Tracee Ellis Ross 47 و او را به ذبح

آن را سخت به این باور است که هوشمند و خیره کننده دختر Diana Ross خواهد که هر چیزی به نا امنی در مورد. معلوم Tracee Ellis Ross (از مشکی رنگ) تا به حال ترس از آواز با وجود رابطه با یکی از موسیقی های نمادین ترین زن divas. اما در فیلم جدید توجه داشته باشید راس غلبه بر ترس او را آواز عموم برای اولین بار در نقش خود به عنوان داستانی خواننده فضل دیویس. اشتراک مامان ترسناک: https://bit.ly/3bBD9VI

Set در جهان خیره کننده از L. A. صحنه موسیقی راس دیویس به عنوان یک سوپراستار که استعداد و نفس رسیده اند ارتفاعات باور نکردنی. مگی (Dakota Johnson) توسط گریس overworked دستیار شخصی که گیر کرده در حال اجرا errands با یک راز فشار جانبی به عنوان یک تولید کننده موسیقی. مادرم را مربوط به فضل معضل هنگامی که او در زمان طولانی manager (Ice Cube) ارائه یک انتخاب بین یک دراز مدت روی لئامت دادن در وگاس و یا به دنبال longshot از آلبوم جدید.

اگر شما مانند یک احساس خوب, فیلم با موسیقی متن فیلم بزرگ (شش آهنگ ها ثبت شد توسط Ross) حماسه لباس و هالیوود glitz این فیلم برای شما. همچنین نمره یک برای سالمندان که هنوز کشتن بازی و گفت: به جهنم با این متنفرم که قرار دادن تاریخ انقضا بر سیاه برتری.

با راهنمایی از تیم اجرایی در موسیقی جهانی به فیلمسازان استخدام محترم تولید کننده موسیقی رادنی Jerkins همچنین به عنوان شناخته شده Darkchild برای نظارت بر کل soundtrack— او قبلا همکاری با این هنرمندان به عنوان بیانسه, جنیفر لوپز, لیدی گاگا, Mary J. Blige, جانت جکسون و بسیاری از بسیاری دیگر.

کارگردان Nisha susan mccann (آخر شب) که همچنین مشتاق مامان ترسناک خواننده توجه داشته باشید برجسته عدم حضور زنان در سراسر تصمیم گیری جداول در صنعت موسیقی. جانسون و الیس درخشش به عنوان شروع به یادگیری چیزی از دیگری است. نشاط راس در نهایت تحقق شخصی خود او رویای تبدیل شدن به یک خواننده قابل مشاهده است در عملکرد خود را. راس خودش توصیف 47 و “جذاب تر از همیشه” و ما به توافق برسند. لطفا به ما دادن زندگی با مو و لباس و صدای. آن را به ارزش صبر کنید.

اقامت متصل به مامان ترسناک

یوتیوب: https://www.youtube.com/user/ScaryMommyTV

سایت: https://www.scarymommy.com

Facebook: https://www.facebook.com/thescarymommy/

Instagram: https://www.instagram.com/scarymommy/

توییتر: https://twitter.com/scarymommy

Giphy: https://giphy.com/scarymommy

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de