در حال حاضر وجود دارد بهتر فن آوری است. نیز وجود دارد خطر عبور نوع 1 به زیستی کودکان و نوجوانان. تصویب شد بهترین گزینه برای ما ساخت ما خانواده است. 💉 چه رژیم غذایی آیا شما به دنبال ؟ من 90% گیاهی و من از خوردن گلوتن گوشت یا لبنیات است. من دنبال این رژیم غذایی را نگه دارید التهاب پایین و به مبارزه با #breastcancer 💉 آیا شما را از ویتامین ها است ؟ بله من ویتامین D3, B12, a, سبزی, مکمل, زردچوبه و یک پروبیوتیک در علاوه بر این به من #اضطراب دارو. 💉 چه می شود اگر شما فقط متوقف به خوردن کربوهیدرات ؟ هیچ فقط هیچ. من مانند کربوهیدرات. مغز و بدن نیاز به سالم کربوهیدرات. دوم توقف کربوهیدرات مصرف نمی خواهد از بین بردن من نیاز به انسولین است. 💉 وجود دارد خواهد بود یک درمان ؟ من نمی دانم. من زندگی نمی کنند برای درمان. من باید برای مقابله با اینجا و در حال حاضر. 💉 شما فرزند در حال حاضر که علم خیلی پیشرفته است? هیچ. من تمایل به داشتن فرزند. من بسیار خوشحال هستم با خانواده ما و انتخاب ما به #اتخاذ 💉 شما باید سه ، بله. من یک دیابتی نوع 1 یک #breastcancersurvivor و من با اضطراب و باید تمام زندگی من. 💉 چه مدت شما شده است #دیابتی ? من تشخیص داده شد در دهه بیست سالگی من. این مه من است #13 #diaversary 💉 یک سوال برای من? 👇🏼👇🏽👇🏾👇🏿 . #whitesugarbrownsugar #mondaymotivation

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط راشل Garlinghouse (@whitesugarbrownsugar) در

من می دانم. من نباید تعجب. #45 به آسانی اعتراف به مصرف هیدروکسی کلروکین یک داروی مورد استفاده در درمان مالاریا با وجود هیچ مدرکی وجود ندارد که مانع از آن coronavirus. او همچنین brainstormed در کنفرانس های مطبوعاتی نشان می دهد که شاید گرما و نور و یا تزریق مواد ضد عفونی کننده ممکن است مفید در مبارزه با کروناویروس. ما دقیقا نمی برخورد با یک متخصص پزشکی در اینجا.

بعد از آن در کنفرانس پس از معاون رئیس جمهور پنس و تهمت ستایش خود را به چپ و راست برای همه خوب “فوق العاده ای” و “شفاف” کار آنها در حال انجام جراح عمومی آدامز در پاسخ به مغلوب ساختن پیشی جستن انسولین FOMO. او اظهار داشت: “بدن شما آقای رئیس جمهور در واقع باعث می شود انسولین اندوژن. و افرادی مثل من و شما ما را به خود ما به انسولین. بله ما استفاده از انسولین اما ما آن را به خودمان است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ ؟ “آه.”

مغلوب ساختن پیشی جستن مدیریت به عنوان او همیشه به هر گفتگو در مورد خودش: سهم او را خواسته و فوق العاده خود را مدیریت. او bragged که قیمت انسولین خواهد آمد “غلت پایین” برای سالمندان چرا که بر خلاف اوباما “فلج کننده الزامات” دولت به ایجاد یک “وضعیت رقابتی” با آوردن “بیمه تولید کنندگان و دیگر بازیکنان کلیدی” به جدول.

نکته ها: دیابت یک بیماری منحصر به فرد برای شهروندان ارشد. یک فرد در هر سنی می توانید یک فرم از دیابت نیاز به انسولین از جمله نوزادان. من مبتلا به دیابت نوع 1 زمانی که من 24 سال. هر چند من خوشحال هستم برای سالمندان در پزشکی خواهد شد که از مزایای کاهش هزینه انسولین و من نیز می دانم که تهمت نیست, کاهش قیمت انسولین از خوبی از قلب خود را. او نیز آن را انجام می دهند چرا که او یک نشانه چه بیماری دیابت و انسولین حتی در حال بدیهی است. او مباهات برای یکی از دلایلی که او به وضوح اظهار داشت: در کنفرانس.

