'Top Chef' روکش: در آخر برنده ثابت و پز نیست و فقط برخی از لنگ '80s, مد زودگذر

در این فصل ما گذاشتن درپوش هر قسمت از بالا آشپز همه ستاره لس آنجلس. شما می توانید بررسی کنید که تا به حال به خ

توسط ETELARESANKHABAR در 30 خرداد 1399

در این فصل ما گذاشتن درپوش هر قسمت از بالا آشپز همه ستاره لس آنجلس. شما می توانید بررسی کنید که تا به حال به خود را بسته چاقو و به هفته گذشته است.

در یک فصل تجلیل لس آنجلس یک لا افسانه بود به طرز محسوسی وجود ندارد: Wolfgang Puck. مطمئن پر افاده نیویورکی را به ورزش میشده آشپز به ستاره که شد یک ستاره خود را. اما او بسیار مهم تر به اواخر قرن 20 آمریکا ناهار خوری از سواحل شرق منتقدان او را به اعتبار. در سال 1980 در ضربه رستوران Spago و به خصوص در Chinois در اصلی جن کمک راهنما در دوران fusion آشپزی با ادغام آسیایی و اروپایی سنت. شاید برخی از اخراج از جن است که به سادگی باقی مانده نفرت از آنچه که روند تفویض به: سوشی tacos در Guy Fieri تک سبز چمنی است.

هر چند بالا آشپز's ملیسا پادشاه بود و به احتمال زیاد فکر کردن در مورد نه جن و نه شهردار Flavortown در این فصل همه ستاره آخر خود را métier بود در ذهن او با آمیختن ایتالیا و چین است. "اصطلاح فیوژن دارای یک پوشش بد," او می گوید. "من واقعا می خواهید به تغییر است." او تا به حال چهار ظروف بیشتر برای خدمت در این فصل برای دیدن اگر او می تواند متقاعد کردن قضات که فیوژن نباید تنزل به 1980s مانند مراقبت از خرس و اسید شلوار جین را بشویید.

برای آخر,, ملیسا, تخت حصيري-کلاه بابا Bryan Voltaggio و جذاب underdog استفانی Cmar باید طبخ چهار وعده غذایی این دوره از زندگی خود را با کمک برخی از sous سرآشپزها ، Lee Anne وانگ برایان Malarkey, و کوین Gillespie ظهور از مه خود را برای پیوستن به رقیب سابق برای کمک به آنها را در سراسر خط پایان در توسکانی. این cheftestants قرعه کشی, چاقو, جفت سپس درایو را به فلورانس برای الهام گرفتن و فروشگاه.

melissa lee anne top chef

ملیسا خرید با sous chef برای روز. عکس: حسن نیت ارائه میدهد ارنستو Ruscio/براوو

برکت لی قلب آن است, اما او نمی تواند خاموش کردن spigot از ایده ها. بنابراین شما می توانید به تماشای پادشاه nod همراه مودبانه شیار پیشانی خود را به تمدید "yeeeeaaaaaahhhhhhh" با هر پیشنهاد و پرتاب راه خود را و پس از آن به نوبه خود حق را به آنچه او می خواست به انجام.

Malarkey, اما قطعا باب روز پایین. او در واقع بازیگری مانند کامل sous chef آماده برای خرد کردن و تشویق کننده, در صورت لزوم.

کوین...hmmmm...وجود دارد چیزی در مورد Ol' زنجبیل ریش که soured در طول این فصل است. او به نظر می رسد بسیار می خواهید به خوب اما شما می توانید بگویید که وجود یک اقیانوس از خود توجه وجود دارد در زیر سطح. زمانی که او می گوید: "آن بوده است مدت زمان طولانی از آنجایی که من شده ام یک sous chef اما من همه چیز را شما می خواهید من برای انجام مرد" من و همسرم انقباض غیر ارادی ماهیچه. حتی در خود لحظه بودن دوم ناف او نمی تواند کمک کند اما یادآوری می کنند که "من استفاده می شود به عنوان رئیس!"

انتقاد از هفته گذشته به وضوح نیش زده Voltaggio که مدرن خم شد به نام بی روح توسط برخی از wildly gesticulating ایتالیایی قضات است. هنگامی که تام Colicchio سرگردان آشپزخانه به بررسی در طول دبستان Voltaggio به او می گوید "من فکر می کنم که من به شما داده ام چیزهای که در آن به نظر می رسد مثل من فقط مدرن, آشپزی, آشپز, اما من بیش از آن است." او ایجاد ظروف مانند خود توجه داشته باشید کامل لازانیا که در نهایت ضربه بزنید به خاطرات مواد غذایی خود را در راه رضایت بخش. "من قصد دارم به کف دست زدن آنها را در مواجه با قلب و روح" او فریاد می زند. خوب شاید تن آن را فقط یک لمس Bry.