او اظهار داشت که “این یک روز بزرگ برای سالمندان است. این فوق العاده است صرفه جویی در. و آن را اجازه می دهد تا مردم که شما می دانید اگر شما نگاهی به انسولین — من فقط نوشت: این پایین — go blind, سکته مغزی و قطع عضو و نارسایی کلیه و چیزهای دیگر.” سپس “من امیدوارم که سالمندان در حال رفتن به یاد داشته باشید آن را به دلیل بایدن کسی است که ما را به جام جم زیرا آنها نمی دانند چه آنها انجام می دهند. آنها بی کفایت بودند.” که دوباره خواندن. او می خواهد سالمندان به “به یاد داشته باشید آن است.”

او در تلاش برای امن ارشد آرا—نه تنها با صرفه جویی در آنها را به برخی از پول نقد اما تخمگذار سرزنش اوباما و بایدن. دو whammy. تهمت نمی تواند کمک کند اما نام-تماس با مانند یک کودک پیش دبستانی در یک یدک کش-از-جنگ مطابقت با بیش از یک توپ در زمین بازی. از آن بدتر که او نمی داند چه به انسولین است—اما او آن را می خواهد برای خودش—مانند آخرین قطعه از کیک تولد در کودک ، آه و دلیل انسولین بسیار گران است چرا که بایدن و اوباما با توجه به مغلوب ساختن پیشی جستن “بی کفایت.” اوه طنز.

واقعیت این است که دیابت داره. مامان ترسناک گزارش کرده است که برخی از بیماران دیابتی در حال رانندگی به کانادا که در آن قیمت ها به شدت پایین تر برای خرید ارزان تر انسولین است. انسولین هزینه های افزایش یافته است 1000% (شما بخوانید که به درستی) در 20 سال گذشته باعث بسیاری به خطرناکی بود مجبور به جیره انسولین است.

واقعیت این است که مگر من اداره انسولین 24/7 من خواهد مرد. بنابراین مهم نیست که چه قیمت است چون من باید برای پیدا کردن یک راه برای پرداخت آن است. هیچ درمان های جایگزین مانند حرکت, مکمل های ضروری, روغن, دارو, قرص, مراقبت های کاریوپراکتیک و یا یک رژیم غذایی خاص—می تواند به درمان بیماری های خود ایمنی. (و هیچ مالاریا, مواد مخدر, مواد ضد عفونی کننده و نور ماوراء بنفش کار نخواهد کرد یا نه.)

اگر هزینه انسولین کاهش می تواند برای سالمندان در پزشکی, چرا نمی توانید آن را کاهش داد برای همه ؟ CDC گزارش می دهد که یکی در ده آمریکایی ها زندگی می کنند مبتلا به دیابت یا 34.2 میلیون نفر است. 5-10 درصد از این بیماران دیابتی نوع 1 مثل خودم. برای کسانی از ما با دیابت و ما هزینه های پزشکی هستند “بیش از دو بار به عنوان بالا به عنوان برای افراد بدون دیابت است.”

من انسولین به تنهایی است که تنها یکی از بسیاری از قطعات از مدیریت دیابت است—retailed در 2400 دلار برای نود روز عرضه است. این را شامل نمی شود من پمپ انسولین و لوازم پزشكي قرار ملاقات آزمایشگاه تساوی مداوم گلوکز نظارت بر منابع اضطراری قند خون پایین کیت, سرنگ, الکل, سواب, تست نوار lancets گلوکز متر یا کتون نوار. این همچنین شامل نمی شود من سالانه دیابتی معاینه چشم یا من کل هزینه های بهداشت و درمان مانند یک بیمار در مراجعه به پزشک عمومی و یا سالانه من خوب کاری با من متخصص بیماریهای زنان.

عمومی آدامز به اشتراک گذاشته شده در طول کنفرانس مطبوعاتی “تا آنجا که انسولین می رود ما می دانیم که دوباره هفت میلیون نفر از مردم در واقع وابسته به انسولین است. ما می دانیم که از یک نوع 1 دیابت نظر 1.6 میلیون آمریکایی به دیابت نوع 1 و بیشتر از همه از آنها وابسته به انسولین است.” اما من به خوبی آگاه است که انسولین هزینه نخواهد بود کاهش برای همه ما است. مغلوب ساختن پیشی جستن است و تنها به هدف “کمک به” کسانی که او فکر می کند رای خواهد داد برای او در ماه نوامبر. بقیه از ما هستند یکبار مصرف از جمله کودکان (که نمی تواند رای) زندگی می کنند که مبتلا به دیابت نوع 1.

دیدن و در عین حال تیتر دیگر در مورد بیماری من شکنجه است از جمله تمام COVID-19 دیابتی داستان های ترسناک. اما آن را کاملا احساساتی که رهبر ایالات متحده سوالات اگر او نیاز خود را دریافت کنید برخی از انسولین را امتحان کنید در حالی که میلیون ها نفر از ما رنج می برند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im