استفانی پخت و پز است با رها کردن در حال حاضر ساخت آن به خوبی گذشته که او فکر او می خواهم و آغوش که او غذای ساده اما خوشمزه است. و او همراه با دو رقیب انجام یک کار بزرگ ساخت منوها است که منعکس کننده سبک خود را از پخت و پز.

ظروف

ملیسا منو

 • 1 دوره: siu لعاب هشت پا
 • 2 دوره: کدو agnolotti با Szechuan روغن فلفل قرمز
 • 3 دوره: کبابی, چاق و چله با خرمالو porcini تخمیر سیاه باقلا
 • 4 دوره: هنگ کنگ, چای شیر tiramisu

استفانی منو

 • 1 دوره: Kataifi پیچیده میگو با شربت نارنگی
 • 2 دوره: Taleggio cappelletti در بوداده سوپ مرغ
 • 3 دوره: شیر پخته, گوشت گوساله, پاریس, gnocchi, لیمو, سس رزماری
 • 4 دوره: پودینگ تافی مهم ماست بستنی

Voltaggio منو

 • 1 دوره: چغندر با tonnato تند, منداب, bonito, aioli
 • 2 دوره: لازانیا با گراز بلونز
 • 3 دوره: Monkfish با cacciucco سوپ هشت پا و ماهی مرکب جوهر focaccia
 • 4 دوره: Malted موس شکلات فندق و بستنی و قهوه و هل خاک
padma lakshmi top chef finale

Padma منجر بحث از ظروف. عکس: حسن نیت ارائه میدهد ارنستو Ruscio/براوو

از سمت راست دروازه هر سه cheftestants تحت تاثیر قرار دادن اوت پنل از همسالان ارزیابی آنها که شامل کلر Smyth (اولین زن آشپز به برگزاری سه ستاره Michelin) دیوانه قصاب توسکانی داریو Cecchini مارکوس Samuelsson و آشپز-صاحب شماره 1 در جهان-رتبه بندی رستوران Mirazur مائورو Colagreco.

بعد تا خود را پاستاها همه آن دست کشیدن از پارک اما شما می توانید حس ملیسا کشیدن دور از بسته. در حالی که استفانی و Voltaggio در حال بارور شدن شگفت انگیز نسخه از غذاهای آنها می خواهم تا به حال در گذشته ملیسا به نظر می رسد ایجاد چیزهایی که هرگز وجود داشته است. دومین دوره است که سحرگاهان در Samuelsson. "با ملیسا حال ما به طور کامل اصلی مواد غذایی است که بسیار بسیار بسیار دشوار است," او می گوید.

همه آنها در حفظ و تأمین انرژی از طریق تنها جزئی سکسکه در طول راه شما به این معنا است که هر سه سرآشپزها کاملا میخ پخت و پز خود را. برنده خواهد شد که رضایت از دانستن آنها ضرب و شتم یک جفت عالی اجرای.

Voltaggio شناخته شده است به عنوان تکنسین استاد از این که به او نشان داده شده تمام فصل اما چیزی وجود دارد بسیار قابل توجه در مورد تماشای ملیسا قادر به تنظیم در پرواز در آخر. او در حال رفتن به اردک اما سپس او روشن ایده برای انجام چاق و چله (با نام مستعار کبوتر, نام چه دوست خوب من و کبوتر-hater Kellen اشاره به عنوان "موش ها با بال"). همچنین او می تواند او را ببینید اصلی تیرامیسو کار نمی کند و قادر به رفع آن و سپس هنگامی که او طعم تام کبابی, چاق و چله او را تغییر دوره های آماده سازی خود را به آتش زندگی می کنند بیش از حد.

او آشپز با یک پیچیدگی که در واقع متولد سادگی. ملیسا از طریق کاهش زاید به درک عظمت یک آشپزی در آن عنصری اشکال و با دانش که او ترکیبی از ظاهر متفاوت فرهنگ ها در راه هماهنگ. آن را در واقع هیجان انگیز به تماشای او طبخ این سال و به وضوح دید. آن را به اندازه کافی برای یک مرد رشد کرده است گریه. به عنوان داریو دیوانه قصاب را خوردند tiramisu او آورده بود اشک. "مورد علاقه من است ملیسا دسر به دلیل آن را احترام به سنت های ایتالیا است. ملیسا یک تفسیر یکی از سنت های ما و او آن را ساخته شده از قلب است. این باعث می شود من بسیار عاطفی," او می گوید.

او می کشد خاموش ترفند را به دو فرهنگ با هم در صفحات, در حالی که همچنین ساخت مخوف کلمه F—fusion—به نظر نمی رسد تا پس از همه. و برای آن که, Melissa King کاملا مستحق جدید عنوان: سرآشپز بالا.

melissa king wins top chef

ملیسا پادشاه شما سرآشپز بالا. عکس: حسن نیت ارائه میدهد ارنستو Ruscio/براووtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب